sunshine

Hotel LTI Titanic Beach Hurgada

440 poruka u ovoj temi

@drndoje

Hvala na opisu i fotografijama. Tako sam i mislio da je otprilike osrednje 4*, najvise idem tamo zbog dece i akva-parka. A koliko je odlazak do tog mola svaki dan peske smaranje? Moze li se izdrzati peske do tamo ili mora stalno tim vozilom da se ide?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@DekiP         Ako je zbog dece od srca ti više preporučujem Sindbad. Bolji je, lepša plaža, mnogo bolji akva park. Videćeš na fotografiji: od centralnog dela plaže do početka mola i mesta odakle kreće šatl ima oko 250 metara, a sam mol je dugačak oko 500 metara. Veruj mi, nije baš zgodno na temperaturi preko 30 ići nepun kilometar sa decom, a mol je dosta uzak pa se moraš sklanjati uz samu ogradu dok prolazi šatl. Ja sam uvek koristio šatl koji vozi čim se skupi 4-5 putnika. Na molu nema ništa. Ne postoje ležaljke, go beton i jedna malo veća tenda. Pardon, postoje dve drvene klupe.

InkedInkedUntitled_LI.jpg

4975097.jpg

47051952.jpg

97816704.jpg

Izmenjeno (drndoje)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@drndoje

Znaci zakljucak je da je daleko mol, pogotovo bez osvezenja i da to shvatimo kao izlet na sat vremena. Na zalost jos pre dva meseca smo uplatili i kasno je sad da menjamo bilo sta. Da li mozes kao ove udaljenosti na mapi da oznacis i restorane i barove gde se nalaze? Da li si koristio sadrzaje oba hotela? Mislim na restorane, barove, bazene.... Kada sam pitao u Argusu da li mogu da koristim vodeni park ako uplatim Palace rekli su ne, pa smo uplatili Titanic beach, a vidim da su potpuno spojeni hoteli. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@DekiP preko koje agencije ste uplatili? ja sam tako 2014te menjala hotel preko Argusa,tipa 20dana pred put i dali su mi,kazete video sam losa je plaza,vi ste rekli da je dobra itd.. Njima je bitno da vi ostajete na letu i istom terminu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@SajaPablo

Pa isto preko Argusa, ali problem je sto nema boljeg hotela u njihovoj ponudi a da ima dobar akva-park. Moji klinci se 90% vremena kupaju u bazenima, tako da njima plaza ne znaci puno, jedino ponekada da se snorklinguje malo i to je to. Inace najvise volimo El Gounu ali ove godine pravimo promenu jer idemo bez prijatelja pa da klincima ne bude dosadno smo izabrali ovaj hotel zbog tobogana i bazena.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka