mayya

DASIA

1499 poruka u ovoj temi

Pozdrav za sve sa foruma.Idem u Dasiu na Krf pa me interesuju cene lezaljki i koji deo plazeje nabolji za kupanje?Cene vanpansionske usluge orjentaciono?Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za desetak dana putujem i ja za Krf, Ako možete da napišete vi što ste iznajmnljivali auto na Krfu ili ako ste čuli od nekog , za koliko ste uspjeli iznajmiti, je li moguće da se prođe sa 20-25e po danu  i konkretno gdje se nalazi agencija od koje ste iznajmili, Znam da je skuter jeftiniji i da se lakše može pristupit nekim mjestima sa njim ali ja ga nemam pojma voziti nikad nisam sjela a nešto mi se ne probava prvi put u drugoj državi. 

•  

IMG_20180727_220409.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za desetak dana putujem i ja za Krf, Ako možete da napišete vi što ste iznajmnljivali auto na Krfu ili ako ste čuli od nekog , za koliko ste uspjeli iznajmiti, je li moguće da se prođe sa 20-25e po danu  i konkretno gdje se nalazi agencija od koje ste iznajmili, Znam da je skuter jeftiniji i da se lakše može pristupit nekim mjestima sa njim ali ja ga nemam pojma voziti nikad nisam sjela a nešto mi se ne probava prvi put u drugoj državi. 

• IMG_20180727_220409.thumb.jpg.23a4a73cf1
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nekoliko reci o Dasiji... Malo mesto, bez nekog posebnog sadrzaja, dosta neuredjeno, lose osvetljeno sve osim magistrale, a za preci magistralu je ponekad potrebna magija, posto je jako prometna. Plaza nije losa, ali vise kao alternativa kad vas mrzi da idete negde dalje. Smestaj u hotelu Primavera sasvim pristojan, cisto i uredno, dorucak kontinentalni, sve sveze i ukusno. Hotelski bazen nije velik ali je ok, ima jedan sto za bilijar i jedan za stoni tenis. Sve u svemu, Dasija prema ocekivanjima. 

Izmenjeno (Su1971)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplacena Dassia za 1 jul:D .Posto idemo busom ako je neko raspolozen da podelimo podelimo troskove iznajmljivanja auta nek pise u inbox.Inace idem sa zenom i klincem,msl ja ga tako nazivam 16 god ima i vislji je od mene:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nesto sam razmisljao, ako ne budem nasao ortaka za rentiranje druga opcija bi bila iznajmljivanje bicikala u kombinaciji sa busom?E sad iscitao sam sve teme i nigde ne nadjoh da je neko napisao slicno iskustvo ,msl da je dobra opcija barem na potezu od Dassije do Barbatija i Kerkire.Sta mislite o tome?Svaki komentar je dobrodosao!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bus da, bicikl nikako. Krf je brdovit pun krivina udaljena mesta. Mozda ako ste bas vican i u veoooma dobroj kondiciji biciklista. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nesto sam razmisljao, ako ne budem nasao ortaka za rentiranje druga opcija bi bila iznajmljivanje bicikala u kombinaciji sa busom?E sad iscitao sam sve teme i nigde ne nadjoh da je neko napisao slicno iskustvo ,msl da je dobra opcija barem na potezu od Dassije do Barbatija i Kerkire.Sta mislite o tome?Svaki komentar je dobrodosao!

Из Дасије до Керкире без проблема бајсом а према Барбатима има доста узбрдица. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da dodam da bi morao da vozim magistralom a to ti je ravno....... Svi voze ko ludi jer nema toliko policije.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve mozete obici autobusom lako i povoljno..Od 62 strane ovog foruma detaljno sam opisala kako...

Imate direktno autobus za Paleokastricu  i Glifadu iz Dasije...Bicikl ne preporucujem iako ga ja cesto iznajmljujem...Ali za Krf nije zbog konfiguracije terena i guzve na magistrali..Procitajte sta sam pisala nacicete sve sto vas zanima...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve mozete obici autobusom lako i povoljno..Od 62 strane ovog foruma detaljno sam opisala kako...

Imate direktno autobus za Paleokastricu  i Glifadu iz Dasije...Bicikl ne preporucujem iako ga ja cesto iznajmljujem...Ali za Krf nije zbog konfiguracije terena i guzve na magistrali..Procitajte sta sam pisala nacicete sve sto vas zanima...

Da da,sve sam iscitao,hvala svima na mislenjima.Po ovome sto sam procitao,isplativije je da se uzme dnevna karta,da li je tako ili se varam?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A zašto ne bi iznajmio skuter? Ja sam 2 godine uzimao skuter. Za skuter nema gužva u gradu, sećam se par prilika kada sam se vraćao iz Moraitike i Ahileona, kolona automobila par stotina metara dugačka, samo sam prošao pored i odmah do raskrsnice ili semafora.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A zašto ne bi iznajmio skuter? Ja sam 2 godine uzimao skuter. Za skuter nema gužva u gradu, sećam se par prilika kada sam se vraćao iz Moraitike i Ahileona, kolona automobila par stotina metara dugačka, samo sam prošao pored i odmah do raskrsnice ili semafora.

Skuter ima smisla za voznju juzno od Dasije, za one koji nemaju iskustva sa voznjom motora nikako ne preporučujem da istim pokušaju odkazak ka Kasiopiu, pa čak i Glifadi. 

Krivina je puno i dosta uzbrdica (na putu ka Kasiopiju) i u proteklih nekoliko godina video sam gomilu uplašenih motorciklista koji su zbog neiskustva ugrozili svoj i tuđe živote. 

Dobar deo je do gomile turista/domaćih koji voze oštrije tu pa se dodatno skuteraši uplaše. 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865776
    Ukupno poruka