Makili

Kolima do Barselone

69 poruka u ovoj temi

Koliko sam ja shvatio, ovde je rec o zelji za "svercovanjem". Naravno da je to zabranjeno i sumnjam da vas nece primetiti za par dana boravka.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je tako onda se slažem, primetiće sigurno i verovatno neće tolerisati ( a i zašto bi nekoga pustili da za džabe spava u njihovom hotelu) :)

Izmenjeno (Jasminas)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno na odgovorima, onda mi ta solucija otpada :( A da li ja moram da rezervisem odmah smestaj pre nego sto krenem u Barselonu ili mogu tamo naci na licu mesta hotel? Tj. da li na granici prave neki problem tipa gde cete biti smesteni ili tako nesto?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa bolje ti je da rezervišeš unapred, em je jeftinije em imaš ako te pitaju na ulasku. Meni nikada nisu tražili nikakvu potvrdu za smeštaj na uvid, par puta su me samo pitali kojim povodom dloazim i gde ću odsesti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima, da li neko ide u Barselonu za NG? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Barselona - Tibidabo 01.01.2015.

tibidabo-12.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na ovom sajtu postoje snimci, fotografije i detaljnije fotografije od Nice pa skoro do Lisabona. Tu su jos po neka ostrva i cela Grcka obala.

Barcelona (video snimak iz helikoptera)

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi, trebao bih za par dana putovati za Barselonu na 20 dana.

Da li neko ima savete za nocenje u Italiji?

Blizina Verone bi bila savrsena, da li je bolje rezervisati i gde ili je jeftinije naci negde usput nocenje.

Preko bookinga nocenje za dve osobe i dete 16 godina je oko 80,90 eura a obzirom da i u povratku bi nocili onda bi to samo iznelo oko 180/200 eura sto je puno. Dakle neko nocenje da ima soba sa kupatilom , nista luksuzno vec bukvalno da se odmori i nastavi dalje.

Vidim da je gorivo u italiji skoro za 30 centi skuplje nego u Sloveniji, Spaniji.. gde je najbolje sipati gorivo? Dizel je u pitanju.

Saveti gde se kupuju vinjete i gde su potrebne? putarine? preko via michelin je velika razlika koji auto se stavi (hatchback,sedan,family,luxury,compact) kako da znam kome pripada moj auto, dzip koji trosi oko 9l na otvorenom.

svaka informacija je korisna, hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26317
    Ukupno tema
    877758
    Ukupno poruka