mayya

DASIA

1495 poruka u ovoj temi

A zašto ne bi iznajmio skuter? Ja sam 2 godine uzimao skuter. Za skuter nema gužva u gradu, sećam se par prilika kada sam se vraćao iz Moraitike i Ahileona, kolona automobila par stotina metara dugačka, samo sam prošao pored i odmah do raskrsnice ili semafora.

Глас за скутер. Два пута на Крфу и оба пута смо изнајмили скутер. Обишли смо све што смо хтели, "извукао" нас је уз сваку узбрдицу на Крфу. Посебна предност је што са скутером не размишљам о паркингу. Наравно да се подразумева да ко не вози скутер не треба да учи на Крфу.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

Cao svima! ? Vec danima citam Vasa iskustva s Krfa, izvrsila sam popis i okvirno napravila plan, za svaki dan gde sta kako, mada planovi sluze da se izjalove. ? Kapiram da se u maju, na Krfu, okupati necemo. Idem sama sa 7godisnjim detetom, preko Viva travel, vila Janis, Dassia. Ubola sam i vreme boravka i vilu, koja je po onome sto sam nasla na forumu, u nekom brdskom, neosvetljenom delu. Elem, moje pitanje se odnosi na to da li mozda ima jos nekog da se zaleteo kao ja i uplatio aranzman od 20.5.-30.5., preko iste agencije, u istoj vili? I da li se mogu barem nogice umociti u vodu, da nije bas toliki led ledeni? ? Hvala unapred na odgovorima. ?

Izmenjeno (putoljub)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Biće kupanja, bar u najtoplijem delu dana.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Biće kupanja, bar u najtoplijem delu dana.

Hvala na podrsci ? Nadam se tome, zbog sina, meni je dovoljno i samo skitanje po ostrvu i glavnom gradu ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Veliki pozdrav!

Čitam ja tako ovde danima forume i evo me medju Vama. 

Nikada nismo bili na Krfu mada nam je to bila ogromna želja zbog Vida i svega od istorijskog značaja za naš narod. Ali eto sputani uvek zbog prijateljskih komentara o nečistoći.. (išli na Eviju, Lefkadu, Tasos, Kefaloniju i Skiatos sve ap.smeštaj) Nadam se da nije tako kao što su nam pričali. Zahvaljujući svim komentarima članova odlučili smo se danas suprug, sin i ja za Dasiu. Početkom jula jer tada smo dobili godišnji. Još samo da nadjemo aranžman i da sa nestrpljenjem čekamo dan polaska.

P.S.

Nadam se da ove godine neće biti problema sa odnošenjem djubreta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Problem smeća još nije rešen , a kad će, ne znamo....

Sad se tamo po lokalu kao nešto bave reciklažom, ali globalni problem sa deponijom i odnošenjem nije rešen. 

Nešto od informacija o tekućim dešavanjima na Krfu može se najlakše dobiti na sajtu www.enimerosi.com.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Problem smeća još nije rešen , a kad će, ne znamo....

E to je zaista tužno.

Hoću pogledaću hvala Vam! 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pročitah, sve je to lepo ali ista priča oko reciklaže kao kod nas od 2014 naučna fantastika...

A problem i odgovornost prebacuju sa jednih na druge i problem ostaje.

To je velika sramota!

A takvu lepotu kvariti slikom i smradom smeća, žalosno.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Našla sam smeštaj iza ovog hotela od 04,07, u prizemnoj kućici (žuto obeleženo) Veoma skroman, stariji što je logično (da su prve pravljene kućice u blizini plaže) nadam se da je održavan i ok jer u agenciji niko ništa ne zna.  

Ako je neko boravio ili prolazio tuda molila bih da napiše ako ima neku sugestiju.

Zahvaljujem!

Screenshot_1.png

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na podrsci ? Nadam se tome, zbog sina, meni je dovoljno i samo skitanje po ostrvu i glavnom gradu ?

Zdravo, nadam se da Vam je vreme lepo i da se kupate, što Vam od srca želim! Molim prenesite utiske za nas koji smo u "jedvačekanju"obzirom da ste medju prvima tamo.

Pozdrav!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovo mi je fascinantno da u agenciji ništa ne znaju o smeštaju koji prodaju...

Znači,idem preko nekog a on nema pojma gde me šalje..

Onda ću sam,zar ne?

Strašno je kada za svoje pare morate da se kockate..A poenta odlaska preko tih agencija bi trebalo da bude upravo da ne morate da mislite..

U svakom slučaju,želim Vam lep provod..

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cocos. ako je to ono sto mislim da jeste ( uh koja recenica), videla sam spolja,uvek ima gostiju, deluje skromno ali  prihvatljivo, jedino sto je to bas prizemlje, ima mali trem sa niskom ogradom, pa nocu moraju da se zatvaraju vrata i prozori, jer bilo je ranije kradja po Dasiji. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo Milos76, to su bili subagenti...pročitali ono što piše i to je to.  "čeprkala" sam po netu dok nisam pronašla čija je zapravo ponuda. Dobila sam tačnu informaciju u agenciji. I naravno dve različite priče. Ako nekoga zanima slobodno neka pošalje poruku dobiće tačnu informaciju.

Hvala rakel!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene zanima sta kazu u agenciji, ako hoces da podelis ovde

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naravno nikakav problem.

Ukratko

na lepoj lokaciji, da je kuća u odličnom stanju dobro održavana, nema buđi, vlage i neprijatnih mirisa. Dobra je kanalizacija iako je prizemna i kod obale. Nameštaj je dobar, posteljina se menja jednom u toku boravka. Poseduje sve od pribora u kuhinji potrebno za boravak... klima, wifi..
A što se prevoza tiče, ako je sopstveni cena se umanjuje 20% u smeni sa zvezdicom.
Plaća se trajekt 15€ 
Iako ćete dobiti informaciju kod

nekih

da je uključen u cenu prevoza, cena prevoza je niža za 5€. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25887
    Ukupno tema
    862239
    Ukupno poruka