dejsa

TORONI

2435 poruka u ovoj temi

Kada slikaš mobilnim postavi kameru na 6 megapix u 14;9. Em će biti bolje slike zbog smanjene exp. em mozeš da ih kačiš.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

gole zice.jpg

kuhinja.jpg

kupatilo.jpg

malter.jpg

 

moraju biti manje od 3.42MB, ako su vece morate ih smanjiti

drugi nacin je da ih postavite na neki sajt tipa Flickr, Imgur, Tinypic, Photobox pa onda iskopirati njihove web adrese u post

hvala sad cu da smanjim

nema krov.jpg

orman 1.jpg

orman 2.jpg

otpusavanje.jpg

sporet.jpg

sto.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Basil je bio los jos pre par godina, a sad je totalna katastofa

 

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sudovi 2.jpg

sudovi.jpg

suncobra.jpg

susilica.jpg

tv sa kablovskom.jpg

voda u sobi 1.jpg

Video snimak ne mogu da okačim, dovoljno su fotke. Pozdrav svima

voda u sobi 2.jpg

wc.jpg

zidovi.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@crna cokolada Hvala na informacijama iz prve ruke, ovo zaista znaci.  Imam uplacen Blue Sea preko Bookinga u septembru, ne kuca Basil nego novo krilo.  Mozete li mi ukratko napisati kako su oni prosli u poplavama i ako znate kakvo je stanje u tom novom krilu, da li da se spremim na ratovanje sa osobljem (smajli-sa-mitraljezom) od prvog dana?

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Šta je, bre, ovo ljudi?

Pa ovo je za zatvor, ovde ni svinje ne bi živele!!! Kako ih samo nije sramota da uopšte izdaju ovakav ćumez i da naplaćuju ovo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tanja, 

 

stvarno ne znam kakvo je novo krilo. Nadam se samo da nije u prizemlju, jer je bilo skroz pod vodom i samo su malo izmuljili i opet uselili ljude. Javi bas kako si prošla u novom krilu.

Generalno su se ljudi zalili i iz hotela samog i iz apartmana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Tanja, 

 

stvarno ne znam kakvo je novo krilo. Nadam se samo da nije u prizemlju, jer je bilo skroz pod vodom i samo su malo izmuljili i opet uselili ljude. Javi bas kako si prošla u novom krilu.

Generalno su se ljudi zalili i iz hotela samog i iz apartmana.

Hvala, znaci da se namunjimo od pocetka i insistiramo na sobi na spratu... Javicu kad se vratim kako je bilo, nadam se da nece biti velikih problema. Bukvalno sam uplatila dan pred poplavu i nema opcije povrata novca, tako da sta je tu je...

Hvala jos jednom!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taja01,  želim Vam lep provod i nadam se da ćete biti bolje sreće. Obavezno javi, baš me zanima da li se sve sobe raspadaju ili samo mi i komsije nismo imali sreće.

 

Nevena i Dragan,

 

strašno i to naplate lepo 800e. Sa Astrom sam završila 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li mi neko reci kakav je put od Toroni do Kalamitci, i kojim putem od Toroni idete do Sarti ?, hvala vam

Izmenjeno (Chicharov)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a znas li kako su prosli ovi u castro delux

 

ovo sta si ti napisala i sta sam videla je stvarno katastrofa. Ja bi tuzila astru  i trazila povrat novca, bar jednog dela. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Moze li mi neko reci kakav je put od Toroni do Kalamitci, i kojim putem od Toroni idete do Sarti ?, hvala vam

Put je dobar i samo je jedan put do Kalamitsija i Sartija, magistrala oko Sitonije. Kad iz Toronija izadjes na magistralu, desno i vozi dok ne stignes do Kalamitsija, ako hoces u Sarti samo produzi pravo. Na mapi to je plavi put, na sivi zaboravi to je samo za terenska vozila

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

a znas li kako su prosli ovi u castro delux

 

ovo sta si ti napisala i sta sam videla je stvarno katastrofa. Ja bi tuzila astru  i trazila povrat novca, bar jednog dela. 

Ne znam stvarno.Nismo nikog upoznali iz te kuce.

Ko ce da se sudi sa njima sto godina. Potrudicu se da razglasim svuda, da neko drugi ne dodje u istu situaciju. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da se nadovežem na komentar clana za Blue&Sea Basil u Toroniju...

Mi smo boravili isto u periodu od 14.07 . u sobi 11 u "cuvenom" smeštaju Basil, preko agencije Amos
koja je prodavala aranžmane od Astre.
Aranžman sam uplatio u kompletu sa POPUSTOM NA RANU UPLATU još u januaru  2017, kada sam napomenuo da nam treba soba dovoljno velika 
za mene i suprugu sa dvoje dece od kojih je mlade dete u trenutku letovanja punilo 8 meseci, znaci beba u kolicima. Takode sam napominjao da nam treba (a hvala bogu što nismo dobili - poplava) soba u prizemlju  zbog decijih kolica.
Dobili smo sobu na spratu, odnosno to je vec drugi sprat gledajuci po stepeništu, br 11 , a iynad restorana, koja ima bracni ležaj širok 130 cm dužine 190 cm, koji je vec bio truo (znaci voda je i pre poplave prodirala ranije sa terase), i ležaj za dete koji sam sam sklapao jer je bio raspadnut kad 
smo došli a koji se nalazi pored korpusa kuhinje sa sudoperom i nekim nazovi šporetom , i frižiderom. Znaci, dete je bukvalno spavalo pored frižidera. Inace , soba ima oko cca 15 m2 bez kupatila. Namenjena za cetvoroclanu porodicu !!_?????
U sobi pored "velikog" ležaja se nalazi poludvokrilni mini orman koji je jedva dovoljan za dvoje odraslih, jedan mini stocic , i dve natkasne u pokušaju. Ništa više. niti jedna stolica, ništa. Kupatilo je možda i ok, obzirom na to da nema kabinu niti zavesu nad zidanom kadom,, nijednu zakacaljku za peškire veš itd..
Opet ponavljam prodata je kao dovoljna za cetvoroclanu porodicu.. 

Poplava, viša sila, i svo to dogadanje povodom toga...prelivanje vode sa terase,, cišcenje slivnika na terasama i u sobi 10 i 11 po onom vremenu i kiši. Niko nam se, sem Dragana (predstavnika Astre) nije obratio niti pomogao za vreme polave, hajde smatram zatekli su se svi, ali da baš niko od menadžera
hotela , ako ih uopšte ima, pride i pita da li smo ok i možemo li.....
SVE SOBE U PRIZEMLJU su bile poplavljene barem po 20 cm i to u dva navrata,, ovo kažem jer sam licno silazio i bio skoro u svim sobama pomagajuci prijateljima i ostalim gostima da izvucemo kofere i klince iz  one vode. Za to vreme opet, niko od osoblja hotela nam nije pomogao, sem domara onog zbunjenog a nasmejanog koji je kao pokusava da otpusava slivnike
itd...
Tek sledeceg dana popodne se voda iz dvorišta i soba napokon povukla i tada se pristupilo cišcenju i dezinfikovanju istih. Video sam brdo hemije koje su dopremili za to....

Ovaj smeštaj je zaglavio negde u 90im godinama, barem te sve sobe iznad restorana, koje su jednostavno u ocajnom stanju bile i pre poplave,.Jako star i upropascen namestaj, stara kuhinja nedovolnjo i nikoako opremljena, sa yardjalim sporetom i posudjem.
Obaj smestaj ne vredi ni pola novaca koliko smo platili, i tvrdim da je NEKO VRLO DOBRO ZNAO u kavom su stanju sobe koje su u ponudi.
Po povratku smno se zalili agenciji, i receno nem je da nam je prodata soba po NIZOJ CENI (vidi gore) i da je zato takva kakva je , za 550 e, a da su inace po redovnoj ceni 590 e  !!!! 
Ne zelim da vredjam nikoga , niti agenciju niti bilo koga drugoga,ali ljudi moji ovo sto se prodaje nama je stvarno i vise nego bezobrazno. I nikome nikada nebih preporucio 
ovaj smestaj . Jednostavno ne vredi ni za 200 evra...slike necu kaciti jer ste vec sve videli od drugih u gornjim postovima.
pozdrav i svima svako dobro.
 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Reče mi kolega koji je u Toroniju, da ima mnogo komaraca uveče.

Dajte neki info, ko je dole, kakva je situacija? Da se obezbedimo sa spiralama za terasu i aparatima, kao i kremama za decu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka