dejsa

TORONI

2435 poruka u ovoj temi

Iskustva sa Studio Halkias? Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo, pokušavam da nađem neke informacije o smeštaju Tsitsirikos u Toroni, vidim da je početak mesta. Shvatila sam da je mesto malo, mirno, idealno za malu decu, divne plaže, malo moramo da pešačimo do nekih restorančića. Zanima me sam smeštaj, kakva su iskustva, takodje da li ima bar neko malo šetalište, neko igralište, neki sadržaj za decu od 3 i 1 godine. Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zdravo, pokušavam da nađem neke informacije o smeštaju Tsitsirikos u Toroni, vidim da je početak mesta. Shvatila sam da je mesto malo, mirno, idealno za malu decu, divne plaže, malo moramo da pešačimo do nekih restorančića. Zanima me sam smeštaj, kakva su iskustva, takodje da li ima bar neko malo šetalište, neko igralište, neki sadržaj za decu od 3 i 1 godine. Hvala :)

Za konkretni smestaj ne znam, ali smestaj u Toroniju je u principu zadovoljacajuci. More i plaza su idealni za malu decu, postoji i nekoliko igrlista za malisane. Duz celog mesta postoji setaliste dovoljno siroko da mozete opusteno ici sa kolicima i malom decom.

Jedina mana mesta je ta da u mestu ne postoji ni lekari ni apoteka. Za te stvari/usluge morate ici ili u Neos M ili Sarti. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Ove godine bi išli u Toroni (ja, supruga i beba od 11 meseci). Da li neko može nešto da napiše o smeštaju Haus Risos, ako je iko odseo u tom smeštaju, ili zna nekoga ko jeste...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Za konkretni smestaj ne znam, ali smestaj u Toroniju je u principu zadovoljacajuci. More i plaza su idealni za malu decu, postoji i nekoliko igrlista za malisane. Duz celog mesta postoji setaliste dovoljno siroko da mozete opusteno ici sa kolicima i malom decom.

Jedina mana mesta je ta da u mestu ne postoji ni lekari ni apoteka. Za te stvari/usluge morate ici ili u Neos M ili Sarti. 

Hvala puno na odgovoru, odgovorili ste mi na sve najbitnije što me je zanimalo. Smeštaj smo već uplatili, deluje lepo, a i po komentarima na Nikana bih rekla da nismo pogrešili :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani,

da li je neko slucajno bio smesten u Annas rooms Toroni?

Smestaj se nalazi izmedju Sunset studios i Corso beach bar.

Da li neko ima bilo kakvu informaciju?

Dobio sam pristojnu ponudu za apartman, bez uplate depozita, doduse letovanje pocinje za nedelju dana od 23.juna, tako da je svaka uplata depozita po meni apsurdna.

Hvala unapred na svim informacijama.

20190616_110326.jpg

unnamed.jpg

thumbnail1.jpg

thumbnail2.jpg

unnamed (3).jpg

20190616_110416.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Činjenica da je u prvom redu i da ima pogled na more je, po meni, dosta značajna (posebno ako je i ponuda povoljna). Po slikama deluje sasvim OK.

Po onim palmama bih rekao da je blizu Olge (vila i bungalovi), što bi moglo da znači da je i relativno blizu kanala (nama nije smetalo). 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Flora rooms, u sopstvenoj reziji

Zdravo, 

Upravo sam u pregovorima za Flora rooms, mozes li mi molim te preneti tvoje iskustvo iz Flora house i da mi kazes kako stoje sa toplom vodom, procitala sam na par mesta da inaju problem sa njom.

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@vukica odgovorila sam Vam na poruku, kasno sam videla da ste i ovde postavili pitanje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao,

u septembru cu biti u Toroniju sa muzem i bebom od 11 meseci pa moze li preporuka za par lepih plaza u blizini? Hvala!

 

Flora rooms, u sopstvenoj reziji

Zdravo, 

Upravo sam u pregovorima za Flora rooms, mozes li mi molim te preneti tvoje iskustvo iz Flora house i da mi kazes kako stoje sa toplom vodom, procitala sam na par mesta da inaju problem sa njom.

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Krajem avgusta i septembru, vec par godina, se pojavljuju meduze, razlicitih vrsta i velicina. Prosle godine je bilo zalosno gledati punu plazu ljudi  i  dece, a u moru na svakih 2 m po jedna meduza od 20-30 cm. Niko se nije mogao kupati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stelios Melissis Apartments - ima li neko da podeli iskustva? Dogovaramo za apartman u prizemlju. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Cao,

u septembru cu biti u Toroniju sa muzem i bebom od 11 meseci pa moze li preporuka za par lepih plaza u blizini? Hvala!

 

U blizini kad krenete prema Sartiju imate Klimatariju sa dugackim plicakom i sitnim peskom (vidjala sam bebe koje puze u plicaku :) ), Turkolomnias,  Kalamici, Sikia... Na drugu stranu, kad kreneta ka zapadnoj obali je Destenika, Tristinika, po meni jako lepe plaze, ali slicne onoj u Toroniju. Izdvojite i jedan dan za Lagomandru, koja je malo dalje, a beba moze da spava u hladu borova.

Tigania je takodje lepa i popularna, ali ne znam da li je bas da se ide sa bebom tamo...

I jos je bezbroj divnih plaza, a ove predlozene su u neposrednoj blizini Toronija

Poslacu Vam link do sajta sa opisima plaza sa koordinatama, da ne objavljujem ovde. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima, pažljivo sam iscitala postove, imala bih par pitanja ako je neko voljan da mi pomogne.

Isli bismo u septembru,  muz, beba od 6 meseci i ja. Interesuje me smestaj sa pansionskom ishranom za muza i mene,  a bebi bih spremala kasice u apartmanu. Razmatrala sam smestaj Flora i ponuda je ok. Ima li svezijih iskustava iz ove vile? Na slikama ne deluje nesto posebno,  nije ni bitno, bitna mi je higijena najvise.

Da li su obroci na bazi svedskog stola?  U kom delu Toronia je ova vila, tj.kakva je plaza ispred?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel moze neko da mi kaze da li je puno za toroni paradise hotel na plazi pocetkom septembra 50-55 eura studio sa tri kreveta? Nas je 2+2. Vise ne znam sta je puno,a sta malo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka