marara

LIMENAS

1087 poruka u ovoj temi

Pozdrav drugari,zanima me kakav je to besplatan javni parking u Limenasu?Idemo prvog avgusta kolima,pa me zanima ima li mesta?Posto su vile ss obezbedjenim parkingom ili daleko od centra ili bezobrazno skupe,a ima finih,koje nude taj javni parking.

Zbog zdravstvenih problema nisam bila u mogucnosti ranije da trazim smestaj.

Hvaaala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Limenasu su je svuda besplatan parking tj na celom ostrvu je besplatan parking
Naravno u centru su ulice uske i malo je teze naci slobodno mesto ali nije nemoguce svakako lakse nego u centru BG, Ceo Limenas je mozda 1,5 km u precniku tako da sa kraja na kraj stignete za 10 min peske. Parkirate gde god vam je zgodno samo vodite racuna da ne blokirate ulicu ili ulaz u neko dvoriste

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno!:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postovani, 

Da li je nekome od vas agencija otkazala uplaceno letovanje u zeljenoj  vili a razlog je otkaz od strane grka?  Mi smo sada razocarani i ne znamo da li cemo naci odgovarajucu zamenu. 

Pozdrav :neznam:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko putovao preko Amos travela u vilu Amy? Znam da se pominjala na forumu, ali lupica odbija da to prizna. :D Značiće utisci i za agenciju i za vilu. :) Znam da je smeštaj u skladu sa cenom, ne očekujem luksuz za te pare, ali da li je čisto, mirno ili bučno (ko ima lak san zna muku kada pokušavaš da spavaš pored magistrale :D ), ima li kuhinjicu i posuđe... Da ne moram da provedem prvo veče čisteći očigledno prljavu sobu i ubijajući hordu mrava. :D Što se agencije tiče da li su korektni, ispunjavaju obećano i slično, kakvi su autobusi npr. Ne planiramo izlete sa njima, tako da samo za transport do mora i nazad i eventualno za slučaj ne daj Bože mogu li se prizvati u pomoć ako zatreba doktor il tako nešto. Drugarica je išla preko Argusa i nahvalila ih je, u šta smo se i mi uverili kada smo išli u Pargu, zaista odličan pristup putnicima i veoma profesionalno, ali sam u Amosu našla dobru ponudu, pa rekoh da pitam za utiske. :D 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Drag.Ont , @Lila-P, tako mi je lepo da citam vase postove, iako su stilski razliciti. :cvetic::cvetic:

Srce me jako vuce da se vratimo Limenasu, ali sam obecala da necemo dok ne srede amfieteatar. 

Ali, umesto da se vise raspitujem o Kritu, ja radim i cituckam ovu temu i jos neke i bas me drma nostalgija! Limenas je za mene savrseno mestp, sa okolnim plazama, a uz to, ima nesto zbog cega ga jako volim, iako sam videla i lepse i posebnije grcke gradice :srce: . 

Oduvek me je zanimalo zasto nasi ljudi mnogo vise idu u Potos, da li je to zbog plqza ili neceg drugog...Ja tamo ne bih bila ni na jedno popodne.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I nama se jako dopao Limenas, čak štaviše ove godine je u planu baš on za letovanje.
I detaljniji obilazak severne strane ostrva.

Prošli put smo bili sme smešteni u Potosu, po preporuci, i stvarno je simpatičan gradić. Uveče je pun ljudi i malo kao lavirint neki. Lepo je.
Međutim plaža nam se nije dopala ali na Tasos se i tako uglavnom ide kolima u skitanje tako da ni to nije bio veliki problem plus smo imali bazen u smeštaju gde su deca savladavala plivanje.
No Limenas svvakako je mnogo sadržajniji. Planovi su tu a videćemo šta će se ostvariti.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26817
    Ukupno tema
    900707
    Ukupno poruka