mayya

DASIA

1498 poruka u ovoj temi

Ako kome trebaju informacije vezane za Dasiju ili Ipsos na Krfu,oko izlazaka i obilazaka itd,neka se javi.Bila sam 5 dana na Krfu i bilo je prelepo.

Helena25,

u junu idemo u Dasiu-Krf sa dvoje male dece pa posle na Tasos, molim te da mi napises sledece:

1. Ima li nekih igraonica (igraliste, teren i sl.) za klince 4-7 godina?

2. Ima li apoteka i ambulanta u mestu?

3. Koliko je bucno nocu/danju?

4. Koliko je udaljen Aqua Park?

5. Kakva je plazza (kamen/pesak, Plicak/dubina,

6. Kada zalazi sunce u Dasiji?

7. ostalo sto smatras bitnim..

Hvala najlepse...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me da li je neko bio u vili Elpida? Argus ima u ponudi..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima! Prvi put ove godine cu letovati u Dasiji. Preko foruma sam se dosta informisala,sto se tice plaza,mesta,prodavnica,ali samo jedno ne :) a to su restorani i klopa,pa me zanima da li neko moze da mi napise tj da mi preporuci neki dobar restoran gde je hrana dobra a cene solidne??? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

molim vas,

da li neko ima info o smestaju u vili vesilis ili dimitris u dasiji?

unapred hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima! Prvi put ove godine cu letovati u Dasiji. Preko foruma sam se dosta informisala,sto se tice plaza,mesta,prodavnica,ali samo jedno ne :) a to su restorani i klopa,pa me zanima da li neko moze da mi napise tj da mi preporuci neki dobar restoran gde je hrana dobra a cene solidne??? :)

Ne mogu da se setim kako se zove, ali na izlazu iz Dassie ka Ipsosu, kod autobuske stanice za grad i prodavnice, nalazi se simpatican takoreci fast-food restorancic gde je najbolji giros u Dasiji. Inace, veliki je problem ako ogladnite oko popodne, restorani rade dvokratno, i od 3 do 6 jedva par restorana radi.

Izmenjeno (Jericho)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne mogu da se setim kako se zove, ali na izlazu iz Dassie ka Ipsosu, kod autobuske stanice za grad i prodavnice, nalazi se simpatican takoreci fast-food restorancic gde je najbolji giros u Dasiji. Inace, veliki je problem ako ogladnite oko popodne, restorani rade dvokratno, i od 3 do 6 jedva par restorana radi.

Hvala puno :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiram letovanje u Dasii i razmisljam o tri vile:Kaloudis, Artemis i Anthineos. Da li neko ima iskustva sa ovim vilama? Pre svega, zanima me higijena i lokacija.

Ako imate jos neku preporuku ili savet, samo napred ;-)

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiram letovanje u Dasii i razmisljam o tri vile:Kaloudis, Artemis i Anthineos. Da li neko ima iskustva sa ovim vilama? Pre svega, zanima me higijena i lokacija.

Ako imate jos neku preporuku ili savet, samo napred ;-)

Hvala unapred

Sto se tice Artemisa, ako ga izaberete necete se pokajati sigurno, jako je cisto, slatko, u grckom duhu, ima veliki cisti bazen, prelepi vrt i maslinjak, a gazde su neverovatno ljubazne, daju vam krastavac iz baste. Inace, postoji i mala biblioteka u okviru vile. Jako je lepo. Jednostavno i taman kako treba. Nalazi se na samom ulazu u Dasiju. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Treba mi pomoc. Da li je bio neko u vili Dimitra preko Halo toursa? Interesuje me i kakve autobuse ima ova agencija?!

Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li mi neko nesto reci o vili Aleksandra 1?Idem sa devojkom preko belvila 26.jula...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Klopa na Krfu nije bash sjajna, ustvari zavisi od tvog ukusa.

Vidim da vec imas jedan odgovor koji te upucuje na giros na izlazu iz Dasie i mislim da se to odnosi na restorancic koji je malo izdignut iznad nivoa ulice (morash se popeti stepenicama, bash je glupo mesto ali je najbolji giros na Krfu.) on se nalazi na pretposlednjoj stanici busa mislim br. 7

Preko puta njega imash restoran koji je verovatno najbolji u krugu od 10 km . Taj restoran se nalazi ispod nivoa ulice i izgleda kao baraka.

radi samo uvece i uvek je pun. NJihov specijalitet je jagnjetina ispod sacha ali i ostale vrste jagnjetine su super, kao i domace vino. Za njega imas znak na ulici i to je znak na slici koju prilazem.

Ja inace najradije biram riblje restorane ali se tamo toga nisam najeo...:(

ima dva solidna u Barbatima, ali u Dasi-i nisam otkrio nista vredno pomena.

e josh nesto, odlican rostilj na krstarenju iz Dasie koje polazi sa plaze i to sa mola koji ima i one sportove na vodi (paraglajding itd)

post-25715-1310698125,98_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Klopa na Krfu nije bash sjajna, ustvari zavisi od tvog ukusa.

Vidim da vec imas jedan odgovor koji te upucuje na giros na izlazu iz Dasie i mislim da se to odnosi na restorancic koji je malo izdignut iznad nivoa ulice (morash se popeti stepenicama, bash je glupo mesto ali je najbolji giros na Krfu.) on se nalazi na pretposlednjoj stanici busa mislim br. 7

Preko puta njega imash restoran koji je verovatno najbolji u krugu od 10 km . Taj restoran se nalazi ispod nivoa ulice i izgleda kao baraka.

radi samo uvece i uvek je pun. NJihov specijalitet je jagnjetina ispod sacha ali i ostale vrste jagnjetine su super, kao i domace vino. Za njega imas znak na ulici i to je znak na slici koju prilazem.

Ja inace najradije biram riblje restorane ali se tamo toga nisam najeo...:(

ima dva solidna u Barbatima, ali u Dasi-i nisam otkrio nista vredno pomena.

e josh nesto, odlican rostilj na krstarenju iz Dasie koje polazi sa plaze i to sa mola koji ima i one sportove na vodi (paraglajding itd)

Hvala na informacijama,nas smestaj se nalazi u blizini tog restorancica,vila Santos,tako da necu imati problema da se snadjem sto se klope tice :D I ja vise volim ribu da jedem nego meso,pogotovo na moru,ali sta je tu je i jagnjetina nije los izbor,a tek giros :D. Hvala puno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Interesuje me da li je neko u avgustu otisao u Dasiu na bum, vasa iskustva. Ne znam da li je tada veca guzva i da li smem da se usudim na tako nesto?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moraš dobro da se raspitaš.Mi smo bili u Dasii (vratili smo se u 19.07) i od nekih naših smo čuli da je problematičan period avgust.Ako imate decu proverite ranije. ipak je to ostrvo

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima :) Da li je neko bio u Scheria Beach (2*) u Dasii? Posto razmisljamo da uplatimo polupansion, narocito me zanima ukoliko je neko imao iskustva, kakva je bila hrana? Takodje me zanima posto sam procitala da u Dasii nema nocnog zivota, a da li ima nekih manjih marketa, suvenirnica, kafica, poslasticarnica, mislim samo za varijantu popodnevne setnje i kafe. Takodje kakav je prevoz do Krfa (grada), da li ima javnog prevoza, i taksija i kolike su cene. Hvala svima na pomoci :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25905
    Ukupno tema
    862842
    Ukupno poruka