mayya

DASIA

1510 poruka u ovoj temi

Cao,

Moze li preporuka nekog hotela u Dasii?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao!

Ima li skorijih utisaka o vili Kristina? Posebno me interesuje četvorokrevetni apartman koji je u ponudi kod naših agencija.

Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim Vas za informaciju o Vili Kristina u Dasiji, udaljenost od mora, uređenost vile itd...

Hvala unapred!

Vidim da ste se raspitivali o ovoj vili. Recite mi da li ste na kraju odseli tamo? Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao,

Da li neko ima neki info o hotelu Dassia Holiday Club ili o Telemachos Village? Na istoj lokaciji se pojavljuju dva naziva hotela.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko god skrolovao najmanje informacija naravno ima o plaži. Većinom kao i na drugim forumima naši pišu o supermarketima i smeštaju. Da li možete da mi kažete da li je ulazak u vodu postepen, zbog dece, da li sada ima prirodne hladovine jer je nešto pisalo da grade hotele i da su "očistili" taj deo sa stablima, kakva je plaža, skroz šljunkovita ili peskovito-šljunkovita.

Još nešto, koja je cena autobuskog prevoza do glavnog grada ostrva i da li postoji redovna linija. I kako se kreće cena rent-a-car.

HVALA :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ulazak u vodu je postepen, Nema talasa. Mešavina pesak i šljunak, ne žulja. Ima prirodne hladovine levo od hotela Ikos gledano ka moru, a naročito sasvim  levo, prema rtu . Eukaliptusi.

Za buseve . Ima redovna linija. Vidite

www.astikoktelkerkyras.gr

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko god skrolovao najmanje informacija naravno ima o plaži. Većinom kao i na drugim forumima naši pišu o supermarketima i smeštaju. Da li možete da mi kažete da li je ulazak u vodu postepen, zbog dece, da li sada ima prirodne hladovine jer je nešto pisalo da grade hotele i da su "očistili" taj deo sa stablima, kakva je plaža, skroz šljunkovita ili peskovito-šljunkovita.

HVALA :)

Postepen ulazak je vrlo dugacak, za klince super. U vodi je pesak svugde ali na plazi nije. Rastresit pesak je na delu plaze koji je Ikos zauzeo i tamo nema prirodnog hlada, a tamo gde je prirodni hlad plaza nije bas cista (bolje reci zapustena i prljava) i sljunkovita je. Sto ides vise levo to je plaza prljavija i zapustenija i tamo se skoro niko i ne kupa. Nije bas ugodjaj za kupanje iako je pesak u vodi super.

DSCF7686.thumb.JPG.627618f17cb8067b9ba7cDSCF7694.thumb.JPG.0555651488221aa058eb8

Postoji mali deo pre Ikosa na pocetku plaze gde ima par stabala ali je tamo pesak tvrd, vise lici na zemlju a moras poraniti da zauzmes mesto jer je prostor mali. Tu je voda najmutnija.

DSCF7676.thumb.JPG.5a352fd6f0c2e41c7a843

Izmenjeno (Simo)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo, jedna od mogucih opcija za ovu godinu je Dasia i smestaj na koji smo naisli je Scheria Hotel. Planiramo svakako da obilazimo kolima, ali za prvu pomoc interesuje me kakva je plaza ispred ovog hotela ako neko zna? Da li je to taj zemljani neuredjeni deo plaze? 

Ujedno ako neko zna nesto o ovom hotelu svaki komentar je dobrodosao. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Plaža ispred hotela je relativno uska, ima prirodnog  hlada, kao i ležaljki i suncobrana iz hotelskog bara.  U blizini,  levo, gledano ka moru je  širi deo plaže. To je valjda taj zapušteni, "zemljani" deo, ali nije tačno da se tamo niko ne kupa, ima ležaljki i suncobrana i prirodnog hlada, u stvari meni je taj deo najlepši., mada nije održavan.. Pošto sam videla i vaše pitanje u vezi hotela u Egiptu, da dodam- iako nisam bila u Egiptu, prilično sam sigurna da sama plaža u Dasiji (osim kod Ikosa) po pitanju uređenosti ne može da parira egipatskim plažama, Ako vam je bitnija uređenost plaže, ronjenje i kvalitet hotela, izaberite Egipat. Ako vam je bitnija bujna lepota i raznovrsnost okolne prirode (i grada Krfa:srce:), te    aktivno i slobodno istraživanje, izaberite Krf.

U junu, mali  plažni  bar hotela Sheria je bio vrlo posećen, (inače, bilo je dosta Srba u Dasiji) . Hotel spolja izgleda bolje nego ranijih godina ( okrečen itd.). Ne znam kako je unutra. Sobe ranije nisu imale friżidere, pa proverite ako vam je to bitno ( meni jeste). 

Izmenjeno (rakel)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni kupanje u Dasiji nikako nije leglo...još mi je najbolji deo bio taj pre Ikosa (desno gledano prema moru) tu sam se jedino "lepo" osećala ali pravog plivanja i uživanja u moru prosto nema ...bar za mene....nekako mi je Ipsos plaža mnogo bolja...a u blizini Barbati za mene raj...može i busom tamo na dnevno kupanje...za decu je Moraitika plaža super, plitko čisto, toplo more...i morski šmek...mada danas da me neko prebaci u Dasiju verujem da bih se okupala bez razmišljanja o kvalitetu plaže...:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26695
    Ukupno tema
    896031
    Ukupno poruka