kokilius

IMA LI ZAINTERESOVANIH ZA PUTOVANJE PO KINI VIJETNAMU THAILANDU MALEZIJI INDONEZIJI?

8 poruka u ovoj temi

ide sa na put u indokinu obilazimo(vijetnam thailand maleziju indoneziju) krecemo 1 novembra iz moskve transsibirskom zeleznicom do pekinga pa odatle u hanoj i ha long baj pa letimo za bangkok idemo na koh phangan pa kualalumpur, jedna grupa... se vraca 30 novembra preko shri lanke znaci mesec dana a druga ostaje u indoneziji do kraja decembra odnosno pocetka januara..ceo put koshta oko 700 evra i tamo 300-400 evra za dzeparac je sasvim dovoljno, znaci sve ukupno plafon 1000 evra...ako ima zainteresovanih javi....pozdrav, Kosta...ps-put je dzaba, te pare bi potroshila na bilo kom evropskom moru za 7 dana...

kontakt 063 456 956

064 145 7002

kosta i marko :):)

za sada idu 4 devojke i 3 mushkih

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao Kosta, druze moj (u bukvalnom smislu, znamo se), samo zbog tebe sam se registrovao

Jednom si bio van Evrope i sve znas. Thailandske plate, Indusi su prsli, i ne znam sta sve jos.

Naravno da mi backpackeri prolazimo 10x jeftinije od ljudi koji idu preko kontiki style agencija, ali NIKAD, kazem NIKAD neces proci onoliko koliko prodje lokalac. Znas zasto? Zato sto ti batice tamo nemas stan, ti tamo zelis da putujes i zezas se, a on zeli samo shaku pirinca da pojede i upise dete u shkolu koja je besplatna. ETO ZATO.

Tako da 300evra za 2 meseca, menjajuci sve te zemlje od kojih su mnoge i skuplje od Thailanda gde si bio, je cisto fantaziranje. Tu prolazak bez 800e MINIMUM (a minimum znaci, nema hedonisanja), ne prolazi. Pa sta reci kad nas zajednicki ortak Miki koji je prosle godine bio sa tobom na Thaiu je za 2 nedelje potrosio 700e (da, istina, moze i manje, ali samo primer nekog tebi bliskog).

Tako da, javih se samo da ti kazem.. get down to earh, buraz!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A u kojoj si ti grupi Kosta? Mislim, kada da očekujemo da ćeš se javiti na forumu, ili ako te nema da alarmiramo ... ne znam ni ja koga ... da te traže po jugoistočnoj aziji. :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa sigurno nisam u grupi u kojoj si ti,,,ti radish za JUNGLE TRIBE a ja za sebe i prijatelje...a posto si zainteresovan za moju bezbednost pa ako mi se neshto kojim slucajem desi da to ne ostavi FLEKU na tvoje secanje mene, kada budem video ture jungle triba na phan ganu recicu im da ti prenesu da sam dobro i josh poneshto o tebi i tvojima za koje radish:) sve najlepshe naravno:))

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hahaha, ja radim ovde, za Putovanja Info, lepo mi piše u potpisu. Nikada nisam bio na Tajlandu, do sada, mada znam mnoge koji jesu... Možda si me sa nekim pomešao, nekada davno sam radio za Manga Travel, to je slično Jungle, ali nije isto, pa ako vidiš nekog od njih na Phan-Ganu pozdravi ih, a pozdravi i Jungle, nemam ništa protiv, mada nikog od njih ne poznajem...

Pozdav i lepo se provedi!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E tako ne moze. Radis za Putovanja.info a nisi bio na Tajlandu.

To da si brzo ispravio. Naravno na racun firme biggrin.jpg

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pomno pratimo kako ce se dalje razvijati ova tema...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa Aleksandar ce morati na Tajland, a mozda povede i nekoga od nas. Eto. mene npr, jer sam ja moderator za Aziju

Mislim, ako se ide poslovno ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26050
    Ukupno tema
    869235
    Ukupno poruka