sunshine

Hotel LTI Titanic Beach Hurgada

440 poruka u ovoj temi

Mislim da nema sanse da neko izbaci bolju, niti priblizno dobru cijenu kao Argus. Ja se tome ne nadam, nego tragam za njihovim subagentima iz BiH. Mislim, pouzdanim...

Slazem se sa pohvalama za Sunshine.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uhhh slike su fantasticne ....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sunshine, ubaci jos koju fotkicu da malo uzivamobiggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Stvarno, Sunshine...

Maj je daleko, daj da malo uzivam i prije toga...:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, pa Sunshine, pao je konačni izbor. Sutra idem da uplatim Titanik preko Argusa, jer sam danas zvala Spirit, i oni neće izbaciti cene još 10-15 dana.

Stvarno, sve pohvale za tvoj detaljan opis hotela, a o slikama neću ni da govorim, jer mi curi vodica na usta dok gledam.:-P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ajmo jos neka fotkica

Unutrasnjost bungalova

3lt-IMG-15.jpg

kdh-IMG-15.jpg

1m2-IMG-16.jpg

7er-IMG-17.jpg

ofx-IMG-14.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sunshine kad si vec tu htela sam da te pitam u vezi glavnih obroka kakvi su, pitam te najvise zbog klinaca?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, pa Sunshine, pao je konačni izbor. Sutra idem da uplatim Titanik preko Argusa, jer sam danas zvala Spirit, i oni neće izbaciti cene još 10-15 dana.

Stvarno, sve pohvale za tvoj detaljan opis hotela, a o slikama neću ni da govorim, jer mi curi vodica na usta dok gledam.plezko.jpg

AAAAAAAAAAA koji termin uplacujes? Sutra moram muza brzom brzinom da upregnem .... jao ako ne bude mesto roknucu se zaljubiska.jpgzaljubiska.jpgzaljubiska.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplaćujem 02.07. Šta ti kontaš Salsita?

Baš sam malo pre čitala kritike na Tripadvisor-u. Oslepela sam. Kritike su u glavnom pozitivne, ali moram priznati da se dosta ljudi žali na hranu, prljave tanjire i čaše, i na gomilu nevaspitanih i pijanih Rusa. Što se tiče Rusa, već znam kako izgleda njihovo ponašanje, pogotovo kad su pijani (živela u Moskvi 8 meseci), a verujte mi piju alkohol kao mi vodu u Sahari.

Sunshine, šta ti kažeš na te kritike o hrani i prljavim sudovima i gde ćeš na more ovo leto?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma hrana je extra i previse je za moj ukus, dorucak ako se dobro setim ono njihovo super pecivo, 3-4 vrste sunke, sir beli i kackavalj 2-3 vrste, kajgana koju vam pece od kolko hocete jaja, barena jaja, virsle, jogurt vocni i obicni, (mozda vise kao kiselo mleko) salate neke razne, musli sa raznim dodacima, med, puter, alva, palacinke ....

Rucak: neka vrsta corbe, tim njihovim corbicama nismo bas bili nesto odusevljeni, krompir baren i pomfrit i neki pecen, riba, piletina i govedina mislim uvek, u nekim sosevima ili neko rolovano meso, ma ima svasta al ne treba napraviti gresku pa svaki dan sve probati jer ce vam vrlo brzo dosaditi, salate bar 10 vrsta, testenine koje vam spremaju sa dodacima koje hocete u belom ili crvenom sosu, slicno tako i za veceru, napolju spremaju i neki rostilj, bilo je i kraba i racica, a kolaciiiiiiii..... videcete na slici :rolleyes:

8sb-IMG-16.jpg

Mi smo vrlo cesto preskocili rucak jer gricnemo nesto na plazi u restoranu i nismo imali potrebu da se vracamo do hotela.

E sad naravno oprez sto se tice njihove bakterije u vodi - mi smo pili antinal kao i prvi put ujutro i uvece preventivno, razlicita su misljenja da li treba ili ne treba, pricali smo sa onima kojima je to struka koji su rekli da nema stetne posledice, nismo hteli da nam stomacne tegobe upropaste letovanje, koliko sam videla 90% svih losih komentara iz egipta poticu od problema koje su ljudi imali zbog stomacnih tegoba koje su im upropastile letovanje, izlete... imali smo priliku da vidimo lika koji je zakacio to i izgleda gadno, tako da svako treba da proceni sta mu vise odgovara.

E da sad sam se setila ono sto vam je mozda bitno, radnje ispred hotela i u hotelu su kao i u svakom duplo skuplje nego u Hurgadi prema tome tamo ne kupujte ama bas nista.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tanjiri nisam videla ni jedan prljav, case kao sto rekoh oprane u masini za sudje nisu izglancane, videla sam da im neki tamo nadzornik prolazi i zagleda soljice za kafu poredjane za sluzenje i kako jednu odvaja i posle je vikao na lika za sankom,

ne znam sta da kazem na to, generalno higijena u Egiptu nije kao u evropskim hotelima od 5 zvezdica gde sve sija i sve se glanca, ono sto je sigurno to je da se trude, videla sam i neke nemce koji su imali neke mrlje na stolnjaku i napravili citav haos oko toga, sve su im zamenili, pa moj savet ako to primetite zalite se zamenice vam ako vam smeta. vec sam napomenula da mi se nisu svidele case i solje na plazi jer su plasticne i sa njih ne moze da se skida kamenac i izgledaju bljuzgavo od toga.

Desavalo se poslednjih par dana kada je bila tolika guzva u hotelu da je bio popunjen do poslednjeg mesta ali bukvalno, da dodjete na dorucak ili veceru i nema velikih tanjira, napravi se red onda ih donesu gomilu i svi su vruci tj tek izasli iz masine.

Ja iskreno nisam primetila nesto toliko bitno sto mi je smetalo, a da se nije moglo ispraviti, volela bih da vidim kako bi neki nas hotel funkcionisao sa 600 gostiju istovremeno, cini mi se da to odradjuju sasvim ok.

E sad Rusi, kao sto rekoh, nepristojni , bahati, hoce da ulete preko reda, deci dozvoljavaju sve i svasta, sta reci o tome - primitivce treba ignorisati na svakom mestu pa i tamo, od 600 ljudi na jednom mestu uvek ce se izdvojiti bar 10 budala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, ova slika kolaca u 00h nam nije bas trebala... :smorilo:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovo leto za promenu Egipat :kez:, nema lepseg mora i veceg luksuza za te pare nigde u svetu, nisam jos sigurna za termin jer se uklapamo sa jos jednim parom a hotel - nemam pojma, razmisljali smo opet o Titanicu, kad smo se prosle godine vratili bila sam sigurna da cemo opet tamo, sad se razmisljamo da je bezveze mozda stalno u isto, mozda promenimo pa idemo jos dalje od Hurgade - mozda Citadela, Sahl Hasheesh - LTI Piramisa ili Soma bay - Intercontinental - cekamo da vidimo njihove cene. Ima jedan hotel u Sharmu koji nam se strasno svidja al videcemo da li ga neko radi - LTI Tropicana Grad Azure, prosle godine nije radila ni jedna nasa agencija :tuzni:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e pa ja definitivno ipak idem u ovaj hotel pa sta bude....ovaj hotel mi je odmah pao za oko a sunsine me je definitivno ubedila svojim argumentima....i mi cemo najverovatnije od 02.07 ili 05.07 a mozda uplatimo i dupli aranzman od 25.06 sa 20 dana odmora jer za ove pare sto nudi Argus to se definitivno isplati....moja sestra je vec unapred isplanirala i izlete i za to nam treba skoro 3 dana tako da dolaze u ozir samo 14 ili svih 20 dana....mi smo prosle god bili u Antaliji u hotelu Kervansaray Lara 5* i ultra all inclusive uslugom....hotel je na 130.000 m2 a tamosnji Titanic je bio dva hotela od nas i taj tamo je takodje extra....Imali smo i mnogo mnogo Rusa i svi su bili OK samo Englezi su tek cudo prirode i oni su pravili pravi haos ali na nasu srecu dosli su tek nasa zadnja dva dana.....mi smo bili preko Big Blue agencije i sve pohvale za njih.....

a sunsine nisi mi odgovorila ni ovde ni u mailu jel bese ima diskoteku ovaj hotel i kakva je.....mene i mog druga zanima malo i taj deo za mlade i ne ozenjene....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jao Sunshine, ja sam se skroz razočarala plažom od titanika, a hteli smo danas da ga uplatimo. Gledala sam slike na holidaycheck-u i uopšte nisam zadovoljna. Da bi se okupao na brzinu treba da ideš onim molom po suncu ili da pešaćiš po plićaku punim korala, što ti naravno već znaš.

Negde sam pročitala da su navodno ove godine malo produbili plažu, ali po ovim slikama iz Marta 2010. to nije slučaj.

Hotel je zaista van svakog komentara, kao i all inc. usluga, o bungalovima da i ne govorim, ali ipak idem tamo pre svega zbog kupanja u moru, a ne u bazenima.

Momak i ja više nismo pametni šta da radimo, a drugi izbor nam je Grand Plaza resort. Prošle godine smo bili u Elysees-u, koji je super mali hotelčić, bez Rusa (nije bilo ni jednog), a tek plaža je stvarno extra. Tamo nas i ove godine čeka prijatelj kojeg smo upoznali.

Stvarno ne znamo šta da radimo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868339
    Ukupno poruka