sunshine

Hotel LTI Titanic Beach Hurgada

440 poruka u ovoj temi

E, drugari, jel bio neko u Hilton Long beach-u? Dobre su im cene za all, a na slikama izgleda super.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ja stvarno ne mogu nikom da kazem sta da radi, niti mi je namera i zelja da nekog ubedjujem u bilo sta, samo sam iznela licne utiske da ako neko ode zna sta ga ceka, u sustini zavisi ko sta vise voli da radi u moru, ako je nekom bitan postepen ulazak u vodu kao sto rekoh nekoliko puta ovo nije hotel za njega, onome kome je bitno snorkanje, ribice i korali to ce ovde dobiti.

Za diskoteku nemam pojma kazu da ima neka mi nismo bili u njoj, bili smo u amfiteatru jedno vece na nekoj veceri ne znam cega, recimo africkoj, koju su kao posle zavrsili nekom diskototekom ali to je smor i mozda zabavno nemcima od pedesetak godina i rusima od 5 godina.

Ovaj hotel je po meni, ako vam ne smeta plaza, idealan za parove, vece drustvo i porodice sa decom, ako ste single onda zabava u hotelu nije dovoljna i treba ici u okolne diskoteke ili u Hurgadu, 20 funti je taxi do Hurgade. A u hotelu je bila gomila gostiju od 20-30 godina, nemci, britanci, cak i ameri, a rusi uglavnom porodice sa decom.

Imaju dobri opisi na holiday checku i trip-u po kategorijama gostiju treba to da pogledate. E da bilo je i onih interesantnih istopolnih ''parova'' u bungalovima :kez:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala ti Sunshine u svakom slučaju na strpljenju i opisima. Ko zna, možda na kraju ipak bude Titanik, jer moj momak prosto ne može da odoli all inclusivu koji traje 24h i ovim sobama sa čijih terasa se ide u bazen.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Salsita vidim da si isla sa Argusom na izlete,kakva su ti iskustva i saveti za nas koji prvi put idemo u Egipat po tom pitanju.pozzzzzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svi smo skoro cekali da Spirit izbaci cene od 15 dana,sada kada je izbacio nema Titanik beach-a i ako ga reklamiraju na sajtu.Da li to znaci da ne moze da se uklopi u Argusove cene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Salsita vidim da si isla sa Argusom na izlete,kakva su ti iskustva i saveti za nas koji prvi put idemo u Egipat po tom pitanju.pozzzzzz

Ne znam koliko mogu u vezi izleta da vam pomognem jer smo mi preko nih isli na Rajsko ostrvo i safari...sto se tice ova dva izleta stvarno su ispali korektni , onako kako je receno tako je i bilo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam koliko mogu u vezi izleta da vam pomognem jer smo mi preko nih isli na Rajsko ostrvo i safari...sto se tice ova dva izleta stvarno su ispali korektni , onako kako je receno tako je i bilo.

potpisujem ovo sto je Sals rekla za ova dva izleta a ja mogu dodati i za Kairo i Luksor ... dobra organizacija vremena, vodici potkovani informacijama, raspolozeni ... sve u svemu ok

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa ja stvarno ne mogu nikom da kazem sta da radi, niti mi je namera i zelja da nekog ubedjujem u bilo sta, samo sam iznela licne utiske da ako neko ode zna sta ga ceka, u sustini zavisi ko sta vise voli da radi u moru, ako je nekom bitan postepen ulazak u vodu kao sto rekoh nekoliko puta ovo nije hotel za njega, onome kome je bitno snorkanje, ribice i korali to ce ovde dobiti.

Za diskoteku nemam pojma kazu da ima neka mi nismo bili u njoj, bili smo u amfiteatru jedno vece na nekoj veceri ne znam cega, recimo africkoj, koju su kao posle zavrsili nekom diskototekom ali to je smor i mozda zabavno nemcima od pedesetak godina i rusima od 5 godina.

Ovaj hotel je po meni, ako vam ne smeta plaza, idealan za parove, vece drustvo i porodice sa decom, ako ste single onda zabava u hotelu nije dovoljna i treba ici u okolne diskoteke ili u Hurgadu, 20 funti je taxi do Hurgade. A u hotelu je bila gomila gostiju od 20-30 godina, nemci, britanci, cak i ameri, a rusi uglavnom porodice sa decom.

Imaju dobri opisi na holiday checku i trip-u po kategorijama gostiju treba to da pogledate. E da bilo je i onih interesantnih istopolnih ''parova'' u bungalovima :kez:

Poštovani,vaši komentari su u mnogome doprineli da u najuži izbor za ovo leto bude Titanic.Moram da vas još malo "davim" pitanjima

-prvi put putujemo u Egipat(suprug ja i dvoje dece 7 i 4 god),kakvo je vaše mišljenje za odmor u avgustu i da li bi ste mogli da predložite još neki hotel ,a da nije ispod 5* i usluge all incl.Svaki savet i predlog bi dobo došao

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sada sam zvala svoju agenciju da preko argusa rezervisem Titanik za jul-NEMA MESTA!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam zvala Spirit i oni ce izbaciti Titanik do kraja nedelje,u priprem je.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rezervisano za 16.08,ne smem da rizikujem i cekam Spirit.Njihove cene su jace od Argusovih.

Koliko traje let do Hurgade,posto idem sa devojciciom od 4god?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poštovani,vaši komentari su u mnogome doprineli da u najuži izbor za ovo leto bude Titanic.Moram da vas još malo "davim" pitanjima

-prvi put putujemo u Egipat(suprug ja i dvoje dece 7 i 4 god),kakvo je vaše mišljenje za odmor u avgustu i da li bi ste mogli da predložite još neki hotel ,a da nije ispod 5* i usluge all incl.Svaki savet i predlog bi dobo došao

Preporuka,

ako idete sa manjom djecom(4 god.) tek septembar ili kraj avgusta

nije bas sjajno, prevruce je, bez obzira na taj vjetric koji stalno pirka.Mozes izgoriti i pod suncobranima, a tek u vodi i na pjesku, u igri.

ja idem 4 god. pocetkom septembra, i opet je za djecu vruce, pogotovo manju.

pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preporuka,

ako idete sa manjom djecom(4 god.) tek septembar ili kraj avgusta

nije bas sjajno, prevruce je, bez obzira na taj vjetric koji stalno pirka.Mozes izgoriti i pod suncobranima, a tek u vodi i na pjesku, u igri.

ja idem 4 god. pocetkom septembra, i opet je za djecu vruce, pogotovo manju.

pozz

hvala veliko za savet ali nažalost 1.septembra krećemo u I razred pa smo time vezani,ali nešto ćemo smisliti ili promeniti destinaciju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala veliko za savet ali nažalost 1.septembra krećemo u I razred pa smo time vezani,ali nešto ćemo smisliti ili promeniti destinaciju.

Steta da mjenjate destinaciju,

to je raj za velike i male.Stvarno....

Posavjetujte se sa nekim jos oko toga, ne odustajte tako lako.

Mozda sa doktorom oko zastite i prevencije

pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rezervisano za 16.08,ne smem da rizikujem i cekam Spirit.Njihove cene su jace od Argusovih.

Koliko traje let do Hurgade,posto idem sa devojciciom od 4god?

Koliko se secam 3 sata kada idete 3,5h kada se vracate.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868340
    Ukupno poruka