marara

LIMENAS

1103 poruke u ovoj temi

Zna li neko ima li i gde je neko javno decije igraliste (tobogani, luljaske itd) u Limenasu? Pokusao sam sa pretragom ali sam pronasao samo fudbalsko igraliste lokalnog FK

Takodje me zanima ako neko zna kakvi su Green view app u blizini gradske plaze? Da li je nocu bucno od kafica na plazi?

U 06/06/2015 at 23:40, Liaa je rekao/la:

Mi uplatili Green View apartments preko Nikane. Prvi put letujemo na Tasosu,pa ako ima neko neke informacije o ovoj vili,molim neka nam kaze nesto vise. :)

Kakvi su vasi utisci o Green view app?

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Igore, ja znam za malo dečije igralište, tik ispred arheološkog muzeja.

Što se buke tiče, mislim da u Limenasu genralno posle ponoći nema života; tj. buke :) Ali ajde, neka neko drugi to definiše :)

01.JPG

02.JPG

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 12/9/2016 at 22:56, Dr.Agan je rekao/la:

Pozdrav svima na forumu.

Da li je neko bio ili ima neke informacije o vili Zanet ?

najbolja lokacija u Limenasu ako idete busom, plaza je na 5-6 min hoda, centar na 2-3 min a setaliste uz luku oko 10 min. ispred vile mozete da parkirate auto jer ta ulica nije nesto prometna. gazda vile tu parkira svoje vozilo. jedina zamerka je trokrevetni apartman koji ima ulaznu terasu, tako da se vidi kompletna spavaca soba kada se ulazi i izlazi iz apartmana. cervorokrevetni dupleksi su odlicni, komforni sa udobnim krevetima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, Darkorudar je rekao/la:

Što se buke tiče, mislim da u Limenasu genralno posle ponoći nema života; tj. buke :) Ali ajde, neka neko drugi to definiše :)

Pre par godina je donesena uredba da je posle ponoći zabranjena glasna muzika i druga buka. Nadležni organi su u sezoni obilazili kafiće i restorane i kaznama su ih "ubedili" da je uredba ispravna.

Možda je uredba postojala i ranije, ali je odnedavno počela da se sprovodi.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam to znao, Srećko... kad smo bili prvi put, 2013., bili smo u vili Amy u ulici Dimitrade u sobi koja gleda na ulicu, i te godine je bilo bučno - ne od muzike, već od pijanih likova koji se noću vraćaju/šetaju ulicom; kao i od divljanja na motorima. U godinama posle toga, noću je sve bilo mirno - može biti da se poklopilo sa uredbom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gore napisanu informaciju mi je "odala" Seka (naše gore list), vlasnica Akva bič bara. :D

Izmenjeno (putnik srećko)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Igore, ja znam za malo dečije igralište, tik ispred arheološkog muzeja.

Što se buke tiče, mislim da u Limenasu genralno posle ponoći nema života; tj. buke :) Ali ajde, neka neko drugi to definiše :)

01.JPG

02.JPG

 

Gledala sam sada tu vilu i na prilicno dobrom mestu je, plaza vam je na 4 min peske ili manje, igraliste ovo na slici je na par min dalje,na pocetku setalista, a iza ove kucice sto se vidi je nesto kao luna park za decu,tako da zabava im je zagarantovana, Ne znam kakva je vila tj sobe,ali sto se tice lokacije mogu da kazem da je dobra, uvuceni ste,tu buke nema, ma nema je nigde, mi smo sa terase imali bas ovaj pogled sa slike :) i parkirali smo se bas tu kod ove ograde , uzeli smo auto na 5 dana is vaki put nasli mesto bez vecih problema. Ako vas bilo sta zanima pitajte, bili smo u avgustu. Pa smo prilicno svezi sa informacijama :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru. Zanima me jos par stvari. Prvo, kakva je gradska plaza? Imali prirodnog hlada? Cistoca vode? Ja sam u Limenasu bio kao klinac 1982. i sacam se da mi je bilo super, pa bih eto sada i sa decom ponovo dosao u Limenas.  Predpostavljam da ima dosta restorana u blizini, a ono sto me zanima da li se negde moze uzeti neka kuvana hrana za poneti, jer nam je mnogo zgodnije da decu hranimo u app nego u restoranu. Nemaju oni strpljenja da cekaju pola sata i vise da kelner donese hranu. Verovatno mnogi restorani rade samo uvece, ima li neki da radi i u vreme rucka?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 2/3/2017 at 15:39, ivagaga83@gmail.com je rekao/la:

Cao, treba mi informacija da li je neko bio u vili Eleni Limenas,kakva je,koliko je blizu gradske plaze...Hvala..

Pozdrav,

Procitala sam svih 56 stranica ove teme, videla sam nekoliko postova koji se odnose na opis vile ELENI. Predlazem da izlistate unazad i nacice te korisne informacije.

 

Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U vezi buke,bili smo smesteni u mirnoj ulicici i nismo ni slutili da ce nam presesti jer je tik ispod naseg prozora bio kafic u kome je prve dve noci trestala muzika pa kad smo se zalili rekli su da su nesto slavili.Potom je narednih noci muzike bilo ne tako glasno ali dovoljno da ne mogu spavati,a kada nije bilo muzike sedeli su gosti,3,4 I pricali glasno pa je i to bilo za nespavanje mom trogodisnjem detetu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 11 sati, Igor Lukač je rekao/la:

 moze uzeti neka kuvana hrana za poneti

Bilo je u Masutisu solidna ponuda kuvane hrane.I odlicna cedjena narandza.

 

Izmenjeno (nesacaca)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 13 sati, Igor Lukač je rekao/la:

Hvala na odgovoru. Zanima me jos par stvari. Prvo, kakva je gradska plaza? Imali prirodnog hlada? Cistoca vode? Ja sam u Limenasu bio kao klinac 1982. i sacam se da mi je bilo super, pa bih eto sada i sa decom ponovo dosao u Limenas.  Predpostavljam da ima dosta restorana u blizini, a ono sto me zanima da li se negde moze uzeti neka kuvana hrana za poneti, jer nam je mnogo zgodnije da decu hranimo u app nego u restoranu. Nemaju oni strpljenja da cekaju pola sata i vise da kelner donese hranu. Verovatno mnogi restorani rade samo uvece, ima li neki da radi i u vreme rucka?

Sredjena je, puna je lezaljki, i uzimaju se sa jednom ili dva pica, hlada ima malo dalje, na desnom kraju plaze,ali tu su klupe i trava...vise za penzionere koji sede na klupama. mi smo isli na Tarzanas plazu,to je ona na drugom kraju Limenasa, tamo je bilo divno,za decu raj, hladovina cak da smo se nekad i pokrivali peskirima :)) ali to ako imate vas auto ili iznajmite,nije daleko,ali nije za peske, ova gradska mi je vise za popodne kad sunce pocinje da slabi...Masutis je na drugom kraju grada,tamo ima klope,ali imate i restorane sa onim dnevnim menijem,gde se ceka par min. jer u vreme rucka nije guzva i sve ide brzo..mi smo jeli u app nekad, a nekad po restoranima,kad kako...radi restoran na pocetku setalista, bas taj gde smo mi dolazili, ustvari to nam je bilo ispred apartmana..E da, voda je cista i super zakupanje. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Igore, tek sada vidim da si me pitao za Green View. Utisci odlicni, letovali smo tamo prosle i pretprosle godine. Gradska plaza je odmah iza vile,prodje se samo setaliste..Sam smestaj je uredan, redovno se cisti,menja posteljina,peskiri (menjaju se na 3 dana), a potrebi,ko zeli moze i cesce traziti peskire.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala @biljagenije  i @Liaana odgovorima. Po vasim opisima Limenas mi deluje kao idelalan za letovanje sa decom a da ne moramo svaki dan kolima da idemo na plazu.

@Liaa Da li je nocu bilo bucno da ne moze da se spava do 3-4 ujutru?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mirno je i predvece,tako da neces imati problema sto se tice buke.Sto se tice izlazaka, mi smo najvise isli u Karnagio,tamo su imali i tematske veceri-grcko,kubansko vece,DJ-evi..Sve u svemu, lepo je mesto, ali ove godine cemo zaobici samo promene radi.. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka