dejsa

TORONI

2383 poruke u ovoj temi

Mi smo smestaj od 07-19. jula platili 55 evra za noc za petokrevetni apartmana koji na fotkama izgleda bas lepo. Ali posto ide dve porodice, a platili smo jos u januaru, kaze da nam je spustila redovne cene, tako da ne znam kakva je sada situacija...

Pisi im, vrlo su ljubazni, brzo odgovore...

Srecno!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozemo! :D

Posaljemo e-mail vlasnicima vile u Toroniju i saznamo cenu! :D

Studio za 4 osobe u špicu sezone košta od50-80 evra(zavisi od veličine-neki imaju 2 sobe i 2 kupatila,pogled na more,...),a od 25.6-5.7. cene su od 32-48 evra.

U odnosu na agencije-sasvim pristojno... :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo, "Maja72",

Prvi put sam na ovom Forumu i imam pitanje za tebe.

Naime i mi smo preko Neta rezervisali istu vilu u Toroniju (Vila Maria) za početak juna. Interesuje me kako ste platili depozit, da li je bilo problema, i šta si sve tražila od njih da ti pošalju kao potrebna dokumenta za viziranje pasoša?

Pošto kažeš da si rezervisala petokrevetni apartman, da li je to mozda br. 31 na zadnjem spratu?

Možda je ovo puno pitanja, ako nemaš ništa protiv, mogle bismo da se dopisujemo i van Foruma.

Unapred hvala na informacijama.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala svima na informacijama o Toroniju :)

Mi smo preko agencije rezervisali petokrevetni APT u kuci Olga, koja je na samoj obali, i u terminu od 7. do 19. juna placamo APT 488 eur, a kad se podeli sa 12 nocenja, to je 40,6666 eur. Cini mi se da je to izuzetno pristojna cena.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za koju agenciju ti je skraćenica APT, interesuje me pošto još ne mogu da se odlučim za letovanje.

Pa agencija zvana apartman :rolleyes:

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

APT je skracenica za apartman. Ne znam da li smem da napisem ime agencije. Ime agencije je na latinskom: zvezda travel.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo sam rezrevisao isto u Olgi preko iste agencije za period od 18.08 do 28.08. (ono poput bungalova)1/3+1 za 508 E i rekoše da je zadnji da nema više za taj period.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo sam rezrevisao isto u Olgi preko iste agencije za period od 18.08 do 28.08. (ono poput bungalova)1/3+1 za 508 E i rekoše da je zadnji da nema više za taj period.

jaoooooo stara fora vec godinama.......uvek kazu da je jos malo ostalo mesta i tako to :D

inace bio sam u pomenuoj "Olgi" u gostima........ok je smestaj, mislim da ima i svoj restoran ako hoces da uplatis hranu kod njih.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. Ja sam rešio da sa porodicom provedem odmor u Toroni-u (mala deca pa nam treba mir), i našao sam ovu "kuću" http://www.georgiadis-house.com/en/Gallery.html dopalo nam se kako izgleda pa eto. Idemo od 20 juna 10 dana pa kako bude.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

lepo izgleda, koja je cena ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

lepo izgleda, koja je cena ?

u junu je 550 evrića za 10 dana, malo je skuplje od olge, za juli i avgust ne znam nisam ni pitao (idem preko follow me agencije). Ženi se dopalo što iz apartmana ideš pravo na plažu, a i deca su nam mala pa će ona dva drveta za hlad dobro doći (ako su još uvek tamo :D )

zaboravih: to je za trokrevetni studio

Izmenjeno (gucijan)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sta je bolje odabrati za letovanje sa malom bebom-Toroni,Metamorfozis ili nesto trece na Halkidikiju?Mesto bi trebalo da bude mirno,sa nekim setalistem,smestaj blizu plaze i da u mestu postoji najosnovnije-prodavnica,pekara,restoran,a i neki lekar i apoteka u blizini,makar i u drugom mestu.Isli bi pocetkom septembra,tako da prirodni hlad nije neophodan,ali jos bolje ako ga ima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sta je bolje odabrati za letovanje sa malom bebom-Toroni,Metamorfozis ili nesto trece na Halkidikiju?Mesto bi trebalo da bude mirno,sa nekim setalistem,smestaj blizu plaze i da u mestu postoji najosnovnije-prodavnica,pekara,restoran,a i neki lekar i apoteka u blizini,makar i u drugom mestu.Isli bi pocetkom septembra,tako da prirodni hlad nije neophodan,ali jos bolje ako ga ima.

Za Metamorfosis :P ti sve od navedenog mogu potvrditi?>

• da bude mirno,
  • sa setalistem,
  • smestaj blizu plaze (zavisi preko koga ides ili rezervacija internet)
  • i da u mestu postoji najosnovnije-prodavnica,pekara,restoran,
  • a i neki lekar ---mislim da ima u blizini crkve
  • i apoteka u blizini
  • da prirodni hlad - ima.

Za Toroni ...kada se vratim ove godine :D ...posto krecete pocetkom septembra.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za Toroni ...kada se vratim ove godine :D ...posto krecete pocetkom septembra.

Boki kad ideš u Toroni ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao drustvo,

S obzirom da i mi idemo u Toroni ovog leta, a vidim da ima jos forumasa koji su izabrali ovu destinaciju, predlazem da svi koji idu u Toroni ostave datum kada idu i u koji smestaj, tako da znamo kada od koga mozemo ocekivati izvestaj:-) Ko je prvi na redu?

Dakle, mi idemo u vilu Maria u periodu od 07.07. do 19.07. i to kolima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25763
    Ukupno tema
    856821
    Ukupno poruka