mayya

DASIA

1522 poruke u ovoj temi

Hvala! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Нема на чему, још да се уверим да је то то. ?

Бићете обавештени.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nakon doobro prečešljane teme nisam uspela da nađem ni jednu informaciju za vilu Hermes u Dasiji. A s obzirom na to da je aranžman već uplaćen, jako bi mi značilo kada bi neko dao neku informaciju. Hvala unapred! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo, da li je neko bio u vilama Karras i Sia preko Argusa u Dasiji? Koliko su daleko od plaže i kakva je plaža. Koliko koštaju ležaljke i može li se staviti peškir na pesak. Pročitala sam da je Sia jako blizu Elea Beach hotela. Takodje da li znate kako se kreću cene autobusa do krf grada. Hvala! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nakon doobro prečešljane teme nisam uspela da nađem ni jednu informaciju za vilu Hermes u Dasiji. A s obzirom na to da je aranžman već uplaćen, jako bi mi značilo kada bi neko dao neku informaciju. Hvala unapred! :)

Da si precesljala nasla bi,ali nisi ili nisi zelela > 

 

Da li je neko skoro bio u vili Hermes? Zanima me da li je cisto, da li imaju peskire, fen, wi-fi, dzezvu za kafu i neki opsti utisak o vili ?

Ja sam bila. Vratila se pre tri nedelje. Super je, cisto je, peskire i posteljinu menjaju na pet dana, ima posudja i dzezva naravno :rolleyes: kao i wi fi. Fen nema, nosila sam. Gazde su divne, sprijateljili smo se sa njima.Tolerantni su veoma.Oni takodje drze i rent a car agenciju koju sam preporucila na forumu.

Lokacija je super, videces vec. Ima svoj parking.

Pozdrav 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Inace,broji se sitno:D 10 dana do polaska

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Inace,broji se sitno:D 10 dana do polaska

Da, da ? 

I niko ništa da napiše kakvo je trenutno stanje...?

Vidim idete par dana pre nas ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam obratila pažnju, posle objavljivanja poruke.

Sada vidim da umesto ovih upitnika su trebali biti smajliji. Verovatno sa telefona neće na forumu da ih objavi, već samo ove ovde sa poruka.:neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zdravo, da li je neko bio u vilama Karras i Sia preko Argusa u Dasiji? Koliko su daleko od plaže i kakva je plaža. Koliko koštaju ležaljke i može li se staviti peškir na pesak. Pročitala sam da je Sia jako blizu Elea Beach hotela. Takodje da li znate kako se kreću cene autobusa do krf grada. Hvala! 

 

Cena karte od Dasije do grada Krfa je 1,70 evra u jednom pravcu. Kod vozača je skuplja.  Prevoz je kao što je već pisano, odlično organizovan. Blue bus 7 ide do grada. Cena dnevne karte je 5 evra i isplati se ukoliko obilazite više lokacija u toku dana Blue busom. Po meni, Dasija je odličan izbor kao baza za obilazak ostrva. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepo, fancy....osim tih modernih fancy mobilijara sve isto kao i pre 11 g.

E da na Sitoniji je paket Zagori bar 1.3€, a lezaljka 5€ plus pice 4-6€

...jedva cekam da se opet vratim na Krf

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko vidim promena vlasnika hotela nije donela neka bitnije promene u odnosu na Candris bar sudeci po spoljnom izgledu. Mi smo boravili 2016. godine u Dasiji i omiljena plaza u mestu nam je bila ta krajnja blize Ipsosu ispod drveca eukaliptusa sa debelom prirodnom hladovinom. U zaledju plaze bio je neki mali lokalcic koji je uz pice ili pcivo davao i lezljke. Ali ti suncobrani od trske ispod tako lepog drveca i prirodnog hlada van pameti je bre. Tada to nije ni postojalo.Mi nismo nesto ni svrckali nocu po Dasiji valjda premoreni od tarerenja uzduz i popreko celog ostrva tako da i ne znam kakav je provod. Samo znam da se svaki nas izlet zavtstavao na toj plazici u dasiji uz smuti i pirkanje vetrica u debeloj hladovini eukaliptusa:rolleyes::ljubav:

Izmenjeno (slavuj)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Batice Dimicu :Dda li ste mozda,naleteli ili culi neku muzikicu uzivo?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni se vise svidjao stari  Chandris... To jest, okućnica njegova ( u hotelu nisam odsedala). Drvene stoličice i mali šank u plažnom baru na mekoj travi, u hladu drveća... Medju  maslinama, borovima i palmama, i po neko listopadno drvo.   Uske kamene stazice. Drvene kabine za presvlačenje i trščani suncobrani. Bez stražara i čuvara.

Sad, kad odem u Dasiju, više ni ne gledam na tu stranu. Sreca pa jos uvek postoji onaj deo plaze  se eukaliptusima. 

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka