dejsa

TORONI

2389 poruka u ovoj temi

Za te pare na Atosu imas hotel...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To nije skupo za 4 osobe. Toroni je mirno malo mesto, a ako se uračuna trajekt za Sliatos, kola + 4 osobe dodaj još 200€ na cenu pa ćeš videti šta je skuplje. A Skijatos, sem glavnog grada koji ima lošu plažu, nema veće mesto od Šatrinaca. Pa sad...

Opet je skuplje i to ohoho.

Pisala sam vec, ja manje placam Krit u junu - hotel sa PP, avio karte + takse. Dvoje odraslih i dete od 8.5 god.

A na pomenutom Skopelosu smo studio na samoj plazi 2016. god placali 43e na dan.

No, dok je ovaca, bice i sisanja.

Izmenjeno (gagana ks)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cene u Toroniju su previsoke za ono sto se nudi u apartmanima, Nenormalno je da cene smestaja , u selendri zvanoj Toroni, budu skoro za 2/3 vise nego na Skijatosu ili Skopelosu, a jos pritom da su apartmani mnogo bolji i da se svakodnevno ciste.

Apartman za 4 osobe, 30 m od mora., za 45 eur od 20 juna, 

Pa zar nije rekla 45€ za četvorokrevetni studio ili sam ja lud? TO nije skupo za mene.

Naknadno se pominje cena od 80€.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Lenjivac

Sakis 2, koja rupa, krevet do sporeta u kuhinji. Tamo da mi plate ne bih isla, a kamoli dala 50eur za noc. Plaza kod Sakisa je  toliko siroka, da pregoris dok dodjes do mora. Sem veoma malog izuzetka sve sto prodaje Astra, je smestaj najnize klase .  Od prosle godine im je otisla i kuca Marija, sa najodvratnijim gazdom u Toroniju.  Tip sada tu njegovu rupu pokusava da uvali za 100 eur za noc, a da nista nije poboljao.  

Molim nekog nezavisnog posetioca foruma, nek napise, gde bi pre letovao u Sakisu 2 za 50 eur/noc ili na Skopelosu u apartmanu na slikama (gore postavljenim) za 45+20 eur/noc (apart+trosak za tajekt)?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam mogao da zaključim na šta se odnosi cena od 45€ jer je poruka nejasna i neshvatljiva. Sada mi je jasno. Žao mi je što Vas je Toroni nečim razočarao, nemam veze ni sa kakvom agencijom i želim Vam lep provod u nekom divnom mestu. Komentarisao sam cenu a ne mesto, a već kada smo kod toga, Skiatos na mene nije ostavio nikakav poseban utisak osim samog grada. Plaže ko plaže, sela ko sela. Smeštaj svako bira naspram svojih mogućnosti, to je bar jasno. Lepo se provedite na letovanju koje god mesto da odaberete.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Lenjivac

OK

Izmenjeno (afib)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Lenjivac

Nije mene Toroni razocarao, cinjenicno stanje sa losim smestajem je meni pozatno jos od mog prvog odlaska tamo 2010.god. Pomirila sam se sa tim da je to tako, medjutim, porast cena od kada su "usli u modu" me je razocarao.  Ne mogu se rupe prodavati za te pare, Ne pristajem na to da budem ovca, da me sisaju.  

Jos te 2010. sam rekla muzu, da uzivamo u Toroniju sledecih 5-6 godina, dok se nasi presele sa Kasandre. Poslednjih godina, to se desava, Toroni se menja, kako cenovnom politikom, tako i pojacanom bukom na plazi, prljavstinom koju ostavljaju za sobom itd.  Nije mi jasno zasto samo nasi, ostavljaju flase, omote sladoleda, otpatke,prljave pelene, pikavce na plazi, Zasto samo nasi ljudi se deru na svoju decu, zasto samo nasa deca razdrazljivo satima kmece na plazi.

Srecom, plaza je ogromna i lako "proguta" povecan broj turista, ali prljavstina ostaje. Ako toliko volite Toroni, nosite svoje djubre sa plaze, da bi mogli i dalje da uzivate tamo.

Izmenjeno (afib)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@afib 

Obišao sam Sitoniju uzduž i popreko. Sarti, Nikiti, Kalamici...nisam bio jedino u Toroniju:D, ali pre deset i kusur godina kada je bila onako divlja. Ne bih poželeo da vidim to šte rekli za plažu. Zaista. A i oni su, činjenica, digli cene do granice nerealnog. Sada otkrivam čari jonskog mora...

20170808_134629.jpg

Izmenjeno (Lenjivac)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima

Da li je neko bio u Marea apartmanima,kakva su iskustva

Da li ima neko da preporuci apartmanski smestaj gde nema puno guzve moze i malo jaca cena

Hvala u napred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav! Zna li neko kakva je Vila Suzana? Izgleda da je gotovo na plazi, a komentari su manje-vise dobri. Pominju da su gazde prijatne i da je sve veoma cisto, ali i nekakvu kanalizaciju ili sta vec...? Imaju studio sa odvojenom kuhinjom po pristojnoj ceni za kraj juna, 

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Julie86

U Toroniju nigde nema guzve, ali ni dobrog smesaja. Ima samo loseg i nesto malo boljeg smestaja za velike pare.  

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala,moze li neki savet

Neko drugo mesto,vila?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Julie86

Skopelos, Pogledaj stranu-dve unazad imas slike apartmana i cene.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Lenjivac

Cak i da se doda 20 eur na dan, opet je jeftinije nego u Toroniju. Poznajem Toroni veoma dobro, letovala sam tamo vise puta, znam veoma dobro sve njegove mane i vrline. Smestaj je ubedljivo najslabija tacka. Los,  neopremljen dovoljno, neodrzavan, gazde vrlo cesto veoma neljubazne. Ali to se moglo trpeti dok su cene bile 30 -35 eur za drugu polovinu juna, ali sada taj isti smestaj cene po 80eur. To ne vredi te pare!

@vessna72

Skopelos

Izvinjavam se ali ovo nije tacno, u Toroniju 2016, 2017. i 2018. godine cene su za drugu polovinu juna 30-35 evra. Proverite Vaso House sa najlepsim dvoristem u Toroniju, letujemo tamo vec neku godinu i cene se ne menjaju!!!

@Lenjivac

Cak i da se doda 20 eur na dan, opet je jeftinije nego u Toroniju. Poznajem Toroni veoma dobro, letovala sam tamo vise puta, znam veoma dobro sve njegove mane i vrline. Smestaj je ubedljivo najslabija tacka. Los,  neopremljen dovoljno, neodrzavan, gazde vrlo cesto veoma neljubazne. Ali to se moglo trpeti dok su cene bile 30 -35 eur za drugu polovinu juna, ali sada taj isti smestaj cene po 80eur. To ne vredi te pare!

@vessna72

Skopelos

Izvinjavam se ali ovo nije tacno, u Toroniju 2016, 2017. i 2018. godine cene su za drugu polovinu juna 30-35 evra. Proverite Vaso House sa najlepsim dvoristem u Toroniju, letujemo tamo vec neku godinu i cene se ne menjaju!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@scherlok

Gde se nalazi ta kuca? Na sta gleda to divno dvoriste? Kako su opremljeni apartmani?

Znam apartmane na obali mora, u blizini ville Olga, u nekim barakama za 25 eur na dan,, pocerkom jula, ali tamo nikada ne bi isla.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25998
    Ukupno tema
    867526
    Ukupno poruka