mayya

DASIA

1522 poruke u ovoj temi

:cvetic::cvetic::srce::srce:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao, @VERANDA bas ti zavidim!

Divan Krf...Uzivaj! :srce:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li   da izaberemo Moraitika, Dasija i  Agios Georgios??

 

Vase preporuke?

 

Zanima me neka lijepa pjescana plaza i da se navece ima gdje prosetati i popiti pice :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih izabrala Moraitiku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja bih izabrala Moraitiku.

A sta mislis o Kasiopi? Neke sam ponude i tu vidjela... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kasiopi nema pescanu plazu

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam znao da Dasia ima plazu, šalim se.

Stvarno nije fer, mi se ovde zlopatimo dok vi na Krfu uzivate....Šala naravno, samo navali sa slikama. Neka lepa fotka iz Paleokastrice, Kasiopi, ne samo plaze. BTW očekujem dosta slika u Foto turi, da vas ne sanjam....haha

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja cu sanjati forum...komarci se slade sto sedim na terasi i cekam da se ukucaju slike...:retard::dosada:Laku noc...Kalinihta....:naspavanje:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, kakvo je stanje u Dasii

( generalno i sa ovim protestima) ? Kakve su cijene ove godine, hrana, renta-car, autobus ? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih rekla da je isto svake godine.nema tu mnogo dole gore.Nisam ljubitelj Dasije ali ove godine dal zbog predsezone ili mog raspolozenja. Nije mi bila neprijatna kao prosli put.Savet je dala SandraVlada a ja cu ponoviti,krecite se sto vise po ostrvu.iskoristite poziciju i vidite sto vise.Naravno kada su jake vrucine to je malo teze ali vredi ujutru otici na neku lepu plazu i uzivati .U Dasiji se mozete jos jednom okupati predvece.A uvece otici do grada.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto sve merimo u girosima, kod Leonide koji radi uvek od 17h je pita giros 2.3 obiman je sto se tice mesa,porcija je 7,5 eura tu je klopa dobra ali je mene ove godine zapalo lose.verujem da je to samo izuzetak.htela sam jos jednom da probam ali nisam stigla.Preko puta radi ceo dan.svez je ukusan ali stvarno stave 3-5 listica mesa...smesno ko je stvarno gladan.:D

Autobus do grada u jednom pravcu je 1.7 dnevna 5 eura i vazi taj dan kada je overite u busu.prilikom prvog ulaska.Ne vazi 24h kako su neki mislilii i ubedjivali druge pa ih zzzzz

Postoji neka refundacija od dnevne karte ako se ide Siti busom u obilazak ima dve linije.Moze se to sve i plavim ali ni ovo nije lose....

Bus do Barbata iz Dasije je 1.8 i toliko u povratku ...

Ko ceka za Kasiopi da zna da postoji samo taj jedan bus na kojem pise Nisaki-Barbati...treba pitati i uci ne cekati drugi nece doci.:)

Kad vidite bus masite da stane kad hocete da sidjete morate pritisnuti taster kod plavih buseva imate kod vrata i svakog sedista a kod zelenih koji su nekada i beli iznad sedista dugme pise service eto toliko sto sam se setila....:cvetak:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugari, iz odradjenih razloga (koji nisu za ovaj forum), me nije bilo. Ostala sam vam duzna svoje iskustva. Nadam se da jos uvek nije kasno, za one koji se jos nisu odlucili gde ce spavati. Mi smo bili smesteni u Vili Elena. Ona se nalazi u ulici preko puta onoga sto je ostalo od Chandris hotela :rolleyes:, mozda nekih 300-400m, na samoj krivini. Recimo na pola puta do Vile Janis. Ulica je jako slabo osvetljena. Tacnije osvetljena je samo do Markos marketa. Nakon toga prolazite kroz nekakvo rastinje gde smo jednom prilikom sreli zmiju. Do duse malu, ali ja ne volim da ih vidim ni na slici. Sama vila se sastoji iz dva dela, novijeg i starijeg. Mi smo bili smesteni u starijem delu. Recenicu koju su na prodali u agenciji "prelepo dvoriste sa mnogo cveca..." bih prefomulisama u "dvoriste sa mnogo rastinjia koje jako dugo niko nije sredjivao". Gazde su zaista divni ljudi, ali na zalost to nije dovoljno da nadoknadi nedostatke koje vila ima. Da bi ste stigli do svog apartmana morate proci svim komsijama kroz terasu. Apartman je jako mali, imam mesta samo za krevete i prolaz izmedju njih. U nacem cak nije bio ni ormar. Klimu smo imali ali nam nije bila potrebna, posto smo bili pocetkom septembra. Posto je nas apartman bio na samom kraju imali smo tu srecu da smo imali prozor u sobi. Kuhinja je jako stara kako i sve sto je u njoj. 5 dan nam se pokvario sporet. Prijavili smo to gazdama, koji inace ne znaju ni rec srpskog, i vrlo brzo su nam doneli drugi. Kupatilo jako malo sa losim svetlom i jako starom sanitarijom. Metla i dzoger nisam imala u apartmanu, bili su zajednicki za ceo stari deo vile. U sobi nema tv-a, ali imate dobru konekciju interneta, sto ne vazi i za novi deo vile. Tamo nema interneta u opste. Osice... Nemoguce su. Mislim da ni zapaljena kafa vise ne pomaze. Pa posto vise nismo mogli da ih pobedimo, pridruzili smo im se :D. Salim se, njih zapravo intresuje hrana. Tako da kad god smo nesto jeli jedan komadic smo odvajali na drugi kraj stola, i one su to uzimale, a nama nisu dosadjivale :D. Eto, ukratko, ako jos nekog intresuje jos nesto, neka pita. Jeste proslo skoro godinu dana ali se i dalje secam onih meduza koje su zaobilazile mog supruga a kacile se na mene :plez:. Dassia ima mnogo mana, ali ima nesto sto mi sto mi uvek vrati osmeh na lice... Slika govori vise od 1000 reci, to je ono zvog cega bih se vratila. Miris soli i pogled na more...

IMG_20170915_102648.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

SAB travel otkazao sva putovanja....:angry:... 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka