mayya

DASIA

1500 poruka u ovoj temi

Vec smo uplatili Elpidu za 25.07., ali u svakom slucaju hvala na ovim informacijama.Nadam se da vila nije toliko losa :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li moze neko da mi pomogne. Moja cerka bi trebalo da krene 02.07.2012. sa bakom i dekom u Dassiju. Da li je voda topla tada? Procitala sam gomilu strana a ne nadjoh to sto me interesuje. Hvala i pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako je voda topla negde na Krfu, onda je to u Dasiji, tako da nemoj da brineš :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Tristane1. Bas mi laknulo. Pozzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li je neko bio u hotelu Magna Graecia?Interesuje me da li hotel za mladje i da li se u Dasii moze naći odmor u kome ima i malo skitanja i provoda i lezanja na plazi. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanima me iznajmljivanje skutera u dassiji, u posebnoj temi nema nekih detaljnijih informacija. Gde je najpovoljnije u dassiji, da li se dobijaju kacige ili ne, osiguranje, dozvola... Iznajmio bih skuter od 50 ccm, pa da prošvrćkam malo s devojkom po ostrvu :laugh:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima i par saveta ako moze vezano za Dasi-u.

Supruga i ja sa detetom (2 godine) planiramo odmor pocetkom Septembra na Krf.

Avio prevoz,gledali smo Scheria Beach smestaj i prilicno nam se dopalo to sto je prakticno na

samoj plazi i sto nije suvise daleko od aerodroma,sve to naravno zbog deteta.

Nocenje sa doruckom sto imaju u ponudi u Matico agenciji,vredi li sta i moze li covek

da se osloni na njihovu hranu.

Da li je mesto Ok za porodicu sa malim detetom i ako neko zna slican smestaj koji je mozda kvalitetniji u

neku ruku moze da nam preporuci.

Da li u blizini ima nekih restorana,fast fud,pecivara,picerija i marketa.

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam prosle godine bila u Scheria beach hotelu sa cerkom od 4 godine i bili smo zadovoljni. Mi smo imali polupanasion (isto preko Matica), dorucak je svaki dan bio isti (zemicke, neki njihov sladak hleb, sir, salama, kuvano jaje, margarin, mali pekmez, caj, kafa, a za cerku smo svako jutro dobili mleko). Ovaj dorucak nam je vec malo dosadio posle par dana, ali preziveli smo nekako. Sobe su nam svaki dan cistili, jedino sto u sobama nema frizider, to nam je jako falilo. Blizu je plaza, bukvalno smo presetali preko dvorista hotela i odmah smo bili na plazi sto je dobro ako ste sa malim detetom. Neki gosti su se zalili na komarce, mi takav problem nismo imali. Sam hotel ima svoj restoran i bar. Market je isto blizu kao i poslasticarnica sa super kolacima :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislio sam da svaki smestaj ima frizider, da je to neki standard :zid:

To za komarce sam jos negde procitao a sa njima je svuda isto,neko ih primeti a neko bas i ne.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rezervisali smo vilu Santos preko Argusa za 07.07., ako je neko bio ili ima informacije vezane za samu vilu bila bih mu zahvalna da podeli sa nama.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Htedoh samo kažem da (što opet zavisi kako se kome zalomi) da nikada nisam video više komaraca nego na Krfu, čak toliko da noću nismo mogli da sedimo na terasi od njih. Opet u dvorištu vile nije bilo tako strašno. Ali ipak preporučujem da se opremite svim mogućim sredstvima protiv ovih gamadi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanima me iznajmljivanje skutera u dassiji, u posebnoj temi nema nekih detaljnijih informacija. Gde je najpovoljnije u dassiji, da li se dobijaju kacige ili ne, osiguranje, dozvola... Iznajmio bih skuter od 50 ccm, pa da prošvrćkam malo s devojkom po ostrvu :laugh:

Evo nekih okvirnih cena u sezoni van sezone oko rentiranja skutera ( http://www.corfuplus.gr/pricebike_high.html ) a za sve ostalo nadam se da ce da ti odgovori neko ko je imao vise iskustva sa rentiranjem istih.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze mi neko reci jer ima provoz bus-om iz Dassije do Krf grad, i neki raspored polaska iz Dassije i nazad za Krf...moji matorci planiraju u Dassiji ali bez auto pa glupo bi bilo i da ne vide grad Krf...

Video sam nekih raporeda ali ne znam dal su tacni ako ima neko takvo iskustvo...

Hvala unapred...

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne treba da brinu u toku dana ima dosta polazaka, možda na 15-20 minuta, verovatno neko zna i preciznije da napiše. Inače kada stignu u Kerkiru, neka potraže brošuru na stajalištu (stanici) na njoj ima satnice svih polazaka prema Dasiji pa prema tome neka se organizuju.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Super hvala ti :)Samo reci mi jos zanima me jel stajaliste u Krf blize u centru ili...

Hvala ti na odgovorima :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25994
    Ukupno tema
    867200
    Ukupno poruka