mayya

DASIA

1522 poruke u ovoj temi

Zdravo svima :) Da li je neko bio u Scheria Beach (2*) u Dasii? Posto razmisljamo da uplatimo polupansion, narocito me zanima ukoliko je neko imao iskustva, kakva je bila hrana? Takodje me zanima posto sam procitala da u Dasii nema nocnog zivota, a da li ima nekih manjih marketa, suvenirnica, kafica, poslasticarnica, mislim samo za varijantu popodnevne setnje i kafe. Takodje kakav je prevoz do Krfa (grada), da li ima javnog prevoza, i taksija i kolike su cene. Hvala svima na pomoci :)

Ja sam isto to htela da uplatim,ali sam nasla na nekoliko mesta da su se ljudi zalili na hranu,tako da sam odustala.pretrazite sve detaljno nacice te i vi sigurno.Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da ja sam procitala jedan jedini komentar ovde na temu o tom hotelu, i to iz 2007. god., pa me zanima da li je neko bio skorije (mozda su se popravili).

I zanima me sta je "centar" Dasie, tj. gde se moze kupiti giros ili slicno, jel uz ovu glavnu magistralu?

Izmenjeno (winny)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da ja sam procitala jedan jedini komentar ovde na temu o tom hotelu, i to iz 2007. god., pa me zanima da li je neko bio skorije (mozda su se popravili).

I zanima me sta je "centar" Dasie, tj. gde se moze kupiti giros ili slicno, jel uz ovu glavnu magistralu?

Evo najsvezija informacija u vezi Scheria hotela u Dasiji, juce sam stigla odatle. Hotel je odlican, i zasluzuje 3 zvezdice. Mi takodje gotovo nista nismo nasli o Scheriji, ali smo ipak uplatili, i ni malo se nismo pokajali. Lokacija je odlicna, na samoj plazi, hotel je cist, menjaju peskire svaki drugi dan, a sobarica sredjuje svaki dan. Sastoji se iz starijeg dela(tu imaju sobe sa pogledom na more) i novijeg, koji je smesten iza. Koliko sam videla na forumu, ljudi se generalno zale na dorucak u vecini smestaja u Grckoj, ali po meni je i on ok (sir, salama, kuvnano jaje, zemicke, puter, marmelada, slatki hleb, sok, kafa). I tako svaki dan, ali nama nije smetalo. Vecera je odlicna i obilna, kvalitetna hrana, jako lepo spremljena, predjelo (nekad corba, nekad neko laganije jelo), glavno jelo, salata i voce na kraju. Svo osoblje je jako ljubazno, od vlasnice hotela do sobarice, i to nam je dodatno ulepsalo boravak. U sklopu hotela postoji i prelep bar, sa odlicnim koktelima.

Ukratko, svim kategorijama (lokacija, cistoca, ljubaznost osoblja, atmosfera, hrana) bih dala najvecu ocenu, naravno imajuci u vidu da je to manli porodicni hotel sa 2, odnosno 3 zvezdice. Jedina zamerka je mala i plitka tus kabina, i za one koji su smesteni sa pogledom na more a imaju lak san, moze biti problem buka iz obliznjeg kafica nocu.

Po meni je to najbolje mesto za odsesti u Dasiji (ako izuzmem hotel Chandris, ali to je mnogo visi nivo smestaja, za koji treba mnoogo vise novca). Takodje je Dasija najbolje mesto za odsesti na Krfu, ali opet zavisi od toga kakav tip odmora preferirate.

E da, centar Dasije je uglavnom deo oko glavnog puta i setaliste uz obalu, ali generalno to je malo mesto i uvece je poprilicno mrtvo(posebno u odnosu na susedni Ipsos), osim par lokala. A restorana, taverni, vecih i manjih marketa imate koliko hocete.

Krf je fantastican! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovoru :srce: Narocito vezano za hranu. Jedva cekam da odem, pa cete cuti i moje utiske!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima a mi preporuci neku vilu u dasiji da rezervisem preko neta

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Mirabelo?

http://www.mirabello-aparthotel.com/

Gledao sam ovde ali o ovoj vili ima stvarno jako malo informacija pa me zanima da li neko moze da mi kaze nesto vise o njoj.

Hvala. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Mirabelo?

http://www.mirabello-aparthotel.com/

Gledao sam ovde ali o ovoj vili ima stvarno jako malo informacija pa me zanima da li neko moze da mi kaze nesto vise o njoj.

Hvala. :)

Nisam bila smestena u toj vili, ali jesu neki ljudi iz grupe. Ostavili smo ih gore pri dolasku, i isli po njih pri povratku. Po meni, to je predaleko od plaze, i sto je najgore, u brdu je, tako de je bas cimanje ako se mislite kupati u Dasiji. Ni mi se nismo mnogo kupali u Dasiji, ali je mnogo bolje da ti je plaza dostupna. Zabaceno je, daleko su i supermarketi i kafici. Mislim da je vila sama po sebi ok, ima super pogled i bazen..sve zavisi sta ti je vazno na letovanju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Da li neko zna da li u kafiću preko puta vile Santos u Dasiji, koji drži naš čovek Robert, postoji mogućnost pristupa internetu.

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Zanima me ima li neko iskustva sa Hermes apartmanima? Nalaze se u glavnoj ulici Dasije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja mama ide u Dassiu na letovanje sa drugaricama.Procitala sam ovde dosta toga o smestajima,mene interesuje sledece:Gde je tacno stanica za bus koji vozi do grada Krfa,koji je broj linije i da li se karta kupuje u autobusu ili negde drugde?

:lol: :lol: :lol:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stanica imas nekoliko,jedna je blizu hotela Dassia Chandris,ali sve su jasno obelezene(bar su bile 2007)tako da ce ih sigurno naci.Plavi autobus broj 7 vozi do grada i tada je karta bila 1evro,i autobusi idu na pola sata a poslednjidnji iz grada je bio oko 22h.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da da opsirnije informacije o vili Elpida u Dasiji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Srckice

Na stanicama imaš automate za kupovinu karata, a čini mi se da kartu možeš kupiti i kod vozača, pre tri godine je bila 1,50 eur, u jednom pravcu, ako se dobro sećam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da da opsirnije informacije o vili Elpida u Dasiji?

Vila Elpida se nalazi na početku Dasije, kada se dolazi iz Guvije. Prilično je visok uspon do vile!Plaza hotela Chandris je na oko 1 km.Ne postoji bazen u vili.Zaključak: ima i boljih apartmana.

pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel zna neko koja je razlika između hotela Dassia Chandris i Corfu Chandris?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka