marara

LIMENAS

1214 poruka u ovoj temi

pre sat vremena, svetloplava je rekao/la:

Znam za La Skalu i tu foru sa baldahinima ali me interesuje Aliki jer sam ovde procitala za taj uslov potrosnja 30e.

kad smo mi bili nije to bilo...mi smo bili bez lezaljki posto je aliki veliki i nismo zeleli da se vezemo za jedan deo...prvo sam obisla ceo krug peske, ima ogradica za pesake,isla na vrh, isla na onaj deo sa kadicama, sedeli na kamenom stocicu i klupama kod arheoloskog nalazista..obisli smo i drugu uvalu u kojoj duva vetar...ima lepih kucica koje sam slikala tako da je meni lezaljka suvisna..posle smo otisli na paradizo...nasi prijatelji su rucali njih cetvoro za 22 evra i bili su valjda na tim lezaljkama...tamo sam srela i upoznala jednu forumasicu sasvim slucajno da ne poverujes kako smo na to nadosle i ona mi je rekla da ima kafic na alikiju ili taverna gde nasi srbi placaju samo lezaljku ako nije dve plus suncobran za oko 5 evra. vlasnica je srpkinja udata za grka i to vazi samo za srbe...nisam zapamtila nesto na l....asociralo me na limun, ali sad stvarno nisam sigurna u naziv...

Izmenjeno (sandraivlada)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledajte za vas pitanje na prethodnoj strani :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i na makrijamosu i na la scali ima deo gde moze bez suncobrana..jedino na glifadi na koju sam dosla vodenim putem sa la scale i isplivala u plicak sacekao me neki cica i nije delovao uopste ljubazno..mislim da mi je rekao da je plaza privatna...nisam se osvrtala obisla sam plicak jer plaza mozda jeste ali more nije privatno...inace je divna plaza...

na makrijamosu je ulaz 3,5. moze se koristiti i bazen...ima srne koje su mozda interesantne deci...meni ne...veliko, bas veliko krdo prosto nekako bzv. kao ribice u pretrpanom akvarijumu na golom brdu bez travke...po meni mnogo lepsa bi bila jedna srneca porodica u zelenijem okruzenju.ali deca tu razliku ne znaju i lepo im je..ima i lepe paunove koji slobodno setaju..i sve pratece kao sto je tus wc i sl...na levoj strani ima lep malo izdignut kafic...lepa je plaza i do nje moze peske...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sandraivlada jel imate red voznje autobusa koji vazi od pre nekoliko dana i da li mozete da okacite? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 16 sat, svetloplava je rekao/la:

Pozdrav svima,

Pitanje za sandraivlada : Da li imate red voznje autobusa koji vazi od pre neki dan i da li biste mogli da okacite? Inace, svaka vam cast, dozivela sam mesta u kojima ste letovali kao da sam i sama bila tamo, veliko hvala na tome :)

Da li neko zna da li je u julu ulaz na plazu Aliki uslovljen potrosnjom u vrednosti od 30e ili je ulaz slobodan?

Unapred hvala svima na odgovorima. :)

nemam red voznje...ali moze lepo da se uklopi...ako nemas prevoz uklopi panagiu i zlatnu plazu...jednostavno je a za male pare dobijes super izlet...na aliki, manastir i potos se ne isplati ici busom...kad sberes karte izadje te kao da podelis renta car sa nekim sto i predlazem..za aliki sam odgovorila ono sto znam...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, da puno ima magnolije u Limenasu i mnogo lepo mirise, bicu u julu tamo da se podsetim zasto sam se zaljubila u Tasos prvi put kad sam bila 2014.godine :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

svako jutro ja pgledom ispratim radnike koji u prasnjavim cizmama idu mini kombijem na porto vathi da kopaju onaj mermer...uvece zadovoljno gledam skockane turiste dok idu u grad...jun je i sunce na terasi mi nije smetalo..lepo se vidi da zalazi..banbus ima studio 1 u prizemlju i studio sedam na spratu..ostalo su argusovci...

internet nema ali smo ga hvatali u internet cosku u levom delu dvorista uz ogradu do ulice gledano iz vile...

sad nesto malo o ljudima..nisam nista rekla onjima...

gosti limenasu su uglavnom rumuni..ima ih puno..meni je drago..ja pamtim period kad su bili taoci jednog coveka i jednog rezima i nisu mogli nigde da idu...o tome ima divan film o gimnasticarki nadji komaneci koja je pobegla iz rumunije...

oko la skale su bogati ruski tajfuni..od jezika znam samo ruski i bas sam uzivala...svaka druga devojcica se zove masa...

u vili amy su sve nasi..prze, kuvaju, nekad vicu..pa vice komsija ...mora kad ne moze da nadje upaljac...dala sam mu moj rezervni...komsija iznad nas navalentan i dosadan...ali dragi uziva...to je neki poznati teniser koji sada ima 75 godina..al su se zblizili...sport je cudo..

tu je i jedan mladji par...distancirali se od nas..boje se smaranja...razumem ja ali oni su vise izgubili..i mama i cerka od 23 godine sa izgledom devojcice od 15. potpuno iskljucena i nezaineresovana...

eto takvi su...ali moji su...njima pripadam i zato ih volim...i zasto da se pravim englez kad nisam engleskinja..

ali zato kad sam uvrnula nogu gospodja ljilja sa prvog sprata donela mast i melem koji je sama pravila...do sutra bilo mi je bolje...komsija iz nove smene nam zaledio vodu i dao u dva kad smo krenuli.jer mi smo izasli u devet///

Izmenjeno (sandraivlada)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sandraivlada, da li Banbus ima neke izlete u ponudi? Kazete da ste isli preko njih..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 42 minuta, aleksandar-aca je rekao/la:

samo da kazem i ovo...svi oni koji ce koristiti lokalni autobuski prevoz neka se raspitaju..ima neka caka sa povratnim kartama..npr do panagie mi smo dobili cetiri karte od po 0,90 evra...sa zlatne plaze smo se vracali onim koji vozi veliku turu i videla sam da ovi omladinci pokazuju neke karte...i mi smo nasu ali to su dve vrste prevoza...raspitajte se malo...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25096
    Ukupno tema
    831266
    Ukupno poruka