mayya

DASIA

1522 poruke u ovoj temi

Mi smo putovali avionom i uspešno busom i nekim krstarenjima videli sve što smo planirali a putovali smo sa dvoje dece od kojih jedno ima 12 meseci.Sledeće godine ćemo nadoknaditi propušteno.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znate li mozda koliko kostaju lezaljke i suncobran na Ikosu i moze li se stati sa strane negde sa svojim peskirima ( bez da se plate lezaljke :) )

 

hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam cula da su 30 evra a neko je skoro napisao cini mi se 40 mozete na pesak gde nisu lezaljke ali je nekako bez veze nisu dozvoljavali ni stazom da se ide...:lud:

@Brankicaaabili ste u Ikosu smesteni?

Lepe su vam slike.:)

Vi sigurno znate koja je cena lezaljki?

Izmenjeno (VERANDA)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja sam cula da su 30 evra a neko je skoro napisao cini mi se 40 mozete na pesak gde nisu lezaljke ali je nekako bez veze nisu dozvoljavali ni stazom da se ide...:lud:

@Brankicaaabili ste u Ikosu smesteni?

Lepe su vam slike.:)

Vi sigurno znate koja je cena lezaljki?

Bili smo u Magna Graecia smešteni a par dana koje nismo provodili na izletima smo se kupali ispred Ikosa gde sam i slikala.Plaćali smo tri ležaljke i suncobran 40e,ispred Elea Beach  hotela je samo 3e jedna ležaljka a desni deo kada se udje na plažu je bez ležaljki i u hladu pa tu može da se stave peškiri bez plaćanja(neko je pitao)Sad ne znam,možda zbog bebe ali prema nama je čak i to obezbedjenje bilo jako ljubazno.Kada se nismo tu kupali normalno smo prolazili,čak su nam pomagali i oko kolica.Za krstarenje preporučujem preljubaznog italijana Antonija i njegov brod.Obilazili smo divne divlje plaže koje nemaju pristup autom i na jednoj ručali roštilj koji on lično priprema i ulazi u cenu krstarenja.Za odrasle 35 e za dete od 12 god 20e i beba od 12 meseci gratis.Krstarenje traje 7 sati a sat ipo se zadržava u Kassiopiju.Meni je Kassiopi simpatican ali ne bih tu mogla da budem locirana deset dana.Evo nekih sličica sa tog krstarenja

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Izmenjeno (Brankicaaa)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cena tog izleta brodom je preko agencije koštala 23 evra koliko se secam isto sa ručkom na plaži .Izlet stvarno vredi traje otprilike tako isto vreme.Mi smo stali na sličnom mestu kao na vašim slikama u ušli u neku pećinu osećaj je sjajan kao mali bazen sa nestvarnom bojom od svetlosti koja ulazi ispd stena...tu sam se kupala pa nisam slikala.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moguće da je povoljnije preko agencije,mi smo u sve obilaske išli u ličnoj režiji.Npr poseta Vidu nas je koštala mnogo povoljnije nego što je agencija nudila.Cena po osobi je bila 25 e a nas troje i bebu je samostalni odlazak koštao ukupno 20e.Oko 13e su nam bile autobuske karte do Dassie i nazad i 6e brodić do Vida(. tamo-nazad)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Raspitajte se za cene izleta, sve agencije se lepo ugrađuju u te cene. Ja sam prošle godine platio 2 evra kartu za Vido iz Kerkire. Nemojte bacati novac u agencijama ako sami možete otići :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Raspitajte se za cene izleta, sve agencije se lepo ugrađuju u te cene. Ja sam prošle godine platio 2 evra kartu za Vido iz Kerkire. Nemojte bacati novac u agencijama ako sami možete otići :)

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikako preko agencije, debelo se ugrađuju. Osim ako želite sa svojom grupom u neki obilazak. Mi smo prošle godine platili 15e, pokupio nas bus, prošao pored nove tvrđave do Listona, Vido i srpska kuća, nisu nas vratili. Mislim da sam tada video da je 1,5e karta. Onda možete videti koliko se predstavnica agencije dnevno ugradi sa jednom grupom od 20-30 ljudi

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zavisi koji izlet je u pitanju...vidis da je brod jeftiniji i to dosta....grad Krf nikako nema smisla posebno ne iz Dasije...ostrvska tura busom isto vredi jer ipak vidis i cujes svasta ako neko nema kola a nece sam da ide lokalnim busevima.Svako po svojoj meri.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za desetak dana putujem i ja za Krf, Ako možete da napišete vi što ste iznajmnljivali auto na Krfu ili ako ste čuli od nekog , za koliko ste uspjeli iznajmiti, je li moguće da se prođe sa 20-25e po danu  i konkretno gdje se nalazi agencija od koje ste iznajmili, Znam da je skuter jeftiniji i da se lakše može pristupit nekim mjestima sa njim ali ja ga nemam pojma voziti nikad nisam sjela a nešto mi se ne probava prvi put u drugoj državi. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne bih da ti potkopavam nadu ali te cene tesko. Mi idemo za 10-tak dana ali tesko ispod 40 da ce biti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovana a.ana, 

Vratila sam se sa Krfa juce. 

Nismo iznajmljivali auto, ali nam je predstavnik agencije rekao da g. Spiros iznajmljuje auta po cijeni 25 € po danu za tri dana. Ukoliko se iznajmljuje vise od tri dana, cijena jos pada. Samo znam da je on u Dasiji, ali ne i gdje. Medjutim, svi su u glavnoj ulici. Prodjite i kroz Ipsos pa pitajte jer mozda prodjete povoljnije, a blizu je. 

Ako putujete prvi put za Krf, moj savjet Vam je da prvo busom odete do Kasiopija kako bi ste "upoznali" puteve Krfa. (Imate direktnu liniju koja prolazi kroz Dasiju.) Tu ce te najbolje vidjeti da li iznajmiti auto ili ne jer je taj dio najbrdovitiji i ulice su veoma uske. 

Sretno Vam bilo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informacijama. Sigurno cemo se raspitati i za Spiros posto smo u Dasiji smjesteni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo prošetajte glavnom ulicom i videćete nekoliko rent-a-car agencija. Slične su cene svuda, pa se raspitajte. Ali auto je zaista skoro pa neophodan na Krfu i vredi se mototorizovati. Cena uvek pada sa brojem dana, tako da ako uzmete za više dana manja će biti cena po danu. Lep odmor želim!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka