mayya

DASIA

1522 poruke u ovoj temi

Da li je još neko letovao u vili Santos?Fotografije koje su na sajtovima agencija ne obećavaju puno,ali mi se čini da je lokacija idealna?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li je neko letovao u Dimitris studijima,u Dasiji i kakva su iskustva i utisci?

Proslog leta smo bili u "vili" Aleksakis u Dasii! Kuca je vise nego grozna! Dasia kao mesto je uzasno dosadno kao i uostalom sva okolna mesta, ali je spas sto u Dasii imas Hotel Candris u kome se svako vece nesto desava pa prodje vreme! Ako tamo nesam auto mozes da se ubijes!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Proslog leta smo bili u "vili" Aleksakis u Dasii! Kuca je vise nego grozna! Dasia kao mesto je uzasno dosadno kao i uostalom sva okolna mesta, ali je spas sto u Dasii imas Hotel Candris u kome se svako vece nesto desava pa prodje vreme! Ako tamo nesam auto mozes da se ubijes!!!!

Hvala.Nama i odgovara što je tako,jer idemo sa malim detetom.Idemo autom,tako da planiramo da obidjemo ostrvo.Aleksakis sam videla na fotografijama agencija,stvarno grozno izgleda!!!Da li ste videli vilu Aronda,odprilike je u jednoj poprečnoj ulici,preko puta Chandrisa.Odustali smo od Dimitrisa,ne smemo da rizikujemo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Ja sam na krfu bila 2007 u Dassi, preko agencije Robinson. Bila sam u vili Daskalos i bila sm stvarno zadovoljna. Apartmani su za 4 osobe, mada moze da se zakupi i ceo apartman, ako vas ide dvoje npr. Gazdarica je zaista divna zena.

Dassia, nije mesto za mlede koji zele da se provode. To je, po meni porodicno mesto. Sama Dassia je kao u nekom malom zalivu tako da je voda plitka, odlicno za decu...ne morate da ih jurite po plazi.

E sad...da bi zaista doziveli Krf, potrebno je obici gotovo celo ostrvo. Juznije od Kavosa nema sta da se vidi (on je gotovo na samom jugu  :D ), zapadna obala je jako lepa (obisla sam sve od Kavosa do Ag. Gordiosa)

Na mene najveci utisak su ostavili Grad Krf, Vido, Sidari-tuneli ljubavi, onaj prelepi zaliv u obliku srca, Paleokastrica...u stvari, sve u svemu mene je sve odusevilo :)))

Izmenjeno (maki_lo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala.Nama i odgovara što je tako,jer idemo sa malim detetom.Idemo autom,tako da planiramo da obidjemo ostrvo.Aleksakis sam videla na fotografijama agencija,stvarno grozno izgleda!!!Da li ste videli vilu Aronda,odprilike je u jednoj poprečnoj ulici,preko puta Chandrisa.Odustali smo od Dimitrisa,ne smemo da rizikujemo.

Koje agencije daju Aleksakis,nigde nemogu da nadjem!!!Unapred zahvalan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo uplatili Aleksandra appartmane preko Filipa za kraj avgusta...Idemo sa bebom, avionom...U agenciji su nam rekli da je bolji zbog toga sto je bliyi moru, sto je nama bitno, a Kaloduissu nesto dalje na manjoj uzbrdici...Smestaj nam i nije toliko bitan, koliko lokacija...Nadam se da ce nas posluziti vreme, sto je najbitnije...

Pozdrav i za koji ste se odlucili...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja ove godine planiram da idem u vilu maribelo da li neko moze da mi kaze nesto o toj vili..i ako zna da li moze peske od ipsosa do dasie?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja ove nedelje idem da uplatim vilu maribelo nadam se da ce nam biti ok idemo decko i ja hvala na opisu nadam se da ce nam biti lepo,interesuje me jos koliko ima peske do ipsosa i da li moze uopste peske?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Žao mi je što sam tek sad video pitanje o apartmanima Dimitris u Dasiji. Tadašnja devojka (sadašnja supruga) i ja smo boravili u njima pre nekoliko godina i bili smo oduševljeni. Nalaze se na desetak koraka od plaže, tako da smo nemali broj puta samo u kupaćim gaćama otrčali i bućnuli se u moru. Apsolutno ih preporučujemo. Postoje i slike na netu, na kojima se vidi i lepa terasa i parking za auto (mi smo uzeli rent a car i zujali po ostrvu). Sve u svemu - toplo preporučujemo i dimitros apartmane i Dasiju!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Žao mi je što sam tek sad video pitanje o apartmanima Dimitris u Dasiji. Tadašnja devojka (sadašnja supruga) i ja smo boravili u njima pre nekoliko godina i bili smo oduševljeni. Nalaze se na desetak koraka od plaže, tako da smo nemali broj puta samo u kupaćim gaćama otrčali i bućnuli se u moru. Apsolutno ih preporučujemo. Postoje i slike na netu, na kojima se vidi i lepa terasa i parking za auto (mi smo uzeli rent a car i zujali po ostrvu). Sve u svemu - toplo preporučujemo i dimitros apartmane i Dasiju!

Hvala na odgovoru.Uplatili smo drugi apartman,preko Kontikija...Imaćemo preporuke u vidu kada budemo ponovo išli na Krf...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Vangelis

Vila se nalazi u centru Dasije, na 50 m udaljenosti od hotela “Dassia Chandris” i 100m udaljenosti od plaže. Gosti vile besplatno koriste plažu hotela “Dassia Chandris”.To je sve sto znam o vili pa me interesuje da li je neko bio i kako je zadovoljan smestajem i ostalim...evo i link agencije sa slikama vile http://www.bluetrave.../vila-vangelis/

Da li vila ima klima uredjaje u sobama?????

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Žao mi je što sam tek sad video pitanje o apartmanima Dimitris u Dasiji. Tadašnja devojka (sadašnja supruga) i ja smo boravili u njima pre nekoliko godina i bili smo oduševljeni. Nalaze se na desetak koraka od plaže, tako da smo nemali broj puta samo u kupaćim gaćama otrčali i bućnuli se u moru. Apsolutno ih preporučujemo. Postoje i slike na netu, na kojima se vidi i lepa terasa i parking za auto (mi smo uzeli rent a car i zujali po ostrvu). Sve u svemu - toplo preporučujemo i dimitros apartmane i Dasiju!

Da li znate kakav je Vasilis studio, blizu vile Dimitris je, na samoj obali, iza hotela Chandris Dassia, koristi njegov bazen. Dvoumimo se izmedju njega i vile Ildi isto u Dassiji ali 500 m od mora malo u brdu. Ako vam je poznata neka od vila, pisite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo 2008. bili smešteni u Santosu i ja sam bila veoma zadovoljna smeštajem. Santos sam malo opisala i u svom putopisu i dala link ka samom sajtu Santos apartmana, ali sad vidim da im je sajt ''istekao'', tj. ne radi, šteta, tamo su bile fotografije kuće i svih apartmana. Kao što je već rečeno Santos se nalazi iza hotela Elea Beach koji izlazi na plažu, tako da vam je plaža os Santosa udaljena 2 minuta. Plaža je obična, uzana, šljunkovita na samoj plaži i pri ulasku u vodu, a zatim polako kreće onaj mejani, ''brašnast'' pesak u vodi. Iznad te plaže je ''šetalište'' i duž njega hoteli, moteli, kafići, restorani, itd. Na samoj plaži sam videla da ima i ponuda vodenih sportova. Na istu plažu izlazi i Sheria Beach hotel, koji je isto čini mi se u Argusovoj ponudi, tako da su ove dve smeštajne jedinice veoma blizi jedna druge.

Santos se u stvari nalazi na samom kraku Dasije prema Ipsosu. Iz glavne džade, kojom se ide prema Ipsosu, se negde pred sam kraj Dasije skrene desno u ulicu u kojoj se nalazi Elea Beach hotel (ima znak pre skretanja) i malo pre hotela, ispred okretnice plavog busa br. 7 (koji ide za grad Krf) se sa desne strane nalaze Santos Apartmani. To je prizemna kuća, sa prednje strane koja gleda na ulicu ima 3 apartmana-studija, od ulice vas deli mala baštica i ograda, i sa zadnje strane ima, čini mi se 3-4 studija, pošto je jedan novije dodat, rekla bih. Zadnja strana gleda u neki voćnjak i prazno dvorište i mirnija je, jer prednjom stranom prolaze kola, motori i busevi (plavi i hotelski). U produžetku kuće se nalazi radnja, skupa je, i tu se mogu kupiti karte za bus koji vam staje odmah ispred vile. Takođe, preko puta vile i ulice se nalaze telefonske govornice na kovanice mislim . Dole na plaži se nalaze govornice na karticu (takođe je možete kupiti u radnji, ima neka najpovoljnija talk-talk, valjda za 5 EUR, ali dugo traje, koliko se sećam). Sami studiji su prostrani, imaju kompletno opremljenu kuhinjicu sa RERNOM (nama je bilo bitno jer smo kupovali polugotovu piletinu i ostale đakonije u Lidlu, pa samo ispekli u rerni) i stolom i stolicama, fenom, klimom (koja je bar kada smo mi bili bila uračunata u cenu) i terasicu sa stolom i stolicama, štrikom i štipaljkama. Terasice su smaknute tako da se ne gledate sa komšijama, bar ne direkt. Pri dolasku dobijete i sredsvo protiv komaraca (onaj aparatić na struju i tabletice). Gazda Spiros je ljubazan, predusretljiv i skroz ok. On sedi u kućici pored apartmana, čak mislim da i u toj kućici ima koji apartman. Kod njega u kancelariji imate sefove, pa možete da platite da vam lova i dokumenti stoje tamo. Ispred te kućice je i parking tako da oni sa sopstvenim prevozom imaju gde da parkiraju auta. Studija se redovno čiste i menjaju se posteljina i peškiri i veoma je uredno.

Preko puta studija se nalazi kafić koji drži dečko iz Srbije, pa se obično naši turisti skupljaju tamo da gledaju TV, utakmice, vesti, itd. Trude se da ne budu previše bučni, ali im to nekad i ne uspeva (govorim o večernjim satima).

Na početku uličice kojom se sa glavne džade silazi do Santosa se nalazi pekara sa lepim hlebom i pecivima, možete se dogovoriti i naručiti šta želite za onoliko dana koliko ostajete da vam ostavljaju sa strane, kako ne biste ostali bez hleba, brzo se rasproda. Takođe, malo dalje odatle na glavoj džadi isto imate odličnu pekaru. Odmah t blizu su i grčke agencije gde se možete raspitati za izlete do recimo Paxosa i Antipaxosa, itd. Ima svega, foto-radnji, butika, ma svega. Zaboravila sam da kažem da se u uličici gde je Santos, sa suprotne strane nalazi i kamp.

Eto toliko.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li vila ima klima uredjaje u sobama?????

Nisam razmišljala o tome ali ako je neko bio neka napiše da li ima klima uređaja i kako je opremljena kuhinja sa posuđem treba li nešto nositi tipa tanjira, tiganj i sl.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li vila ima klima uredjaje u sobama?????

NE

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka