marara

LIMENAS

1103 poruke u ovoj temi

Trazim 1/4 apartman u Limenasu blizu plaze (gradska ili Tarsanas), a da se moze pesice sa dvoje dece od 8 i 2.5 g. Bitno mi je da ima 4 kreveta normalne velicine, kuhinju i pozeljno bi bilo da ima komarnike, cena nije bitna. Ima li neko neku preporuku? Moze i preporuka za agenciju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.natura-bungalows.gr/

Igore, ovaj smeštaj nije blizu plaže i sa decom a bez kola si u velikom problemu.

Ali, veruj mi, za decu je raj. 

Ogromno dvorište sa dečijim zezalicama, zelenilo koje vlasici redovno održavaju.

Za nas matore postoji roštilj sa klupama i stolovima (malo izdvojen od bungalova) blizu dečijeg mini parka, parking u hladovini. Pogledaj fotografije. Sve je kao na fotografijama.

Postoji mali problem. Noću ne može da se spava bez pokrivača (par stepeni niža temperatura u odnosu na grad zbog blizine planine) i tišina, tišina, tišina...   :D

Informacija za one koji više vole svoj auto od sebe samih. Ovaj smeštaj nije za vas. :D Do kuće se mora voziti 200 - 300 m prašnjavim putem (ravan bez rupa), pa će se posle par dana prašina odomaćiti na autu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala @putnik srećko pogledacu. Za auto nije problem ionako je stalno pljav. Mada vise bi voleo da u podne ne moram malecku da vozam u usijanom autu a i da ne moram za svaku sitnicu kolima do grada

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Teresa, u delu blizu Tarsanasa, uz vodu, moze ispred vile da se kupa. Ali skupa je ko djavo. Ja sam tu odsela kad je bila u ponudi agencije Atlantic, pre renoviranja, ali vec tada je imala komarnike. Apart.je imao dve sobe, jednu sa bracnim i drugu sa dva odvojena kreveta.

Izmenjeno (rakel)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Igore vidi na sajtu grčka.info , udjes u Limenas, Ima lepih smeštaja ali su prilično skupi. . Koliko vremena uopste na odmoru provedemo u tom apartmanu ?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da ne ulazimo u diskusiju o tome koliko kome od nas šta vredi, i ko šta može da priušti. Mi smo prošli i faze u apartmanima u kojima kad sedneš na WC šolju noge su ti u tuš kadi a desno rame/ruka udara u lavabo; a i faze kada imaš apartman sa odvojenom dnevnom od spavaće, bojler u kupatilu i pogled na more...

Iskreno, da imamo novac (kao što ga ni blizu nemamo) - sasvim sigurno bi na Tasosu bili u Makrijamosu, u bungalovima koji su najbliži vodi... u odnosu na ovo gde sad idemo, treba nam još 3-4 hiljade eur za 10 dana :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 17 sat, Igor Lukač je rekao/la:

Trazim 1/4 apartman u Limenasu blizu plaze (gradska ili Tarsanas), a da se moze pesice sa dvoje dece od 8 i 2.5 g. Bitno mi je da ima 4 kreveta normalne velicine, kuhinju i pozeljno bi bilo da ima komarnike, cena nije bitna. Ima li neko neku preporuku? Moze i preporuka za agenciju.

ukucajte mesto ,oznacite sta trazite i izbaci vam spisak kuca koje su u ponudi,dalj ekontaktirate Nikanu i resite sve :)  Moja iskrene preporuka sto blize plazama i gradu ...Sve drugo sa decom je muka,a vozati se kolim auvece je suludo, malo je veca guzva i teze naci parking...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Olako se preporučuje Nikana. Verovatno zato što su ljudi zadovoljni. I ja sam je hvalio do prošle godine kada sam prevaren, a agencija Nikana se trudila da me ubedi da je mnogo lepo da budeš prevaren i da to "zadovoljstvo" platiš. 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
pre sat vremena, putnik srećko je rekao/la:

Olako se preporučuje Nikana. Verovatno zato što su ljudi zadovoljni. I ja sam je hvalio do prošle godine kada sam prevaren, a agencija Nikana se trudila da me ubedi da je mnogo lepo da budeš prevaren i da to "zadovoljstvo" platiš. 

 

Verovatno,vecina agencija ima neki kiks, retko da cemo se ikad sloziti oko neke agencije da su savrseni 100 posto,ali eto,mogu da posluze kuce, da ih pogledate kao i lokacije...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, Darkorudar je rekao/la:

treba nam još 3-4 hiljade eur za 10 dana :D

Da ga nisi preterao malo?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 22 sata, Boba i Sloba je rekao/la:

Da ga nisi preterao malo?

Nisam... baš ti apartmani u prednjem redu, najbliži moru, "Sea Front DeLuxe" su 50,000din noćenje u avgustu, znači 10 noći ~4,000eur :) I to je polupansion :D...

https://makryammosbungalows.reserve-online.net/

A sad vidim da im to i nije najskuplje što imaju o.O

 

 

Capture.JPG

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Edelweeis i kakvi su utisci?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li mi neko odgovoriti ima li iskustva sa vilom La Luna

Hvala :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 3/14/2017 at 9:26, nenad898 je rekao/la:

Da li je neko bio u vili Edelweeis i kakvi su utisci?

Bili su nasi rodjaci ,ali nesto ih nisma pitala puno o kuci,mislim da su zadovoljni, jer se nisu zalili :)  Znam samo da se meni nije svidela lokacija,ali ok,svako voli nesto drugo,daleko od plaze...za moj pojam sa detetom, ako imate auto onda je druga stvar,ili ovlite da setate po suncu..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka