dejsa

TORONI

2435 poruka u ovoj temi

Vila Olga 18.08.-28.08. (sopstveni prevoz )

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Boki kad ideš u Toroni ?

Jos malo..... :P ....ali na 1 dan izleta...tacan datum ne znam....jel se vidimo?

ScreenShot00226.jpg

Izmenjeno (Bokins)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos malo..... :P ....ali na 1 dan izleta...tacan datum ne znam....jel se vidimo?

Boki video si datum mog boravka tamo ako te put nanese javi se kafa , osveženje tu sam , siva mazda 6 NI tablice (nadam se da će stignu i nalepnice SRB putovanja)

Izmenjeno (tantal71)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Boki video si datum mog boravka tamo ako te put nanese javi se kafa , osveženje tu sam , siva mazda 6 NI tablice (nadam se da će stignu i nalepnice SRB putovanja)

ex....u tvoje vreme cu biti na Tari....

ondA.....jednog drugog dana ....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao!

Mi idemo u Vila Mariju 13.06. tako da izgleda da cemo biti prvi...a mozda i ne.

Ide li neko pre nas?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao!

Mi idemo u Vila Mariju 13.06. tako da izgleda da cemo biti prvi...a mozda i ne.

Ide li neko pre nas?

Ako idete prvi zadatak znaš , posle povratka mala MFT i kompletan opis (šta, gde,gde su cene povoljne , našta da se obrati pažnje kao dobro i isto tako kao loše ) sve utiske da nam izložiš . ti probijaš led ove godime . da li važi dogovor ?  Iskreno nisam bio pa me sve interesuje . 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako idete prvi zadatak znaš , posle povratka mala MFT i kompletan opis (šta, gde,gde su cene povoljne , našta da se obrati pažnje kao dobro i isto tako kao loše ) sve utiske da nam izložiš . ti probijaš led ove godime . da li važi dogovor ? Iskreno nisam bio pa me sve interesuje .

Potrudicu se, mada imam manjka vremena vecito me samelje posao cim se vratim sa odmora.

Nama ce ovo biti treci put na sitoniji, tako da ne ocekujem neka velika iznenadjenja, samo se nadam da ce ove godine vrucine biti manje, a inace plaze su sjajne, svake godine otkrijemo poneku novu a neku ostavimo za sledeci put.

Najlepse su nam neke kamperske uvale...tako su ciste i tihe...

Uglavnom, izvestaj sledi....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Enka računam na tebe da pripremiš sve nas koji idemo posle tebe , da znamo šta nas čeka.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moji prijatelji su vec stigli u Toroni juce, autom. Vila Olga. Odusevljeni su, vreme je odlicno. Put im je dobro prosao, kazu da su bili gotovo sami na auto putu. Ako bude jos informacija javicu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divno je cuti prve, lepe vesti iz Toronija!!!

Mi putujemo 06.07. i pripreme su vec pocele, sutra idemo u BG po vize:-)

Posebno nas raduje sto ima jos putnika za Toroni ovog leta, te ocekujemo utiske svih onih koji uskoro idu...

Pozdrav svima i srecan put!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja koleginica je trenutno u Toroniju. Za 10-15 dana kada se vrati izvestiću vas o svemu što vas bude zanimalo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moji prijatelji su vec stigli u Toroni juce, autom. Vila Olga. Odusevljeni su, vreme je odlicno. Put im je dobro prosao, kazu da su bili gotovo sami na auto putu. Ako bude jos informacija javicu...

Ima li neke sveže vesti iz Toronija , interesuju me bungalovi u vili Olga . Ako može što pre nešto sam nestrpljiv.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neke sveže vesti iz Toronija , interesuju me bungalovi u vili Olga . Ako može što pre nešto sam nestrpljiv.

Bungalovi u Olgi su ekstra. Upravo mi je koleginica pokazala slike. Nameštaj potpuno nov, sve besprekorno čisto. Kupatilo novo, nova kuhinja!!! Pitaj za detalje i za sve što te interesuje!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

može li nek sličica bungalova , kakve su cene, ima li komaraca ?

Ma napiši neki mali raporčić.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

može li nek sličica bungalova , kakve su cene, ima li komaraca ?

Ma napiši neki mali raporčić.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka