dejsa

TORONI

2435 poruka u ovoj temi

Prosle godine smo bili u Toroniju i bilo je super! Sve, od smestaja, preko plaze, do divnog, predivnog, toplog mora. Smestaj je bio oko 70 metara od plaze (stvarno blizu), a kuca se zove Vila Maria (www.vilamaria.gr). Gazdarica Despina je super, kuca je velika, lepa, a apartmani prostrani, cisti, svetli. Nas je bilo petoro i imali smo divan apartman sa dva bracna kreveta i krevetima na sprat. Cena je bila veoma pristojna, a isto smo rezervisali negde krajem januara.

Ako nekom trebaju detaljnije informacije ili slike, tu sam.

pozdrav,majo

isao bih u toroni pocetkom juna(bas pocetak),pa me zanima sta bi mogla da mi kazes o vremenu i moru u to vreme,obzirom da bas i ne obozavam hladnu vodu,ali sam dobio odmor tad kad sam ga dobio(cini mi se da si i ti bila juna tamo).takodje me zanima tvoja procena o sansama da se smestaj nadje na licu mesta u tom periodu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Majo

Ja planiram ove godne da idem do Toronija i upravo citam ponudu za pomenutu vilu. Posto nas ide cetvor koji apartman bi nam preporucila i kakav je smestaj. Da li postoje apartmani sa dve odvojene sobe (jednu za decu i jednu za suprugu i mene)? Da li je oko vile bucno tj da li ima intenzivnog saobracaja ?

Unapred hvala na odgovorima

Mi smo bili u apartmanu 22, a kumovi u apartmanu 24, oba su na drugom spratu. Apartman 22 ima dve odvojene prostorije, u obe su bračni kreveti, a u jednoj su smešteni i kreveti na sprat, tako da je to praktično šestokrevetni apartman!!! Apartman je lep i prostran, ima čak i dva kupatila. Za nas petoro je bilo i više nego dovoljno.

U apartmanu 24 su bili naši kumovi i to je isto lep četvorokrevetni apartman, sa dve odvojene prostorije.

Smeštaj u Vili Maria je zaista DIVAN. Despina (gazdarica) je super, dobro priča engleski i možete je sve pitati putem mail-a.

Nije bučno, tu ni nema nekog saobraćaja. Niz ulicu gde je vila se izlazi na plažu, i baš je blizu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav,majo

isao bih u toroni pocetkom juna(bas pocetak),pa me zanima sta bi mogla da mi kazes o vremenu i moru u to vreme,obzirom da bas i ne obozavam hladnu vodu,ali sam dobio odmor tad kad sam ga dobio(cini mi se da si i ti bila juna tamo).takodje me zanima tvoja procena o sansama da se smestaj nadje na licu mesta u tom periodu.

Što se tiče juna stvarno ne znam kakva je situacija sa temperaturom mora i vazduha, mi smo bili početkom jula i tada je bilo savršeno. More je bilo zaista toplo i čisto, ja takvo jedino i volim! (kada se setim Petrovca i priprema za ulazak u vodu, naježim se:-))

Možeš pitati Despinu, gazdaricu u Vili Maria (www.vilamaria.gr) o tome ili će se javiti neko sa foruma ko je bio u tom periodu.

Takođe, ne mogu ti baš pomoći oko smeštaja na licu mesta, nemam to iskustvo i mislim da je ipak bolje rezervisati pogotovu kada je to sada bas lako (internet)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili u apartmanu 22, a kumovi u apartmanu 24, oba su na drugom spratu. Apartman 22 ima dve odvojene prostorije, u obe su bračni kreveti, a u jednoj su smešteni i kreveti na sprat, tako da je to praktično šestokrevetni apartman!!! Apartman je lep i prostran, ima čak i dva kupatila. Za nas petoro je bilo i više nego dovoljno.

U apartmanu 24 su bili naši kumovi i to je isto lep četvorokrevetni apartman, sa dve odvojene prostorije.

Smeštaj u Vili Maria je zaista DIVAN. Despina (gazdarica) je super, dobro priča engleski i možete je sve pitati putem mail-a.

Nije bučno, tu ni nema nekog saobraćaja. Niz ulicu gde je vila se izlazi na plažu, i baš je blizu.

Pozdrav Majo

Hvala na odgovoru samo jos da utanacim vreme i pravac Tororni

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine u junu,vreme na Sitoniji je bilo lepo...More toplo,premda ne kao u julu...Talasa standardno u tom periodu ima...

Konkretno,ja sam provela jedan dan u Toroniju...Kao i uvek bilo je lepo...

Mesto je malo,plaza ogromna i prelepa...Pored samog mesta jos par,divljih,fantasticnih plaza...

Nezaboravan zalazak Sunca...srce.jpg

Lep i prijatan odmor svima koji se odluce za ovo lepo mesto na Sitoniji!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao drustvo.

I ja se raspitujem za Toroni ove godine,vec sam dobio neke ponude od agencija i popuste od 10-15 % za hotelski smestaj ,cini mi se dosta povoljno.Letovali smo 2005 u Sartiu u prvoj polovini juna i mislim da cemo ove godine ponovo u tom terminu jer mislim da je i vreme i voda odlicna u tom periodu s'tim da cemo kombinovati sa Katicima 5 dana na planini i 10 tak dana na Sitoniji.Jos nam je preostao dogovor sa kolegama oko GO,meni i supruzi ,beban je spreman i eto nas.............

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Majo

Ja planiram ove godne da idem do Toronija i upravo citam ponudu za pomenutu vilu. Posto nas ide cetvor koji apartman bi nam preporucila i kakav je smestaj. Da li postoje apartmani sa dve odvojene sobe (jednu za decu i jednu za suprugu i mene)? Da li je oko vile bucno tj da li ima intenzivnog saobracaja ?

Unapred hvala na odgovorima

Mala digresija

U Toroniju sigurno neces videti intenzivan saobracaj i cuti buku...u bilo kom delu sezone..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izbor je pao...Toroni od 09-19.06. hotel Blue Sea ,hteli smo drugu polovinu juna ali raspored GO je takav.Rezervisali,hteli danas i da uplatimo 100 % ( popust 15 % )ali kijamet nas je omeo,tako da u ponedeljak idemo.Da li neko ima neki komentar o pomenutom hotelu mada je pusten u rad 2009 godine,na sajtu izgleda sve sjajno ali mislim da je najbitnije da su Toroni vrh,bar za nase kriterijume.Vidim da mnogi uzimaju apartmane za po 400-500 evra i ne vidim tu racunicu da se sprema hrana ili jos gore nosi od kuce kad hoteli nude za pristojnu cenu sve to i uz svedski sto i mnogo bolji konfor i smestaj,ali dobro...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo uplatili vilu Basil koja je sastavni deo hotelskog kompleksa Blue Sea.deluje mi dosta dobro mada nista nije sigurno dok se ne udje u sobu tj.studio u mom slucaju :D .

na google sam pronasao razne zanimljive fotografije samog Toronija kao i fotografije hotelskog kompleksa.bas mi se dopada polozaj hotela u odnosu na plazu.zapravo na samoj je plazi.

obzirom da putujete pre nas nadam se da cu od vas da dobijem informacije o tome kako sve ovo deluje uzivo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili u u Toroniju u junu 2009. kada je poslednji inventar hotela Blue Sea unosen, zaista sve novo i lepo, a 20 metara od plaze. Mozete pogledati slike na sajtu o Sitoniji   www.sitonija.mcse-mcse.com  a sve detalje o Toroniju i okolini mozete pronaci na stranici  page 0006.htm  sajta.

Pozdrav i lepe trenutke sa pogledom na zaliv Toroneos!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine smo bili u Toroniju i bilo je super! Sve, od smestaja, preko plaze, do divnog, predivnog, toplog mora. Smestaj je bio oko 70 metara od plaze (stvarno blizu), a kuca se zove Vila Maria (www.vilamaria.gr). Gazdarica Despina je super, kuca je velika, lepa, a apartmani prostrani, cisti, svetli. Nas je bilo petoro i imali smo divan apartman sa dva bracna kreveta i krevetima na sprat. Cena je bila veoma pristojna, a isto smo rezervisali negde krajem januara.

Ako nekom trebaju detaljnije informacije ili slike, tu sam.

Pozdrav Majo,ako ti nije problem mozes li reci koliko kosta cetvorokrevetni apartman(otprilike)posto vidim da ste vi uzeli petokrevetni pa bi trebalo da je i cena tu slicna i koji termin ste rezervisali? :) :smorilo:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili u u Toroniju u junu 2009. kada je poslednji inventar hotela Blue Sea unosen, zaista sve novo i lepo, a 20 metara od plaze. Mozete pogledati slike na sajtu o Sitoniji www.sitonija.mcse-mcse.com a sve detalje o Toroniju i okolini mozete pronaci na stranici page 0006.htm sajta.

Pozdrav i lepe trenutke sa pogledom na zaliv Toroneos!

Hvala na sugestijama ali mi to vec odstampali ( nema ljutis? ) u 2 primerka,za mene i suprugu,zlu ne trebalo,ne samo 6 stranu vec kompletan Vas vodic (puno Hvala ),kad nisam na poslu i kad nema frke sa devojcicom ja na putovanjima.info a tamo toliko dobrih,nesebicnih ljudi .Hvala na svemusmile.gifsmile.gifsmile.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo uplatili vilu Basil koja je sastavni deo hotelskog kompleksa Blue Sea.deluje mi dosta dobro mada nista nije sigurno dok se ne udje u sobu tj.studio u mom slucaju biggrin.jpg .

na google sam pronasao razne zanimljive fotografije samog Toronija kao i fotografije hotelskog kompleksa.bas mi se dopada polozaj hotela u odnosu na plazu.zapravo na samoj je plazi.

obzirom da putujete pre nas nadam se da cu od vas da dobijem informacije o tome kako sve ovo deluje uzivo.

I nama se dopao i hotel i polozaj,pitao sam u agenciji dali mi uplacujemo hotel ili tu vilu (negde pise:depadans) Basil ali su nas uverili da samo hotel imaju u ponudi.Pitao sam iz razloga jer mi je ta cena prosto neverovatna za hotel **** jos Greece.Za utiske ,naravno...mi cemo kombinovati Mucanj (Katice) i Toroni,pa kad se vratimo eto nas OVDE.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Majo,ako ti nije problem mozes li reci koliko kosta cetvorokrevetni apartman(otprilike)posto vidim da ste vi uzeli petokrevetni pa bi trebalo da je i cena tu slicna i koji termin ste rezervisali? :):smorilo:

S obzirom da sam se na istom mestu (Vila Maria) raspitivala za sestru, videla sam da su cene znatno vece nego prosle godine (apartman koji smo mi plaćali prošle godine 60, sada je 80 evra:-() Koliko sam videla, ima jedan četvorokrevetni apartman za 68 evra (ovo sve govorim za period u top sezoni od 06.07. do 31.08) Za druge periode je jeftinije!

Možda može da se izvuče i neki popust, s obzirom da bi rezervisali i deo uplatili sada.

Jedino što mogu da kažem da je stvarno lepo, pa pišite Despini (gazdarici), brzo ćete dobiti odgovor.

Srećno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

S obzirom da sam se na istom mestu (Vila Maria) raspitivala za sestru, videla sam da su cene znatno vece nego prosle godine (apartman koji smo mi plaćali prošle godine 60, sada je 80 evra:-() Koliko sam videla, ima jedan četvorokrevetni apartman za 68 evra (ovo sve govorim za period u top sezoni od 06.07. do 31.08) Za druge periode je jeftinije!

Možda može da se izvuče i neki popust, s obzirom da bi rezervisali i deo uplatili sada.

Jedino što mogu da kažem da je stvarno lepo, pa pišite Despini (gazdarici), brzo ćete dobiti odgovor.

Srećno!

Hvala Majo na pomoci,ovo je bilo cisto radi informacije posto smo mi vec uplatili Leptokariju za ovo leto,ali spremamo teren za sledece leto,posto sam pregledao sve stranice o Sitoniji i mi smo se vrlo zagrejali da sledece leto tamo provedemo. :-P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka