mayya

DASIA

1507 poruka u ovoj temi

Zorane b, izvini sto kasnim. Pergola je ispod magistrale(ali na magistrali ) i kada se ide na plazu magistrala se ne prelazi. Slike nemam jer moja cerka nije slikala. Druge informacije nemam. Predstavnik je bio egipcanin koji je ozenjen u Srbiji. On je na Krf stigao sa prvom grupom. Pozz

Izmenjeno (sukisa)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zorane b, opet ja. Upravo sam zapitkivala cerku o Pergoli. Nije nesto odusevljena, bilo je i boljih studia. Terasa je velika i stalno je bila u hladovini (njihova). Njena najveca zamerka je star namestaj. Kaze da je bilo cisto ali joj se namestaj nije svidjao. U Pergoli je bilo puno Nemaca. Bili su bucni. Dvoriste je bilo simpaticno i veliko. Ima par ljuljaski i tobogana. Kola su parkirali u dvoristu(u hladovini). Nasla sam 2-3 slike ali ne znam da ti posaljem. Ako izvucem jos koju informaciju, javljam.

Izmenjeno (sukisa)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sukisa,hvala Vam puno na ovim informacijama.Mozda i odemo tamo, samo zato sto je u pitanju 15.dnevni aranzman a i zbog samog polozaja tj.blizine gl.grada.Planiramo kao i uvek, aktivan odmor (obilazak ostrva i svih znamenitosti) a uz to, ne znam vise ni jednu nasu agenciju, koja u svojoj ponudi nudi Dassiju i to jos 15.nocenja!Ako neko zna, da ipak postoji takva agencija, neka napise!Pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sukisa,hvala Vam puno na ovim informacijama.Mozda i odemo tamo, samo zato sto je u pitanju 15.dnevni aranzman a i zbog samog polozaja tj.blizine gl.grada.Planiramo kao i uvek, aktivan odmor (obilazak ostrva i svih znamenitosti) a uz to, ne znam vise ni jednu nasu agenciju, koja u svojoj ponudi nudi Dassiju i to jos 15.nocenja!Ako neko zna, da ipak postoji takva agencija, neka napise!Pozz

Uplacena Pergola studios 2,nadam se da ce nam ovo letovanje kao i sva dosadasnja, proteci u najboljem redu...
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zorane b, drago mi je da si prelomio. Meni je uvek lepo, ne dozvoljavam da mi nista pokvari odvor koji jedva cekam. I ja sam jos 04.12. uplatila odmor. Pozdrav i lep provod.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u club vili Artemis preko Belvi agencije? Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam bila u toj vili ali sam svaki dan prolazila pored nje. To je jedna od zadnjih kuca u Dasiji, ili bolje receno prva kad se dolazi iz pravca grada Krfa. Pored nje prolazi magistrala ali je sama vila dosta uvucena od ulice, ima veliko dvoriste. Do najblize plaze treba 10 - 15 minuta, peske, ali ravnim putem (nema brda gore - dole). Dosta blizu je i stanica za gradski autobus. Spolja deluje solidno, a kako se odrzava naka pisu oni koji su bili smesteni u njoj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pizdrav svim ljubiteljima Grcke i pogootovu Krfa , ove godine u julu sa porodicom putujem u Dasiju u kucu koja se zove Pergola i to preko PERLA TURSA.Molio bih vas za komentare i iskustva vezana za pomenutu agenciju i ako neko nesto zna u vezi sa kucom u koju idemo.Unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav od Saleta i Sneze iz Kragujevca.Mi smo u Pergoli od 13. juna do 03. jula.Nadamo se lepom provodu jer smo o Dasiji i Krfu culi sve najlepse.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zorane b, drago mi je da si prelomio. Meni je uvek lepo, ne dozvoljavam da mi nista pokvari odvor koji jedva cekam. I ja sam jos 04.12. uplatila odmor. Pozdrav i lep provod.

Sukisa, hvala jos jednom na lepim zeljama i pozdravima, takodje i mi Vama zelimo, sve najlepse na uplacenom odmoru!
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja uplatio artemis preko robinsona

burazer i snaja su već bili dva puta pa sam i ja odlučio da mnogo ne zakeram nego da i ja odem tamo.

skuplje je od perle ali je i bolje.

pergola je katastrofa, na samoj ulici, prljavo, prašnjavo, nema bazen...nije čudo što je jeftino

tako da i ovde važi ona narodna...kolko para tolko muzike

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna nesto o vilama Andreas, Platanija, Vangelis i Hermes? Osim nekoliko kratkih i to losih komentara iz 2010. godine o viili Vangelis i price oko bazena za Plataniju, nikakve svezije informacije nisam pronasla.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. Zanima me da li je neko bio u vili Artemis prosle godine i kakva su iskustva? Muz i ja smo rezervisali studio od 28. avgusta preko Belvija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna nesto o vilama Andreas, Platanija, Vangelis i Hermes? Osim nekoliko kratkih i to losih komentara iz 2010. godine o viili Vangelis i price oko bazena za Plataniju, nikakve svezije informacije nisam pronasla.

Mi smo bili prosle godine u vili Hermes. Zadovoljni smo smestajem i uslugom. Pitaj ako te nesto posebno zanima.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio sam smesten u vili alexandros.Dobra strana ove vile sto nije pored puta i do plaze ima 5min pesaka. I to na spratu, sa pogledom na more i hotel chendris.Sobu ciste na svaki 4 dan.Ulaz u corfu je prelep!!cene racunajte da su duple u odnosu na nase!i u restoranima isto tako!!!super je sto je celo ostrvo povezano busom i nije skupo, dasia-corfu 1.5e.Mozete obici celo ostrvo busom.Ima zeleni plavi.Kartu za bus kupujete na automat.Ne zele da iznajme skuter na jedan dan a ni auto ne iznajmljuju na jedan dan, vec na 2 do 3 dana minimum,tako je bar bilo u mom slucaju. A cena im je bila kad sam ja bio od 30e pa navise i plus vi placate gorivo! Ima puno komaraca,obavezno ponesite iz srbije tablete i bilo kakve preparate protiv komaraca. Plaza je lepa, voda topla ali se cesto menja temperatura vode.Lezaljke hotela chandres naplacuju 5e i tu je plaza najlepsa tj pescana i travnata.Losa stvar u Dasiji,nema setaliste i centar.A staza kojom setas je pored put i automobili stalno prolaze.Obavezno obici grad Krf,kao sto sam rekeo mozete otici busom do krfa za 1.5e.Ja sam isao u sopstvenoj reziji,ne morate preko agencije.Takodje mozete ici brodom do ratnog ostrva i povratna karta je 2e.

Izmenjeno (predbog)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26312
    Ukupno tema
    877607
    Ukupno poruka