mayya

DASIA

1522 poruke u ovoj temi

Suprug i ja planiramo krajem avgusta, sa malom bebom u neki apartman na krfu.

Molim vas za sugestije, opis, kritike ili pohvale apartmana i mesta.

Hvala puno, unapred!!! :huh:

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam sa suprugom bio prosle godine na Krfu u mestu Ipsos i ODUSEVIO sam se.Dasia je blizu i ona je prelepa,koji su ti tacno apartmani neznam ali ja sam isao preko Kompasa iz NS i sve je bilo extra.Neki gosti su bili iz Jollyja i oni su bili zadovol;jni.Hocu da ti kazem ako ides preko ozbiljne agencije neboj se!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za Mayyu odgovor:

Prošle godine sam bila na Krfu u mestu Dasia. Mislim da je to jedini i pravi izbor, jer ima najbolju lokaciju na celom ostrvu i super povezanost sa svim ostalim mestima na ostrvu.

Što se tiče samih app Kaloudis, znam gde se nalaze, jako blizu plaže između Hotela Elea beach i Chandris hotela, i odlični su.

Ukoliko idete na Krf sa malim detetom, Dasia je idealna jer osim već gore navedenih prednosti samog mesta, plaža u Dasiji je najlepša, sa prirodnim hladom, tuševima na svakih 15 metara, sitnim šljunkom :) i velikim izborom za vodene sportove.

Dakle sve preporuke za Kaloudis app, jako lepo izgledaju, imaju klima uređaje, i na odličnoj lokaciji, jer je put do plaže u potpunosti u hladovini, tako da je idealan smeštaj za sve sa malom decom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sheria beach hotel u Dasiji? Da li je neko tamo boravio? Na sajtu deluje lepo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sheria beach je mali hotel na plaži. Prošle godine sam bila u Dasiji u grupi sa ljudima koji su su bili smešteni tom hotelu, i nisu baš bili oduševljeni. Hrana je vrlo oskudna, a smeštaj skroman, tako da su im utisci bili da ne zaslužuje tu cenu koju ima. Jedina dobra stvar jeste lokacija hotela. Istu cenu ima i hotel Eliana, malo udaljeniji od plaže, ali mnogo bolji od Sheria beach.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u hotelu Palma beach -Dassia? Isla bi tamo ove godine pa me zanima kako je ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko nesto vise da mi kaze o ovoj vili?Uplatili smo preko Argusa smenu od 25.06.To nam je drugi put na Krfu i ponovo smo se odlucili za Dasiju.Prosle godine sam posla sa Krfa ubedjena da cu se vratiti ponovo,mada ove godine nismo iz starta imali ovo odredjenje na umu.Hvala unapred na svim informacijama u vezi smestaja u Santosu.Pozdrav!

post-10-1180652427.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem u apartmane ILDI da li je neko bio tamo i koliko je udaljeno od plaze?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prošle godine bila u app ILDI. Oni su udaljeni od plaže tačno onoliko koliko u agencijama i navode, negde oko 450-500m, ali zaista nije strašno kao što možda zvuči. Oni su preko magistrale pa malo uzbrdo, s tim što je taj prvi uspon od nekih 50 metara najstrmiji i ne deluje ni malo naivno, a ostali deo puta, odnosno ulice koja vodi ka ILDI app nije nepodnošljiv, i vrlo lako se dođe do aparmtmana. Do plaže je potrebno 10 minuta laganog hoda. Koliko od ILDIJA do magistrale, toliko od magistrale do plaže.

Sami apartmani su sasvim zadovoljavajući, a bazen u okviru apartmana je nešto fenomenalno. Apartmani se sastoje od 2 apartmanske zgradice sa prizemljem i prvim spratom a između njih je fenomenalan bazen sa ležaljkama i suncobranima, koji se svakodnevno čisti i koji i čini ILDI toliko privlačnim. Ja sam bila u dvokrevetnom apartmanu, koji se sastoji iz jedne prostorije koji je i spavaća soba i kuhinja, terase sa garniturom za sedenje i malim kupatilom sa tuš kabinom. Na samom ulazu u apartman ulazi se prvo u taj kuhinjski suženi deo apartmana, sa strane su vrata za kupatilo a pravo se ulazi u prošireni spavaći deo. Jedina mana ovih apartmana je to što mali žuti mravi vrebaju na svaku prosutu mrvu na pod ili bilo gde u kuhinjici i odmah se sjate na to mesto, tako da vas ta pojava tera da izuzetno vodite računa o čistoći. Što se samog održavanja apartmana tiče, čiste se jednom na sredini smene i to je to.

Sve u svemu, ja sam se vratila zadovoljna odande.

Ako imaš još neko pitanje, slobodno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti na opsirnim informacijama i ja sam uzeo dvokrevetni apartman zanima me jos koliko je udaljen centar grada i koliko mi treba da odem do Ipsosa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja agencija radi Kaloudis apartmane?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao što sam rekla, od magistrale je udaljen oko 200m, a na magistrali je centar DASIJE, i sve što postoji interesantno u njoj, nalazi se na magistrali. Od samog grada Krfa, udaljen je oko 12km. Na samom ćošku ulice koja od magistrale izlazi na ILDI apartmane i magistrale nalazi se autobuska stanica za buseve do grada KRFA i karta košta 1 EUR(za 10 minuta se stiže).

IPSOS je na suprotnu stranu magistralom od grada Krfa, tačnije kad se spuštiš iz te ulice gde je ILDI na magistralu ideš levo. Otprilike ima 2km, ali peške se može stići za 20ak minuta.

Zbog komaraca, kojih ima svuda na Krfu pa i tamo, preporučujem ti da poneseš odavde RAID tablete za struju, kako ne bi noću imao problema.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja agencija radi Kaloudis apartmane?

Kaloudis app. radi Eurojet, mi idemo preko njih u efi app. jer je taj Kaloudis rasprodat bio za termine koji nama odgovaraju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos samo jedno pitanje ti kada si bila da li su u apartmanima ILDI bile porodice sa decom ili mladi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uglavnom mlađi, od 24 apartmana u te dve zgradice, u tri su bile porodice sa malom decom a ostalo sve mladi.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka