dejsa

TORONI

2435 poruka u ovoj temi

 

@scherlok

Gde se nalazi ta kuca? Na sta gleda to divno dvoriste? Kako su opremljeni apartmani?

Znam apartmane na obali mora, u blizini ville Olga, u nekim barakama za 25 eur na dan,, pocerkom jula, ali tamo nikada ne bi isla.

 

Vaso House je posle vila Marija oko 100m, a vila Marija je u ulici u koju se skrece pored onog marketa i taverne u "centru" Toronija. Vaso House iznajmljuje 5 studija u prizemlju koji su jedan pored drugog sa 5 parking mesta koji su natkriveni. Od plaze je udaljen oko 300m. Da Vam ne opisujem dalje, najbolje je da na googlu pretrazite ili preko nikane pa da sami pregledate slike dvorista i smestaja. Inace, domacini su preljubazni i neprimetni. Ciscenje studija je na 2-3 dana kao i zamena peskira. Pogledajte pa javite utiske. Pozdrav!

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovanje. Mi smo rezervisali vilu Duvas,( apartman na prvom spratu ) pa me interesuje da li neko ima iskustva sa pomenutim smestajem, jer nisam video da je neko pisao o toj vili... Unapred zahvalan!! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiramo na odmor( supruga, dvoje dece od 5 i 7 godina i ja) u avgustu pa me interesuje ako neko moze da mi kaze kakva je plaza u Toroniju, dali ima duzi plicak za decu i dali postoji neko setaliste u mestu za vecernju setnju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledajte malo ranije postove na ovoj temi, naći ćete detaljne odgovore na ta i druga pitanja i u reči i u slici.

Izmenjeno (Tibor021)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovorima. Nije da necu da citam nego razmisljamo o vise mesta , a radim po ceo dan pa bas i ne mogu svaku stranicu da procitam, a citao jesam i zato i pitam jer znam da su neki pisali da ima duzi plicak,a neki da nema . Iz tog razloga sam postavio dva pitanja na koja sam se nadao da ce neko ko je tamo letovao ,a ima volje da mi odgovori.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Yellowpig

U Toroniju je plicak svega nekih 2-3m, posle je dubina od recimo 1m-1.2m po mojoj proceni. Znaci nema onoga da setate u more 20m a voda da vam je jos do kolena. Medjutim to ne sprecava decicu da se u takvom plicaku brckaju i uzivaju (ako ovo pitate zbog vase dece). Setaliste bas i ne postoji, kao npr. u Nikitiju, vise je to obican trotoar koji ide paraleleno sa plazom bez sadrzaja poput prodavnica dzidzabidza i slicno. Nama se Toroni svideo kao destinacija za pravi pasivni odnor, a vama zelim lep provod koje god mesto da izaberete za letovanje.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima

Da li neko ima iskustva sa smestajem Toroni Maisonettes (kompleks apartmana u jednom dugackom objektu).

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ Milen@                                               Hvala puno na odgovoru, mislim da cemo negde drugde ali ne znamo jos gde :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Rezervisali smo studio početkom jula u Halkias studios u Toroniju. Da li je neko prethodnih godina boravio tu i kakvi su mu utisci? Cena za početak jula 45 evra po danu.

Bili smo prošle godine, a razmišljamo i ove... Vlasnica Angela izuzetno ljubazna i fina žena... Studio Halkias kao na slikama... Parking ispred vile na koji gledate sa terase... uveče zatvaraju veliku kapiju,  tako da vam je auto i sa te strane obezbeđen. Ako treba još neka informacija slobodno pitajte. Ja sam je juče kontaktirala i cena za dvoje u septembru je 35 evra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine idemo treći put u Toroni. Prvi put smo bili pre nekih 5 godina preko Astre u kući Marija, smeštaj je bio užasan, ali terasa lepa, plaža lepa pa smo ipak uživali. Drugi put smo išli preko Nikane u Atlantis studios koji su zapravo na Destenika plaži odmah pored Toronija, a sad idemo isto preko Nikane baš u sam Toroni.

Ja se nadam da će to i dalje biti mirno mesto za odmor, računam da neće biti gužva, mada sad kad čitam komentare ne sviđa mi se baš tolika navala naših turista. Ali dok ne vidimo nećemo znati i videti da li ćemo se opet vratiti ili ne. Prvi put kad smo bili uopšte nije bilo komaraca, a drugi put jako puno, mada su one raid spirale bile ok za sedenje na terasi. Nadam se da sad neće biti, ali za očekivati je nakon ovih poplava....

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani fotumasi,

Da li postoje neki izleti iz Toronija u recimo Solun ili do neke plaze na istocnoj obali Sitonije?

Hvala unapred na odgovoru.

Izmenjeno (grba)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam bila prosle godine u Toroniju i isla sam na ono Robinzon putovanje brodom. Dosli su kombijem po nas i odvezli nas do Sartija odakle smo isplovili

Preporucujem, interesantno je

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je situacija sa komarcima u Toroniju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam sa porodicom u Toroniju. Ako zelite pravi odmor sa porodicom,miran, ovo je pravo mesto. Krenuli smo sa rezervom, posto smo culi kako je ovo selo koje nema nista, a ispostavilo se da jeste malo, ali da ima sve sto vam je potrebno na odmorusa decom. Plaza je dovoljno velika da ima mesta za sve,  prostora koliko hoces. Nije sitan pesak, vec sitni kamencici, taman da ih lepo operes sa sebe. Mozda se nekom ne svidi, ali mi smo odusevljeni. Mi smo smesteni u Toroni dreams apartmanima i vise smo nego zadovoljni. Mala uvucena ulica, a opet od plaze i prodavnice 100 metara. 

 

 

Kakva je situacija sa komarcima u Toroniju?

Komaraca ima dosta. Ma da smo mi poneli autan i uvece se naprskamo i setamo, do sada nas nisu dirali, nadam se da ce tako i da ostane. Ali nas oblecu kada sedimo na terasi uvece oko 21h. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Хвала на одговору. Прва порука и одмах пружање помоћи и искуства! Свака част! Сад нешто размишљам о Торонију за следеће лето...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka