marara

LIMENAS

1103 poruke u ovoj temi

Da li neko može da mi preporuči smeštaj u Limenasu bez agencije 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav dragi ljudi, dečko i ja razmatramo da idemo u hotel Lena preko Banbus  tursa, ali ne mogu da nadjem baš informacije o njoj, da li može neko ko je bio da napiše kakvi su utisci, da li je mirno (za razliku od Amy) i da li sveukupno preporučujete, ili je bolje da se opredelimo za neku od Argusovih ponuda? Hvala unapred! :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro veče, mi se još dvoumimo gde na more. Znamo da je Grčka, ali mesto nikako da odaberemo. 

 

Da li neko ima iskustva sa vilom Afrodita? 

Mi volimo da smo smesteni blizu plaze, terasa sa pogledom na more, a uvece setnja. Pozicija pomenute vile sve to ima. 

 

Da li neko zna kakvo je more tu i kakva je plaza? 

Hvala svima koji se jave. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Dobro veče, mi se još dvoumimo gde na more. Znamo da je Grčka, ali mesto nikako da odaberemo. 

 

Da li neko ima iskustva sa vilom Afrodita? 

Mi volimo da smo smesteni blizu plaze, terasa sa pogledom na more, a uvece setnja. Pozicija pomenute vile sve to ima. 

 

Da li neko zna kakvo je more tu i kakva je plaza? 

Hvala svima koji se jave. 

Mislim da znam gde je plza, i kuca, ako sam dobro videla, na izlazu prema Tarnasas plazi, mislim da moze da vam posluzi, nisam sigurna, more bi trebalo da je cisto u tom delu , ali za plazu ne znamm, tarnasas je blizu pa ova moe da vam posluzi za nuzdu svakako,a i otici na Tasos i biti na jednoj plazi nije resenje ....

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da nećete pogrešiti. Pozicija je, po mom mišljenju , odlična. Ne znam kakva je plaža baš ispred same kuće ( mi smo bili smešteni - nekad davno - još dalje od grada, ka Tarsanas plaži). Čini mi se da na celom tom potezu u vodi ima kamenja sitnijeg i krupnijeg, bude i poneki ježić, pa ne bi bilo loše poneti patike za vodu. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadam se da ce se još neko javiti sa sigurnijim podacima, jer iza nedelje idemo da uplatimo. 

 

Hvala Vama na javljanju ?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Hvala najlepše. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre svega želim svima da odu na željene destinacije i da provedu lepo svoj godišnji odmor.

Molim Vas da mi pomognete. Kakva je pozicija smeštaja kod crkve SV.Nikola (kod Philoxenia Inn), odnosno da li je tu plaža bilzu i kakva je plaža

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbliza je gradska plaza (pescana) i dobra je. Tus, kabina za presvlacenje, kafici, lezaljke i suncobrani (500-600 m).

Sledeca je Karnagio, istoimeni kafic (fenserica), lezaljke, suncobrani, malo nezgodan ulaz u vodu (kamenje) ali nezaboravan zalazak sunca (850 m).

Izmenjeno (fishbone)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Najbliza je gradska plaza (pescana) i dobra je. Tus, kabina za presvlacenje, kafici, lezaljke i suncobrani (500-600 m).

Sledeca je Karnagio, istoimeni kafic (fenserica), lezaljke, suncobrani, malo nezgodan ulaz u vodu (kamenje) ali nezaboravan zalazak sunca (850 m).

 

Hvala. Bitno mi je da se i na gradskoj moze kupati( da je voda cista zbog blizine luke). Da li je hladnija voda na Tasosu posto je otvoreno more?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Voda je dobra i cista. Sto se temperature vode tice, nama je bila skroz dobra (septembar 2015).

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima na odgovorima. Imaću još neka pitanja. Da li je ostrvo mnogo skuplje  u odnosu na npr. Pefkohori? Koje su cene girosa, pice?  Idu mi deca sa bratom, pa da znamo otprilike

Brat se dvoumi da li da odabere Limenas bas zbog vanpansionskih cena(on je cuo da je najskuplje mesto na Tasosu), a deca su vec velika i tamo im je sigurno najbolje za smestaj

Izmenjeno (biki0908)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene su slične...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar dan svim forumasima. 

Da li iko zna nesto o vili Akrokeramon? 

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka