dejsa

TORONI

2389 poruka u ovoj temi

Jel moze neko da mi kaze da li je puno za toroni paradise hotel na plazi pocetkom septembra 50-55 eura studio sa tri kreveta? Nas je 2+2. Vise ne znam sta je puno,a sta malo...

S obzirom da svake godine svi polako ali sigurno dižu cene ni ja više nemam reper, posebno za početak septembra. Ali ako je ko što piše da imate u ceni suncobran i ležaljke i uzimajući u obzir komentare za ovaj smeštaj, mislim da 50e možete da izdvojite. Srećno i lep odmor.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

S obzirom da svake godine svi polako ali sigurno dižu cene ni ja više nemam reper, posebno za početak septembra. Ali ako je ko što piše da imate u ceni suncobran i ležaljke i uzimajući u obzir komentare za ovaj smeštaj, mislim da 50e možete da izdvojite. Srećno i lep odmor.

Hvala puno! Ja sam nekako navikla da za neki pristojan smestaj pocetkom septembra platim do 300 eura ,ali ocigledno za malo bolju uslugu, malo bolji sadrzaj, mora vise da se plati. Hvala puno!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li neko da napise kakva je plaza,tj ulaz u vodu ispred vile Dimitra?

Ide li naglo dubina ili ima malo i plicaka?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kao i svuda u Toroniju, relativno mali plicak max 3m od obale. Deca se mogu sasvim lepo igrati, ali ne smeju se ostavljati bez nadzora. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26024
    Ukupno tema
    868371
    Ukupno poruka