Lanamiletic

Smestaj u Ohridu

64 poruke u ovoj temi

Pozdrav vima, evo ja sam se malopre registrovali prvi put, pa da nesto pitam...

Htela bih da putujem na Ohrid i zanima me da li neko ima broj telefona za privatan smestaj? Cula sam da se cene smestaja krecu od 4-10 eura, sto je super.... Eto.. hvala

Lana :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ej,a kako mislis da putujes?Ima li dobrih autobuskih linija?Koliko je karta?Ortak je bio na Ohridu pre 10-15 dana.Gledao sam slike-prelepo je.Ako ne odem na more,mozda i ja odem koji dan.Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Krajem jula treba da putujem sa porodicom u Grcku, ali bismo par dana boravili u Ohridu u odlasku, a jednu noc u Solunu u povratku. Da li neko zna pristojan smestaj za cetvoroclanu porodicu, znaci u Ohridu, ali i Solunu.

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hello!

Ja sam bila u Ohridu prosle godine i odusevila sam se :D

Mjesto je prelijepo i stvarno ima sta da se vidi. Bila sam smjestena u hotelu (pansion je bio oko 30 -35 eura),ali mislim da je bolje da ganjas neki privatni smjestaj...Vrlo su povoljni,5 eura po nocenju...Hrana im je isto jeftina,cijene su im malo jeftinije nego kod nas... Npr. hamburger sa hrpom pomfrita kosta 1 euro...

I da tamo vecina ljudi izdaje sobe, tako da, ako se odlucis na ovu varijantu mislim da ti nece biti problem naci smjestaj...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala ela, nadam se da ce biti lepo. I tebi zelim da ponovis lep provod.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Obzirom da se radi o porodici, mislim da je ipak pametnije naci smestaj pre odlaska tamo.

U svakom slucaju - lepa kombinacija more-Solun-Ohrid...

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiram da u avgustu sa drugaricom putujem u Ohrid, 10-ak dana.

Moze li mi neko preporuciti privatan smestaj, 2-krevetna soba sa posebnim kupatilom i upotrebom kuhinje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiram u avgustu da idem sa drugaricom u Ohrid. Moze li mi neko preporuciti privatan smestaj, 2-krevetna soba sa posebnim kupatilom i upotrebom kuhinje. Moze i nocenje sa doruckom.

Kakava su vasa iskustva o Ohridu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Oliver , kod njega sam nocio 2 puta na proputovanju. Pristojan smestaj u strogom centru Ohrida. Pozovite se na mene [Zoran taksista iz Bgd] a i nemorate, nebitno je.

Izmenjeno (DraganV)
zabranjeno je davanje licnih podataka drugih lica
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pisao sam......nadji moje odgovore !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ohrid je divan!Pogledaj ponude na www.ferior.co.yu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postovanje, forumasi!

Treba mi neko ko zna nekog da izdaje privatne sobe sa svojim kupatilom i upotrebom kuhinje negde na Ohridu ili u okolini, gde sam cula da su lepse plaze nego u samom gradu.

Period koji me interesuje je 15. do 25.08. ove godine. Putovala bih sa dvoje dece, 11 i 6 godina.

Hvala unapred na odgovorima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A jel te zanima polupansion za 14E(deca popust 30%)u oblasti sv.Stefan na 5km od grada?Ja sam danas to rezervisala(a prvo sam htela u kampu,pa priv.smestaj....)Sobe hotelske,sopstveno kupatilo itd.a na spratu zajednicki frizider i TV.

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrebno citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Vesna, na zalost, necemo moci ove godine nigde, malo smo se finansijski iskomplikovali, tako da ostaje da se opet vidimo na ovim forumima za leto sledece godine...

Pozdrav, i lepo se provedite, i naravno, podelite utiske....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ah,te finansije....Ali bice jos leta!!! :P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26380
    Ukupno tema
    881481
    Ukupno poruka