dejsa

TORONI

2435 poruka u ovoj temi

moze li neko da napise koje taverne su najbolje, mislim gde je dobra klopa

koja je cena lezaljki, kakve su cene u tavernama sto se tice pica i hrane

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taverna Tzitzikas u Porto Kufu, pored Toronija. Kolima si tamo za 5 min, peške treba malo više naravno :D

Da sam smešten u južnom delu Toronija, mislim da mi ni peške ne bi bilo teško da odem.

Odlična hrana, super osoblje, cene ok.

U samom Toroniju su dobre bile Leon i Afroditi.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala

ne idem kolima tako da cu se zadovoljiti Leonom i Afroditom :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li može neko da mi odgovori ko je skoro bio u Toroniju, kakva je situacija sa vodom? Čitah da je slana i nije za kuvanje..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko trenutno u Toroniju i kakva je situacija sa parkingom, guzvama, komarcima, vodom, plazama ...?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gužve ima, ali posle 22h je mirno i tišina. Komaraca koliko hoćeš, ali ih valjda ignorišemo pa nas baš briga. 

Parking... Ne znam, mi imamo obezbeđeno mesto. 

Voda je tu, kao i more i plaža. U prevodu, super je. 

Sutra nazad za Beograd. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E da ja sad napisem kako sam se provela u Kastro Delux

 

Nikad vise, ni dzabe da mi daju.

Citala sam da se ljudi zale na gazdaricu pa onda pomislila, nemam male dece, idem sama, sta me se ona tice

Medjutim, to je vestica svoje vrste, maltretira sve goste redom. 

1. posle ponoci nemas svetlo na terasi

2. meni je upala u sobu i uzela sipku za spustanje tende jer sam tendu ostavila posle 19 h spustenu, a inace je sunce na terasi do 20h

3. toalet papir imate kad dodjete u sobu i jos jednu rolnu dobijete na sredini smene

4. meni nije ni promenila posteljinu, samo carsaf, jastucnice su ostele iste, znam jer se farbam u plavetno crno i na jastucnici je bilo malo plave boje

5. ljude sa decom je maltretirala, upadala im u sobu da proverava da li decica diraju namestaj masnim rukama, postavljala prljave peskire po namestaju

6. po ugovoru jednom, na sredini smene, menja posteljinu, a peskire dva puta...ni jedno nije ispostovala

7. po ugovoru ciscenje je svaki dan, a ona je ocistila tri puta

8 ja sam namerno trazila da je blizu plaze i da ima lezaljke i suncobran, zbog mog zdravlja. To je naplacivala 5 eur, iako sam bila sama (a apartman platila za dvoje), ali nema veze, nije dogovoreno da je besplatno  ali mi je naplacivala obe lezaljke. I na sredini smene je, dok smo mi svi bili na plazi i dok su se tu vrzmala mala decica, ona dovela nekog coveka i pocela da rastura suncobrane i nosi lezaljke jer treba da ide u Solun jer joj sin krece u skolu

 

to je ono sto sam se na brzinu setila ali bice tu jos komentara. Sad krecem sa agencijom da se natezem jer znam sta sam trazila i znam sta sam dobila

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Romantik, znači treba zaobilaziti ovu kuću u širokom luku, kao i onu pored hotela sa bazenom, koja je pretvorena u apartmanski smeštaj. Rekao bih da preko agencija i nema baš kvalitetnog smeštaja u Toroniju, s obzirom da je polovina kuća sa prihvatljivom cenom max. 50 metara od ona dva kanala... pa kako koga potrefe mirisi, poplave i sl.

Dodaću još i to da cene polako ali sigurno idu gore... a odnos cena/kvalitet i nije baš zadovoljavajući!

Izmenjeno (zkazi)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja nikome ne preporucujem da ide u ovu kucu jer je gazdarica blago receno UZAS

Da ne pricam da krene da se dere od 6h i ne prestaje do uvece

Sto se plaze u tom delu tice sve pohvale, cisto, sljunak (sto meni odgovara), divno more, nije blizu onaj kanal...stvarno super. Ali dzaba kad mi je ovaj kreten upropasio letovanje.

Ja sam sama ostala u kuci poslednja dva dana. POgorsalo se vreme a ljudi su masovno odlazili jer nisu hteli nju da slusaju. Medjutim, posto sam ja isla autobusom bila sam vezana za termin. Ne moram da vam pricam kako je ispitivala agenta kada cu ja da izadjem i sl. Sva sreca pa sam se s njim dogovorila da me ujutro prebace u Sarti, da budem malo u civilizaciji jer u Toroniju posle 20.09. skoro nista ne radi

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo forumasi :-) 

Molim info koliko je udaljena plaza u Toroniju od puta NM-Sarti,tj.od mesta gde ce nas ostaviti autobus,buduci da cemo njime doci iz NM? 

 

 

Zdravo forumasi :-) 

Buduci da planiramo Toroni da posetimo na jednodnevnom izletu iz NM, gde cemo biti smesteni, zanima nas koliko je plaza u mestu udaljena (obicnim marsevskim korakom :-)) od mesta gde ce nas ostaviti autobus na liniji NM -Sarti? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Toroni je malo mesto i put je uz samu plazu. Autobuska stanica je pri kraju samog Toronija a tu je bas lepa plaza, sljunkovita, cista, more bistro

plaza sa plavom zastavom:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala lepo 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci u toroniju cena kao u nekom ekstra hotelu....

Screenshot_20180106-061409.png

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ovo ol inkluziv....... ima li đakuzi...saunu....neku tajlandsku masažu,krstarenje...ili ovaj po prirodi nije normalan....a i ne čudi me...pa vidiš da je cena za Švabove.....kompas očigledno nema...a živi pored mora....:lud:

Sad sam otvorio slike...jbg mora ovaj luksuz neko da plati,bazen,bar,led lampe,nameštaj,kamene staze,zelena livada....ovo je što moj otac kaže za ,,faraone,, nije za običnog čoveka....razmišljam čisto praktično...platiti jedno lux letovanje za dva obična je ludost...a doduše ima onih kojima ovo nije ništa...tj što se para tiče kap u moru.....

Izmenjeno (ivan-bgd)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slucajno sam videla ovu temu i bez da uvredim ikog , samo idiot za ovu selendaru moze da da 130 eura za dan. Smesni apartmancici od 20 kvadrata, jos da neko kuva tamo ahhaha . Bazencic poput malo vece kade . Pa na Santoriniju izvikanom su cene duplo nize. Da ne pominjem turske luksuzne hotele kojima je ovaj zanesenjak stao na crtu sa cenom . Ja tamo ne bi otisla ni za dz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka