mayya

DASIA

1522 poruke u ovoj temi

Interesuje me da li je neko letovao u apartmanima vile Artemis u Dasiji?

Zanima me smestaj i udaljenost od plaze?

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li je neko letovao u apartmanima vile Artemis u Dasiji?

Zanima me smestaj i udaljenost od plaze?

Hvala unapred

E pa, i mene nesto interesuje...Apartmani Alexandra u Dasiji...Trebali bi ici krajem avgusta...Kakvi su ovi apartmani i kakva je plaza u blizini njih?

Veliki pozdrav!

Ps. Mogao bi neko ko se vec vratio iz Grcke da napise nesto o ovogodisnjim cenama ....kazu da je preskupo u prodavnicama, restoranima....

Izmenjeno (dragancica_gaga)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce sam se vratio sa letovanja i prvo sto zameram smestaju, vili Vangelis, je higijena kako u kuhinji tako i u kupatilu kamenca na sve strane,u apartmanima je bilo 200 stepeni tako da necu ni da zamisljam sta ce biti u julu ili avgustu bez klime namestaj i kreveti su prosecni nista posebno i u celoj sobi imate samo jedan utikac jedino sto je dobro je pozicija vile i nista drugo.

sto se tice agencije organizacija je na nuli po povratku autobus je kasnijo sat vremena od dogovorenog da nas pokupi a zatim smo i zakasnili na trajekt tako da smo i tu cekali sat vremena...za te pare koje ljudi budu placali u julu ili avgustu trebali bi da dobiju mnogo vise video sam i ostale vile koje drze nase agencije i po meni je najbolja artemis malo je dalje od plaze ali je sve ostalo super.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Vangelis

Vilase nalazi u centru Dasije, na 50 m udaljenosti od hotela “DassiaChandris” i 100m udaljenosti od plaže. Gosti vile besplatno koristeplažu hotela “Dassia Chandris”.To je sve sto znam o vili pa meinteresuje da li je neko bio i kako je zadovoljan smestajem iostalim...evo i link agencije sa slikama vile http://www.bluetrave.../vila-vangelis/

Ova vila je dno dna, bar je takva bila prosle godine. Osim sto je WC bio u raspadu, sve je bilo neokreceno, posteljina je bila kao u kolektivnom smestaju. Od posudja nekoliko slupanih beskorisnih lonaca i frizider cija se vrata podupiru stapom. Nema klime i bilo je milion stepeni u sobi sredinom avgusta. Uz sve to isli smo sa decom a o poljskom krevetu bih mogla pricati danima, u svakom slucaju neupotrebljiv. Slika na sajtovima agencija je slika iz verovatno jedine dobre sobe koje imaju jer ja takvu sobu nisam videla.

Ne znam sta bih rekla na temu prosecnog namestaja jer namestaj je bezvezni plakar, stocic sa ogledalom u sobi u kojoj ne mozes da se okrenes, garnitura na terasi je smesna kao i pogled.

Ako hocete da dobije nesto pristojno za manje para onda uzmite vilu Artemis ili Santos. Ja sam pre par godina letovala u hotelu Eliana i bila sam zadovoljna odnosom cene i usluga. Medjutim, taj hotel je sada skoro dvostruko skuplji ali sam cula da je renoviran u medjuvremenu.

Inace, SVI u Dassiji mogu da koriste plazu hotela Chandris koja je jako lepa ali placaju lezaljke. Mozete besplatno koristiti i njihove bazene, nece vas niko terati. Taj dodatak u opisu vila je samo agencijski trik.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ova vila je dno dna, bar je takva bila prosle godine. Osim sto je WC bio u raspadu, sve je bilo neokreceno, posteljina je bila kao u kolektivnom smestaju. Od posudja nekoliko slupanih beskorisnih lonaca i frizider cija se vrata podupiru stapom. Nema klime i bilo je milion stepeni u sobi sredinom avgusta. Uz sve to isli smo sa decom a o poljskom krevetu bih mogla pricati danima, u svakom slucaju neupotrebljiv. Slika na sajtovima agencija je slika iz verovatno jedine dobre sobe koje imaju jer ja takvu sobu nisam videla.

Ne znam sta bih rekla na temu prosecnog namestaja jer namestaj je bezvezni plakar, stocic sa ogledalom u sobi u kojoj ne mozes da se okrenes, garnitura na terasi je smesna kao i pogled.

Ako hocete da dobije nesto pristojno za manje para onda uzmite vilu Artemis ili Santos. Ja sam pre par godina letovala u hotelu Eliana i bila sam zadovoljna odnosom cene i usluga. Medjutim, taj hotel je sada skoro dvostruko skuplji ali sam cula da je renoviran u medjuvremenu.

Inace, SVI u Dassiji mogu da koriste plazu hotela Chandris koja je jako lepa ali placaju lezaljke. Mozete besplatno koristiti i njihove bazene, nece vas niko terati. Taj dodatak u opisu vila je samo agencijski trik.

Vila je katastrofa, znači bežite što dalje od nje. Najveći problem vile koji odvde do sada mislim nije pomenut je nepodnošljiv smrad kanalizacije koji se oseti kada priđete vili a u sobama da ne govorim. Stigli smo prošle sedmice i mogu samo da zamislim kako je julu i avgustu bez klime a uz sav smrad. Barem su mogli da se potrude oko posteljine. Sve je staro, prastaro, iscepano, raspareno. Zamislite kada je za jedan krevet bio pokrivač- stari mali stoljnjak. Šta dalje reći, bežite odatle što dalje.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Mirabello, kakvi su utisci, videla sam lep bazncic na slikama, mi idemo 3 septembra...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce sam se vratio sa letovanja i prvo sto zameram smestaju, vili Vangelis, je higijena kako u kuhinji tako i u kupatilu kamenca na sve strane,u apartmanima je bilo 200 stepeni tako da necu ni da zamisljam sta ce biti u julu ili avgustu bez klime namestaj i kreveti su prosecni nista posebno i u celoj sobi imate samo jedan utikac jedino sto je dobro je pozicija vile i nista drugo.

sto se tice agencije organizacija je na nuli po povratku autobus je kasnijo sat vremena od dogovorenog da nas pokupi a zatim smo i zakasnili na trajekt tako da smo i tu cekali sat vremena...za te pare koje ljudi budu placali u julu ili avgustu trebali bi da dobiju mnogo vise video sam i ostale vile koje drze nase agencije i po meni je najbolja artemis malo je dalje od plaze ali je sve ostalo super.

Moji prijatelji i ja idemo krajem avgusta preko Belvi Travela, u Dasiju, u vilu Lola, koju, kako smo culi drze isti vlasnici kao i vilu Artemis.

Imas li mozda neke informacije za vilu Lola?! :)

Kakvi su tvoji utisci o Dasiji? Imas li nekih preporuka sto se tice restorana?!

Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo se noćas vratili iz Dasije.Artemis deluje lepo,ali je na samom početku Dasije i daleko je od plaže(mi smo isto razmišljali o njemu,ali smo zbog udaljenosti odustali).A Aleksandra je na idealnoj lokaciji,blizu plaže.Mi smo je gledali jer smo hteli da produžimo boravak na Krfu,nije nam se svidela...deluje vlažno i ima neki strašno ustajali miris (mislim da sam već na nekim forumima čitala da su se neki već žalili na isti problem...Terasa je uz samu pešačku stazu,ali sva sreća tu nije gužva).Gazda je tražio 40evra,za najam dvokrevetnog studija.Inače,cene na Krfu su dosta više nego kod nas...hleb 80-90 centi,jogurt 1/5l 1,10...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna broj ili mejl nekog gazde iz Dassie kod koga je ranije letovao, kod koga bi mogli direktno da rezervisemo, bez agencije??

Hvala

smile.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna broj ili mejl nekog gazde iz Dassie kod koga je ranije letovao, kod koga bi mogli direktno da rezervisemo, bez agencije??

Hvala

smile.gif

Pogledaj sajt Efi&Sofije,tamo valjda ima telefon i mail.Bar nam je tako rekao gazda lično.Pričali smo sa njim,on kaže da više i ne radi sa agencijama,već ljudi rezervišu preko interneta(cena je 70evra,dvokrevetni, za jul).Gazda Aronde nam je takodje rekao da možemo lično,telefonom ili mailom da ga kontaktiramo za rezervaciju(tražili su 40 evra za dvokrevetni apartman,ali su sa cenkanjem spustili na 35).Pogledaj broj i mail na njihovom sajtu.Mislim da možeš tako da kontaktiraš bilo kog vlasnika apartmana,pošto,koliko smo mi videli,ima slobodnih mesta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Luks,

da li si cuo nesto o vili Marilena, na uzvisici je u blizini vile Maribelo, kako sam na jednoj grckoj karti videla u delu je Dasie koji je blizi Ipsosu (kad pogledate odozgo). Inace gazdu smo direktno kontaktirali, trazi 27E po osobi po danu, u prvoj polovini avgusta, s tim sto je upotreba klime uracunata u cenu kao i boravisne takse.

Ako neko drugi nesto zna o njoj pisite, moramo brzo da se odlucimo, svaki savet nam je dobro dosao.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Luks,

da li si cuo nesto o vili Marilena, na uzvisici je u blizini vile Maribelo, kako sam na jednoj grckoj karti videla u delu je Dasie koji je blizi Ipsosu (kad pogledate odozgo). Inace gazdu smo direktno kontaktirali, trazi 27E po osobi po danu, u prvoj polovini avgusta, s tim sto je upotreba klime uracunata u cenu kao i boravisne takse.

Ako neko drugi nesto zna o njoj pisite, moramo brzo da se odlucimo, svaki savet nam je dobro dosao.

Žao mi je što kasnim sa odgovorom.Marilena je na uzbrdici,iznad magistrale.Ne znam koliko će vam trebati do plaže,mi smo išli autom.Krenuli smo jednom pešice u šetnju,ali smo,pošto smo videli uspon,odustali.Iza Marilene nema više ništa,samo neki šumarak...Sada kada znam gde je,mislim da ne bih išla tamo.Ako ste mladji i idete bez dece,neće biti strašno.Možda ste za isti novac mogli u neki od hotela koji su mnogo bliže moru.Za dvoje prenoćište sa doručkom bude 50-60 evra.Mi smo našli smeštaj za 35 evra po apartmanu,a apartman je bio preko puta hotela Corfu Chandris.Ovo su julske cene,ne znam koja bi cena bila za avgust.Mislim,ne mnogo veća...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo se noćas vratili iz Dasije.Artemis deluje lepo,ali je na samom početku Dasije i daleko je od plaže(mi smo isto razmišljali o njemu,ali smo zbog udaljenosti odustali).A Aleksandra je na idealnoj lokaciji,blizu plaže.Mi smo je gledali jer smo hteli da produžimo boravak na Krfu,nije nam se svidela...deluje vlažno i ima neki strašno ustajali miris (mislim da sam već na nekim forumima čitala da su se neki već žalili na isti problem...Terasa je uz samu pešačku stazu,ali sva sreća tu nije gužva).Gazda je tražio 40evra,za najam dvokrevetnog studija.Inače,cene na Krfu su dosta više nego kod nas...hleb 80-90 centi,jogurt 1/5l 1,10...

Mi idemo u vilu Lola. Jesi za nju rekla da se oseti vlaga ili za artemis? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovog leta sam bila u Dasii na Krfu.Bila sam smestena u vila Mariji,skroman smestaj,ali je cist,menjaju posteljinu i peskire na 7 dana,ima posudja..Ima malu pristojnu kuhinju.Ima komarnik na prozorima i na vratima,tako da nisam imala problema sa komarcima.klimu nema,ali ona nije ni potrebna.Ima ventilator,ali cak ga nisam ni koristila.Vila se nalazi na 5 minuta do plaze.Plaza je lepa,peskovita,voda je u dasiji topla,plaza je uska,ali nije guzva.U Dasiji nema nocnog zivota.ali Ipsos se na 15-20 min pesaka,i tamo ima klubova,kafica,restorana...Tamo mi je bio najbolji giros i najjeftiniji(2,2 eura).To je neki fast food,ima velikog plasticnog papagaja ,lako se prepozna.U ipsosu sam iznajmila skuter,15 eura dan,ali ako uzimate na vise od 5 dana,daju po ceni od 10 eura dan.ne treba medjunarodna dozvola,samo obicna.Najeftiniji market je Skonto market,on je u dasiji.Voda se ne pije iz cesme..Kada se krene glavnom ulicom od Dasije ka Krfu ima jedan kafic Tartaya,meni je on najlepsi .Uvece su baklje,ima sveca,nekako je romantican,muzika je odlicna.Na ulazu daju malo besplatnog koktela.Inace to je coctel bar...Kokteli su super..Cena koktela oko 8 eura..U dasiji ima restoran Scheria i po meni imaju los giros.Ja sam skuterom obolazila plaze..Ovako..Sidari treba videti,tamo je kanal ljubavi,lep je i pogled,ima i stena sa koje se skace..ali voda je hladna i prljava.Plaza Glifada je peskovita,divna siroka plaza,ima kafic u kome dj pusta muziku tako da se danju igra..Voda je hladnija nego u Dasiji dosta.Inace u Dasiji je natoplija voda.Kassiopi je divan za ronjenje,ali je paleokastrica mnogo bolja.Tamo ima i camac koji vas vodi na neke plaze(ali uzimaju po osobi 10 eura za blizu plazu a za najepsu plazu 20 eura da vas odvezu i vrate)Tu gde su camci je super za ronjenje,i za skakanje sa stene.i ima kafic sa divnim pogledom...Barbati plaza je blizu dasije,ide se ka Ipsosu .tamo nema hlada,lezaljka je 7 eura,ali je plaza sljunkovito kamenita,i voda je tamo bas cista...Kristalno cista...Grad Krf je na 12 km od Dasije..Divan za setnju i tamo ima prelepa poslasticarnica,sa prelepim kolacima i sladoledima.Zove se mпoхwin, tako nekako ..ne znam grcka slova pa sam ovako pokusala da napisem.Ima hotel u dasiji PALMA Hotel,tamo mozete da ostavite dokumenta i nesto para da ne razmisljate o tome,sef na 1 dan je 1 euro..Ja sam ostavila,i znaci..psihicki dosta...Cena Waterlenda je za jedan dan 25 eura,a za 2 dana 30 eura..Pa iskoristite.. Ne znam sta bih jos mogla da napisem...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo u vilu Lola. Jesi za nju rekla da se oseti vlaga ili za artemis? smajl.jpg

Ni Lola,ni Artemis,već Aleksandra...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka