marara

LIMENAS

1103 poruke u ovoj temi

Prelepo je, S&V!!!

Evo i mog doprinosa:

tasoski-pejzazi-2005-2011-026-mirarbi.jp

Fotografija je nastala u Limenasu, na ulazu/izlazu hotela "Metsikas".

Izmenjeno (mirarbi)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima na forumu.

Da li je neko bio ili ima neke informacije o vili Zanet ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nasi poznanici su bili u toj vili  bili su zadovoljni smestajem.Vila je blizu crkve i najbliza plaza je gradska.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru.

Da li su isli preko agencije ili direktno ? Kakva je situacija sa parkiranjem ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isli su preko agencije,autobusom.Inace je guzva,neke ulice tu su jednosmerne ali se moze naci parking.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo ljudi :) imamo u planu za naredno leto Tasos i upravo Limenas, pa me zanima da li je neko bio u vili Eleni preko Banbusa i kakvi su utisci. Hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili u cetvorokrevetnom apartmanu.Dve sobe,u hodniku kuhinja sa trpezarijom,na prvom spratu.Svi ostali studiji su u prizemlju.Vila je starija ali odlicno odrzavana.Nalazi se u bas mirnom kraju.Plaze nisu blizu(15 do 20 minuta hoda) ali nama to nije bio problem.Ako vas jos nesto interesuje,pitajte.

 

Izmenjeno (nesacaca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim za pomoc.

 

Zelim da rezervisem LIMENAS. Dvoumim se izmedju vile ELENI i Vile ALEXANDRA. Molim vas za savet! Unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MOLIM VAS informacije o vili ALEXANDRA u Limensau koju radi Aqua Travel

 

UNAPRED HVALA!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 6/27/2016 at 17:25, lidija pavicic je rekao/la:

Iznajmljivali smo auto 2010. i 2012. god u Limenasu. Oba puta su nam u agenciji naglasili da se auto sme voziti samo asfaltnim putevima. Isli smo na Mermernu obe godine. A pre vracanja oprali auto. Vlasnik vile Aleksandra u Limenasu je bio ljubazan i dozvolio nam. Problem je i u prasini koje ima mnogo na putu do Mermerne.

Pozdrav, zelim da rezervisem Vilu Alexandra u Limenasu koju sad radi Aquatravel. Evo ovu vilu> http://www.aquatravel.rs/letovanje/grcka/tasos/limenas/aleksandra

Molim Vas pogledajte link pa ako ste bili u ovoj vili puno bi mi znacile neke informacije.Da li ima parkinga, da li je cisto, kakav je duplex app, da li su velike terase, da li imamo neki parking u blizini, i sve sto se setite. Unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 7/23/2015 at 22:12, McGrady je rekao/la:

Hvala jos jednom na odgovorima. Ostaje sad da se i ja na isti nacin oduzim forumu po povratku sa letovanja ;), mozda i moji komentari i utisci pomognu nekom...

Poz

 

Procitala sam u forumu teme LIMENAS da ste pisali da ste bili u vili Alexandra.
zanima me da li je to ova vila koju radi Aqua travel, evo link>

http://www.aquatravel.rs/letovanje/grcka/tasos/limenas/aleksandra

Molim Vas pogledajte link pa ako ste bili u ovoj vili puno bi mi znacile neke informacije.Da li ima parkinga, da li je cisto, kakav je duplex app, da li su velike terase, da li imamo neki parking u blizini, i sve sto se setite. Unapred hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li zavrsena obnova amfiteatra? Ovo mi je bas bitna info, da bih videla da li da opet uzimam Limenas u obzir za ovo leta ili ne :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Renovira se barem 4 godine unazad (od kad smo mi prvi put bili tamo), i nije mnogo odmakao... kako rade - trebaće im još 5 godina :)
Naravno, javiće se neko ko zna tačno - Angelica live stream ne radi, na žalost.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@nedomackijevi

evo ako ja mogu da malo pomognem. Mi smo isli pre dve godine na Tasos, nismo bili smesteni u vili Alexandra ali nam je bila stalno u prolazu na putu do centra. Lokacija jeste veoma dobra i centar je veoma blizu, iako u LImenasu nista nije posebno daleko. Ta ulica koja se vidi na slikama je inace veoma uska, i nisam sigurna da li je i za vozila, tako da vila sigurno ima neki parking u blizini ali to je najbolje da vam kaze agencija. Prosto bilo bi glupo da nemaju ti informaciju. Za sve ostalo, morao bi da odgovori neko ko je bio smesten tamo :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao, treba mi informacija da li je neko bio u vili Eleni Limenas,kakva je,koliko je blizu gradske plaze...Hvala..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka