pedjalon

Sremski Karlovci

195 poruka u ovoj temi

Blago vama. Uživajte.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka cast! 10.gif

Pa vi ste redovni tamo!

Zelim vam suvo vreme i dobar provod! 69.gif

Hvala, hvala! :kez: Ovo je treća godina za redom da idemo tamo, jako nam se dopalo!

Bitno je samo da nam kiša ne pada, sve ostalo je lako!;)

Upravo sam saznala i program (večernji).

U petak: tamburaši, Frajle, Vlado Georgiev.

U subotu: Brankovo kolo, Tanja Banjanin, Haris Džinović, Riblja Čorba.

U nedelju (meni manje interesantno jer se vraćamo kući): Bijelo dugme (ali ne "ono" staro), Galija.

Eto!:-P

Izmenjeno (SanjaG)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala za program, pre neki dan sam gledala na sajtu TOSK-a i nista nije bilo.

Nadam se da cu i ja uspeti da odem jedan dan.

48.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sremski Karlovci, pravi gradić muzej, za urbane avanturiste odlična destinacija!

Sve je pitomo, fotogenično, ukusno, kao da niste u Srbiji, proleće je krenulo, pa u akciju!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Opet je "pala" rezervacija!:klap:

Dobila sam informaciju da neće biti zvezda granda i tog fazona muzike. U petak, koliko sam razumela, Odjila i neki tamburaški orkestar; u subotu Bistrik i Biljana Krstić i naravno tamburaši. Pomenuta je i Tanja Bošković, ali nisam baš sigurna u kom kontekstu. Za nedelju ne znam, jer nedeljom se već vraćamo kući!:don-t_mention:

Prošle godine su bile Frajle, Vlado Geogijev, Riblja čorba i Haris Džinović i bila je fenomenalno i vrlo veselo. Jedino što mi se prošle godine nije svidelo je izuzetno velika nekultura mladića koji su bukvalno vršili nuždu onde gde su se i zatekli! Deo ovog prelepog gradića smrdeo je katastrofalno na urin!!!:angry:

Izmenjeno (SanjaG)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da podignemo malo ovu temu......vreme je! ;) Da li neko možda zna program za ovogodišnji grožđebal?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Могла би и ова тема да заживи поново ! Почиње или последње недеље септембра или прве недеље октобра.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine je od 28.-30. septembra........samo nam još program nije poznat! ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio bi 2 dana u Novom Sadu pocetka Oktobra, pa interesuje me dali vredi poseta Karlovcima? i tako je par km od Novog Sada, neko mi je rekao da je to centar kulture Srbije i da ima prelepe gradbe cak vise i bolji od Novi Sad?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naglasili su da će u petak biti tamburaško veče sa folklorom u subotu glavni program a u nedelju za decu. :razmislja: Zasad nema ništa zvanično.

Izmenjeno (karakondžula)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Program možete pogledati ovde... :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio bi 2 dana u Novom Sadu pocetka Oktobra, pa interesuje me dali vredi poseta Karlovcima? i tako je par km od Novog Sada, neko mi je rekao da je to centar kulture Srbije i da ima prelepe gradbe cak vise i bolji od Novi Sad?

Bojane, ako se zadesiš u Novom Sadu poslednje nedelje septembra, moja topla preporuka je da posetiš Grožđebal u Sremskim Karlovcima. Čak je i interesantnije danju prošetati, jer nije velika gužva i lako se može prići štandovima sa vinom i od iskusnih vinara dobiti savet koje vino degustirati. Naravno, pod uslovom da volite vino... ;)

Ja godinama unazad ovu manifestaciju ne propuštam, i ne mogu iščekati kraj septembra da ponovo posetim Sremske Karlovce.

Inače, ako ne ideš u vreme Grožđebala, opet ti svakako predlažem obilazak Karlovaca, blizu su, a ima zaista lepih lokacija za videti... Nisu veliki i ne bi vam oduzimalo mnogo vremena... :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo ove godine resili da posetimo Grozdjebal,i naravno da degustiramo crno vince,a moze i neka radza od sljivke,ako ima u ponudi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Goco, rakiju od šljive ne preporučujem nikome da je pije u Vojvodini. Zna se gde se pije šljiva. Uzgred, to vino što se prodaje za Grožđe-bal u Sremskim Karlovcima je novo vino i to samo neuki gosti piju. Nijedan domaćin ga ne bi pio, svi Karlovčani piju pivo, a to vino samo uvaljuju gostima. Uostalom, to svi znaju.

Izmenjeno (karakondžula)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na savetima,mi idemo prvi put ove godine,a ja mislila onako usput da gucnem neko vince,a rakiju uglavnom probam u mom kraju(sad jos ispadoh neki teski alkos),ali nema veze sve ce da resi jedna :kafa:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka