mayya

DASIA

1522 poruke u ovoj temi

SAB travel otkazao sva putovanja....:angry:... 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim tu info o otkazivanju putovanja SAB travela, na koje se destinacije odnosi? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Molim tu info o otkazivanju putovanja SAB travela, na koje se destinacije odnosi? 

Молим чланове да поделе ако имају нове информације, јер породично имамо аранжмане и €€€€ уплаћено код њих :(

Хвала

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Molim tu info o otkazivanju putovanja SAB travela, na koje se destinacije odnosi? 

Na  sve!!!

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Utisci  o  vila  Sia ,Dasia,Krf  preko  Argusa? 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da i ja ostavim utiske obzirom da je meni forum mnogo pomogao prilikom odabira destinacije.Sinoć smo se vratili iz Dassie.Išli smo preko Filip Travela paket aranžman avionom u hotel Magna Greacia.Jedna reč i opšti utisak SAVRŠENSTVO od početka do kraja i svakog detalja.Hotel je odličan,plaźa na pet minuta,hrana perfektna,sobe se čiste i dva puta dnevno na zahtev.Išli smo sa detetom od 11 god i bebom  od 12 meseci koja je jela bukvalno sve što i mi u hotelu.Toliko je divna i raznovrsna hrana.All incl usluga.Izmedju obroka posluženje u baru pored bazena.Slatkisi,voće,svee.Soba prostrana.Beba ima krevetac a dete od 11 god pomoćni lezaj koji je udobniji od nekih regularnih u drugim hotelima.Nakon otvaranja Ikosa plaža je sve do kraja Malibu beach bara peščana.Ležaljke kod Ikosa skupe.40e za tri i suncobran ali ima mesta i za one koji ne zele da plate.Sve u sve u divan odmor i definitivno idemo i sledeće godine u isti hotel

Izmenjeno (Brankicaaa)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi neko moze odgovoriti utisak o plazi na Dasiji i ako uzmemo avion preko agencije, da li je moguce otici do grada Krfa da se nesto ipak i vidi i koja je cena autobusa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li mi neko moze odgovoriti utisak o plazi na Dasiji i ako uzmemo avion preko agencije, da li je moguce otici do grada Krfa da se nesto ipak i vidi i koja je cena autobusa?

Od 60 i neke strane sve sam detaljno opisala po danima do sitnica..Procitajte, nacicete sve sto vas zanima...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza u Dasiji je dugacka ali nije u svim delovima dostupna za kupanje. Veci deo zauzimao je  nekadasnji hotel Candris, danas je to gradiliste (moguce da je vec do sad i zavrseno) novog vlasnika tih hotela. Mesto koje je dostupno za kkupanje tj. plaza je pretezno sljunkovita i takva je prvij metar, metar i po u vodi posle je sitan pesak.Najlepsi deo deo za kupanje je u Dasiji onaj na samom kraju skroz do Ipsosa dugacak plicak i sitan pesak u vodi.Mada moze da bude problem udaljenost ukoliko ste na suprotnom kraju tj, na ulazu u Dasiju.

Mi smo isli preko agencije avionom i tamo rentirali automobil ali naravno da mozete i autobusom prilicno toga obici po gotovo glavni grad. Na Krfu je ta autobuska linija dbro povezana. Clan Sandra vlada je ekspert za obilazak Krfa autobusom potrazite njene postove od prosle godine detaljano je opisala obilazak Krfa autobusom. 

Pozdrav i lep provod na Krfu :rolleyes:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Od 60 i neke strane sve sam detaljno opisala po danima do sitnica..Procitajte, nacicete sve sto vas zanima...

hvala

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel je zavrsen

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Ikos neprijatno obezbedjenje na svakom koraku vrlo neukusno...plus su posekli svo ono lepo drvece...ni travnjaka vise nema.. moja preporuka je busom do Barbata na kupanje ili neke dalje lepe plaze...isplati se ... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Молим чланове да поделе ако имају нове информације, јер породично имамо аранжмане и €€€€ уплаћено код њих :(

Хвала

Za Vas i sve one koji imaju uplacen aranzman kos SAB-a: obratite se osiguravajucoj kuci, turistickoj inspekciji ili JUTI. Procitah negde da su iz turisticke inspekcije optimisticni i da se nadaju da ce svim putnicima biti vracen uplaceni novac. Srecno :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li mi neko moze odgovoriti utisak o plazi na Dasiji i ako uzmemo avion preko agencije, da li je moguce otici do grada Krfa da se nesto ipak i vidi i koja je cena autobusa?

Ovo je plaža ispred Ikosa,nije više gradilište.Sada je i u ulasku u vodu pesak.Sve je stvar ukusa naravno.Meni je odgovaralo obezbedjenje jer opušteno odemo na ručak u hotel i ostavimo sve stvari.Na Zakintosu su mi pre 4 god ukrali fon dok smo se kupali pa mi je to ostalo u losem sećanju.

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Izmenjeno (Brankicaaa)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka