mayya

DASIA

1522 poruke u ovoj temi

Ukoliko ukucate Elpida Krf u pretrazivac, naici ce te na nekoliko komentara. Jedan je ekstremno negativan iz 2014. a ostali, i stariji i noviji, pozitivni.

Da li ste uplatili aranzman ili samo razmisljate? 

Ako da, u kom periodu?

Lijep pozdrav!

Izmenjeno (meteori)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ukoliko ukucate Elpida Krf u pretrazivac, naici ce te na nekoliko komentara. Jedan je ekstremno negativan iz 2014. a ostali, i stariji i noviji, pozitivni.

Da li ste uplatili aranzman ili samo razmisljate? 

Ako da, u kom periodu?

Lijep pozdrav!

Uplatili, za 29.o6.!!!

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ukoliko ukucate Elpida Krf u pretrazivac, naici ce te na nekoliko komentara. Jedan je ekstremno negativan iz 2014. a ostali, i stariji i noviji, pozitivni.

Da li ste uplatili aranzman ili samo razmisljate? 

Ako da, u kom periodu?

Lijep pozdrav!

Uplatili, za 29.o6.!!!

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Onda izgled vise i nije vazan. :D

Ma, za tu cijenu je sjajan! :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je plaza u delu kod novog  hotela? Može li se prići tu uopšte? Dok je bio Chandris, moglo se slobodno šetati i smestiti svuda unaokolo , i po travnjaku, u hladu drveća, a sad? 

Jaooo ja ove godine bez Krfa ostadoh, duša me boli moja

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja sam trenutno u Dasiji.Utisak je da tek pocinju da se spremaju za sezonu. Neko je pitao za Harijetu,danas sam prosla pored nje u toku je renoviranje, puna je majstora,samo taj deo Harijete, onaj drugi deo zvani Savolidis stoji isto kao i 2014.Minus za Leonidas giros je los bio je skoro najbolji koji sam jela a sad je najgori sigurno.

Ja sam prošle godine tamo uzimao uglavnom veliku porciju pilećeg girosa 7,5e, nikad lepše meso nisam jeo....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Utisci za vilu Stavros?  (Ako je neko bio tamo) 

I sto se tice izleta da li moze od dassie da se ode do Paxosa? 

  • Hvala na odgovoru :rolleyes:
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza oko 18h, na samu plazu se moze u komplex ne. Stoje redari na pocetku i kraju....sve koji su pokusali uci su udaljili.Nisam pitala za ove lezaljke nekako fali onaj travnjak i zelenilo.Malibu nije los.20180520_173814-1032x774.jpg.ada1367ca3d20180520_173716-1032x774.jpg.a26719335be

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja sam trenutno u Dasiji.Utisak je da tek pocinju da se spremaju za sezonu. Neko je pitao za Harijetu,danas sam prosla pored nje u toku je renoviranje, puna je majstora,samo taj deo Harijete, onaj drugi deo zvani Savolidis stoji isto kao i 2014.Minus za Leonidas giros je los bio je skoro najbolji koji sam jela a sad je najgori sigurno.

Kakvo je vrijeme?Moze li se u prvoj polovini juna kupati?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

VERANDA, hvala za slike, kao da sam tamo. Uzivaj i za mene, veliki pozdrav

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitala lezaljke u tom ogoljenom fensi 5* sitnica 30E u Malibuu 6E u oba slucaja bez pica.Vreme je ekstra,more toplo danas izuzetno.:cvetak:Za dalje videcemo.

Cak nije dozvoljeno ici ni stazicom izmedju lezaljki.Samo uz more.:lud:

Ko je bio ranijih godina razocarace se kad vidi kako je golo.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Utisci za vilu Stavros?  (Ako je neko bio tamo) 

I sto se tice izleta da li moze od dassie da se ode do Paxosa? 

  • Hvala na odgovoru :rolleyes:

Preko koje agencije? Mi smo prošle godine preko Halo tursa, ko je bio u Stavros i Tassos vilama išli preko Joy agencije, pokupili nas autobusom i kasnije vratili, polazak iz luke u gradu. Nikako ali nikako ne propustit izlet do Paxosa i Antipaxosa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Veranda.

Ja se razmisljam ako sve bude po planu,doci prvi put na Krf od 10-20 juna.Za tad sam nasla povoljan let.

Ali nemam drustvo i malo me strah sama da idem iako se blizim 40 :D

Mislila sam biti dan,dva u gradu K radi posjete mostima Sv.Spiridonu,a ostatak da provedem u Dassiji.

Ako imas preporuku nekog pristojnog smjestaja,mozes mi poslati u pp i ako znas koliko kosta taxi od aerodroma do starog grada?

Hvala unaprijed.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka