dejsa

TORONI

2389 poruka u ovoj temi

Dobro sad....za dž bih :) ,ali 130€.....mnogo je kume..... što je najluđe....pretpostvaljam da sve rasproda....

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma nema sanse, to on masta sad u januaru . Zadjite malo po bookingu pa pogledajte cifre za grcka ostrva. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Katastrofa! Bas su preterali. Pa mi dosta manje placamo PP na Kritu sa avio kartama i taksama. 

Izgleda da smo samo mi dobro prosli sa gazdaricom u Castru i to zato sto je ona bila tu samo prvog dana:DBio je kraj sezone, cini mi se 2012, bila je tu samo neka starija zena, verovatno njena majka i neko dete. Inace, na prvu se vidi da je zena djavo. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Polako, obiće im se te cene o glavu :lud:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma nema sanse, to on masta sad u januaru . Zadjite malo po bookingu pa pogledajte cifre za grcka ostrva. 

Proda garantovano. Znam ljude koji na Tasosu placaju 90 za studio koji cak nije ni na plazi. Studio, ne apartman. Halkidiki je inace skuplji sto se smestaja tice od mnogih ostrva. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moguce , nisam upucena. Niti sam ikad letovala tu . Meni je prosto smesno i neshvatljivo da neko da novac za ove smesne kucice na livadi u nekom selu . No , ukusi su razliciti . Toliko ne kosta ni hotel sa 5 zvezdica u Atini .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Booking isto ima ocajne cene...sad se oslanjam na google mapu kliknem sliku vidim sajt...iscitam komentare...razmisljam da ga pitam da li je normalan sa tom cenom....

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo sredinom decembra rezervisali ponovo Toroni.

Smešaj: http://toroni-studios.gr/en/home/

Velika tri dupla kreveta, odvojena spavaća soba, veliko dvroište. 60 evra po danu.

Tražio je samo 50 evra uplate kao rezervaciju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ćao svima. Molila BiH da mi neko napiše utiske o Flower bungalovima. Posebno me interesuje udaljenost od plaže, da li je uzbrdo...Na mapi mi izgleda prilično daleko. Hvalaaaa

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav od potpunog početnika što se Grčke tiče. Prvi put - pa Toroni. Pošto su mi iz Toroni Dreams smeštaja (link je odmah iznad, postaviše ga N i D) ljubazno javili da nemaju kapaciteta za sve nas (3 porodice sa dečicom), preporučili su mi komšije - Marea Apartments. Da li je neko imao iskustva sa ovim smeštajem do sada? Pretraga nije dala rezultate. Hvala na svim obaveštenjima i pozdrav!

Link: http://www.marea-apartments.gr/

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

,,Polako, obiće im se te cene o glavu :lud:  ,,

Заиста су ове године Грци (посебно на Халкидикију) подивљали са ценама...али може им се ,закон понуде и повећане потражње..Приметио сам бахатост у неодговарању на мејлове..послао сам гомилу мејлова а добио само пар одговора ..укратко све што иоле ваља је ненормално поскупело а већина  доброг смештаја је већ попуњена.Како смо кренули -на Ситонији ће се лето 2019 морати букирати у јулу 2018...е сад од мене тај филм  господо Грци нећете  гледати.Решио сам да од следеће године направим паузу од Ситоније (не збогом,само довиђења) Добио сам релативно добру понуду од Хотела блу си-Торони ,,130 еур ,ново крило ,полупансион ,за 4 одрасле особе

Izmenjeno (stocaruna)
ето тако
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Velika tri dupla kreveta, odvojena spavaća soba, veliko dvroište. 60 evra po danu.

Za koji datum je ova cena?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za koji datum je ova cena?

13. avgust - 25. avgust

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo sredinom decembra rezervisali ponovo Toroni.

Smešaj: http://toroni-studios.gr/en/home/

Tražio je samo 50 evra uplate kao rezervaciju.

Deluje ok, ali je sajt katastrofa. Uopste ne mogu da vidim gde se nalaze u Toroniju... I kada se zadje malo po sajtu prebaci na grcki :D koji studio ima 3 velika dupla kreveta (koji broj) ili dva dupla isto bi nam odgovaralo? Ako znate :) hvala :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26030
    Ukupno tema
    868534
    Ukupno poruka