dejsa

TORONI

2387 poruka u ovoj temi

Mi smo sredinom decembra rezervisali ponovo Toroni.

Smešaj: http://toroni-studios.gr/en/home/

Velika tri dupla kreveta, odvojena spavaća soba, veliko dvroište. 60 evra po danu.

Tražio je samo 50 evra uplate kao rezervaciju.

Deluje ok, ali je sajt katastrofa. Uopste ne mogu da vidim gde se nalaze u Toroniju... I kada se zadje malo po sajtu prebaci na grcki :D koji studio ima 3 velika dupla kreveta (koji broj) ili dva dupla isto bi nam odgovaralo? Ako znate :) hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dimitra - 4 BED apartman 07/08-17/08 11 noci 60eur po danu, direktno sam ugovorila sa vlasnikom Andreasom. Idemo prvi put u Toroni, odluka je doneta iskljucivo zbog pozitivnih komentara o plazi i cistom moru, bez guzve. O smestaju jedino ono sto su prezentovali na svom sajtu (izgleda pristojno cisto i prostrano) i nekoliko komentara sa foruma da je vlasnik ljubazan i korektan. Ako neko ima jos neki utisak, podelite....hvala

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Mitza

Sve iznad 50-70 eur za noc je previse za Toroni.  Toroni je  prvenstveno divna plaza, more i mala gustina turista po  kvm plaze.  Smestaj je bio i ostao najveci problem.  Zadnjih godina su podigli cene u nebo, a nisu nista promenili u ponudi ili opremi apartmana, Ja sam tamo letovala vise puta i ponovo cu, ali ne dam im velike pare, ni pod razno.  

Sa druge strane,, vidim da se povecava broj nasih turista tamo, ali se nadam da ce ih velicina plaze ipak "progutati", jer ne bi volela da postane novi Hanioti ili Pefkohori. 

Nekad je bilo ovako, nadam se da ve i dalje biti tako...

25072013556.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nas cetvoro (par sa dve devojcice) smo u Olga bungalovima od 01.06.-15.06. Ako ima jos nekog u tom periodu, javite se. Prvi put idemo u Toroni, pa ne znam sta da ocekujem.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Deluje ok, ali je sajt katastrofa. Uopste ne mogu da vidim gde se nalaze u Toroniju... I kada se zadje malo po sajtu prebaci na grcki :D koji studio ima 3 velika dupla kreveta (koji broj) ili dva dupla isto bi nam odgovaralo? Ako znate :) hvala :)

Mi smo uzeli broj 1.

Opcija 1 ili 3.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Pretrajana

Mozes da ocekujes predivno more i prvoklasnu plazu. Najsitniji moguci sljunak. U tom periodu mozda more nece biti bas toplo, ali ne i hladno.. Divne zalaske sunca na plazi. Toroni je u to vreme poluprazan, Polovina usluznih objekata ne radi, ovo govorim iz iskustva jer tek posle 20.juna, zapocinje sezona, cesto i kasinije. Ista stvar je i sa tusevima na plazi. u mestu ima nekoliko restorana,, 3-4 mini marketa, 2 girosa i po 1 pekara i ribarnica, samo je pitanje sta ce od toga raditi.  Ima jedan kutak sa opremom za plazu i krpicama i to bi bio to. U sezoni postoji i deciji park, ali ne znam kada ga postavljaju.

Smestaj je veoma blizu plaze i dece ima u izobilju, ali i komaraca. Sem par soba na pocetku objetkta, meni su sve sobe dosta tamne, bez puno svetla. Uvece vas uspavljuje orkestar zaba na vol:max, ali da se preziveti. 

Posto idete sa decom, dobro se raspitajte oko medicinske pomoci, jer u samom mestu nema nista. 

Toroni se jako lako zavoli, ako je to vrsta odmora koju zelite, lepo more, manja guzva, uvece laka setnja uz more i to je to. Ludoh provoda nema, cak ni poslasticarnice.

Sve u svemu,uzivacete, jer je tamo za decu raj!

Izmenjeno (afib)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za one koji se upoznaju sa Toronijem preko ovog foruma i za one druge, da ih podseti na lepi Toroni. 

Orkestar zaba kod Ville Olga. 

Voice00005.3gp

Izmenjeno (afib)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni nije jasno kako neko može da odabere Olga bungalove? Potpuni promašaj, blizu je onaj potok, komaraca milijardu, bungalovi nemaju prozor... je l treba još nešto da dodam?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Može, ako se ne raspita dovoljno ili ako je cena jako povoljna..;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

Ove godine bismo prvi put posetili Toroni,sa decom koja imaju 5 i 1 godinu,pa me zanima da li je neko bio u kuci Duvas? Malo je dalje od plaze,na slikama smestaj solidan,ali bas nikakva iskustva ne nadjoh na temi o ovoj kuci.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rezervisali smo studio početkom jula u Halkias studios u Toroniju. Da li je neko prethodnih godina boravio tu i kakvi su mu utisci? Cena za početak jula 45 evra po danu.

Izmenjeno (Slobodan 78)
Greška u pisanju
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@sZOXX

Smestaj je odlican, veliko dvoriste i prelepo dvoriste, Gazde su veoma ljubazne, Cena pristupacna. More se ne vidi, ali se brzo stizre do njega,Od kako su digli cene pored mora, odnos cena kvalitet je narusen. Nita ne moze da vredi po 80-100 eur za noc u sezoni. Vecina smestaja jedva vredi 40 eur.  

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@afib

Hvala puno,cena stvarno nije visoka,na slikama izgleda u redu,ali iskustvo iz prve ruke najvise znaci.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@ZOXX

Ako idete kolima onda je ok. Autobusom je nezgodno zbog dece, jer u samom mestu nema doktora.  

Deca ce uzivati 100%, jer je tamo za njih raj.

P1020636.JPG

P1020767.JPG

P1020985.JPG

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Toroni je super. Lepa plaža...zalazak sunca...romantika, žabe krekeću celu noć što znači da ima komaraca.

Stoga, okante se žabljuh bataka zarad manje pošasti. Ako vidite Talijane da pecaju na list odmah ih ustrelite.

Izmenjeno (Lenjivac)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25910
    Ukupno tema
    863054
    Ukupno poruka