dejsa

TORONI

2435 poruka u ovoj temi

ejjj ljudi ne nadjoh ranije, ima li ko iskustva sa smestajem Diealekti studios??Hvala na informacijama..

 

Zivi bili...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Postovanje. Mi smo rezervisali vilu Duvas,( apartman na prvom spratu ) pa me interesuje da li neko ima iskustva sa pomenutim smestajem, jer nisam video da je neko pisao o toj vili... Unapred zahvalan!! 

I mi smo rezervisali vilu Duvas, rekli su nam da je do sada nisu radili (Astra travel), ovo im je prva godina. Na slikama izgleda odlično, u subotu idemo pa ćemo videti. Ako ste već bili tamo, napišite koju reč :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobila sam sliku jučerašnjeg zalaska sunca

IMG-b689816619541861c4b2dc80c5d2c40b-V.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sportski pozdrav svima iz Toronija. Evo nas već 11 dana u Toroni Dreams studios. Smeštaj fantastičan, dvorište, terasa, hladovina. Blizu plaže, ma sve je super. 

Vreme idealno, gužva velika na Sitoniji. 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jako lepo izgleda, da li ste rezervisali direktno ili preko agencije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jako lepo izgleda, da li ste rezervisali direktno ili preko agencije?

Direktno, još u decembru. Veoma komforan smeštaj, kupatilo ogromno, a ne kao ćumezi gde ne možeš da se okreneš. Za svaku pohvalu, domaćini su neprimetni, tišina je, da se čovek baš odmori kad je tu. Svaka im čast. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije guzva u Toroniju!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Toroni je "oboleo" od naleta turizma u njega. Sva lepota Toronija je njegova plaza, kao mesto to je sve sto nudi. Par kafana i beach bar-ova je sve sto turista ima u ponudi, plus 2-3 luna parka za decu. Cene lezaljki su sarenolike, ali vise se niko ne zadovoljava sa 1 turom pica, vec mora 2 ture i to min  3 eur po osobi. Frape je 3,5 eur. Kod nekih pored 2 ture pica traze i 5 eur za 1 red. Za majusni Toroni, to su visoke cene, jer na Skijatosu komplet kosta 8 eur, bilo koji red. Pored toga neke mrzi da ti donose pice, vec moras sam preko ulice da uzmes pice. Na plazu dodju da te potsete da nisi uzeo 2.turu pica. 

Krajem avgusta meduze su bile u ogromnom broju i nije se dalo normalno plivati. Iako su se mogle lako vaditi, niko od zakupaca plazi nije to radio, vec je davao mrezice turustima, da se zabave i sami vade. 

Mogu pohvaliti pekaru u blizini Blue sea hotela, jer je razgranala posao, ali nije digla cene. Prozvodi su joj dobri.

Nasih nikad vise.

 

Izmenjeno (afib)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!Prvi put bih letovala u Toroniju da li neko zna kakav je smestaj u vili Blue Sea Basil koja je smestena na plazi istoimenog hotela.

Hvala!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledajte malo unazad po ovoj temi ili ukucajte "Blue sea" u polje za pretraživanje (gore desno, gde je lupa). Bilo je o tom smeštaju podosta postova i najveći deo njih je bio negativan.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledam Diakos kuću, malo mi spoljni izgled kuće ne ide sa sobama unutra, spolja izgleda tako obično a unutra 5 zvezdica. Vlasnica kaže da su sobe identične kao na slikama. Komentara za ovu kuću svega dva-tri pa ako još neko nešto zna o ovoj kući neka napiše.

Hvala

 

Izmenjeno (vladimir473)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nakon pozitivnih komentara za vilu Dimitra poslao sam mejl i dobio ponudu  za apartmane br.10 i br.13. pa me interesuju iskustva ako je neko boravio u njima da bih se odlučio.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Gledam Diakos kuću, malo mi spoljni izgled kuće ne ide sa sobama unutra, spolja izgleda tako obično a unutra 5 zvezdica. Vlasnica kaže da su sobe identične kao na slikama. Komentara za ovu kuću svega dva-tri pa ako još neko nešto zna o ovoj kući neka napiše.

Hvala

 

Pozdrav, i ja sam se to pitao. Ali sam pročitao u konentarima na grlkainfo da je zaista tako i da su renovirani. Mi smo rezervisali od 28.07 - 07.08.2019 pa sta bude. Mozda se i sretnemo tamo pa "bacimo" neki rostilj. Inače dolazimo sa troje dece. ?. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

I mi smo rezervisali vilu Duvas, rekli su nam da je do sada nisu radili (Astra travel), ovo im je prva godina. Na slikama izgleda odlično, u subotu idemo pa ćemo videti. Ako ste već bili tamo, napišite koju reč :)

Kakvi su utisci iz vile Duvas?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav, i ja sam se to pitao. Ali sam pročitao u konentarima na grlkainfo da je zaista tako i da su renovirani. Mi smo rezervisali od 28.07 - 07.08.2019 pa sta bude. Mozda se i sretnemo tamo pa "bacimo" neki rostilj. Inače dolazimo sa troje dece. ?. 

 Mi smo odustali od Toronija ove godine, možda sledeće i mozda kuća Diakos. Vama želim lep odmor i čekamo utiske  :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka