marara

LIMENAS

1103 poruke u ovoj temi

Pre 9 sati, Devojka je rekao/la:

Tasos je usamljen, nema drugih ostrva u bilzini, najbliža su Samotraki i Limnos a i jedno i drugo su podaleko... Lepo bi vam bilo da vidite Kavalu, to što se tiče izleta van Tasosa ali ipak je to mnogo lakše kad se ide kolima, da se recimo obiđe posle izlaska sa trajekta na putu ka kući. A ovako bez kola, šteta vam je da žrtvujete jedan dan na Tasosu zbog odlaska do Kavale.

Naravno, bezveze je da propustimo kupanje, i da ceo dan obilazimo. Verovatno cemo rentirati auto i obici ostrvo i neke njegove znamenitosti. Citala sam da je Panagija jako lepa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste, preslatko je mesto, idite obavezno ali ona je blizu Limenasa i do nje lako možete i busom. Auto iskoristite da obiđete neke dalje delove ostrva ili plaže, nešto na jugu npr.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I niko mi ne odgovori za Giros.. :p

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, pa napisao sam ja da je skroz super giros u Panos place-u, samo što je malo skuplji. To je na šetalištu. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma za vrhunski giros mi nije zao da dam! :D U BG sam jedino Soluncem zadovoljan, ali ne u potpunosti jer mi nekako mala porcija, a dve su mi mnogo, tako da ili ostanem gladan ili se prejedem da ne mogu da disem posle. Ali nekako mi je u Grckoj potpun dozivljaj i ugodjaj, dobar giros, miris mora, grcka muzika, sve brige i problemi ostavljeni 800km iza sebe... :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I od mene glas za Panos, u centralnom šetalištu, ako se ide ka gradskoj plaži onda je sa desne strane ulice. Tu smo prošle godine jeli i neke chicken-burgere, bili su baš dobri, 3Eur cena (a giros, čini mi se 2,5Eur).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pošto sam ja uneo zabunu, red je da se i ispravim. Onaj veliki market na putu ka makrijamos plaži RADI. Dakle pešaka sam išao do njega dva puta i oba puta nije radio, ali danas smo prošli kolima i najnormalnije radi. Reko samo da javim. :)

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stigao sam i ja danas u Limenas i svratio u Masutis.

Ozbiljan market koji ozbiljno preti da poljulja slavu Laturisa na zapadnoj obali.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Welcome Srećko, kao što vidiš vreme i nije baš nešto, mi smo tu do ponedeljka i kako stvari stoje nećemo se popeti na čuveni vrh. :( Jedino kad bi se vreme ekstra prolepšalo, ali kako najavljuju male si šanse za to. 

U Laturis se isplati otići ko ke kolima jer je dosta jeftinije od manjih marketa, a od Masutisa i nije previše, ima jeftinijih stvari ali ništa drastično. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam ja shvatio to je nova prodavnica. Imaju lep parking, a za kuce je zabranjeno, ali osmeh čini čuda. :)

 

QuickMemo+_2016-07-01-23-04-35.png

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 18 sat, Elektro je rekao/la:

Welcome Srećko, kao što vidiš vreme i nije baš nešto, mi smo tu do ponedeljka i kako stvari stoje nećemo se popeti na čuveni vrh. :( Jedino kad bi se vreme ekstra prolepšalo, ali kako najavljuju male si šanse za to. 

Hvala Elektro!

Žao mi je što se niste popeli na Ipsarion. Pogled sa vrha vredi za sve pare. :DPrognoza za naredne dane nije obećavajuća. Sunčano sa poslepodnevnim pljuskovima i grmljavinom. Jedino da na uspon krenete u samo svitanje, a da se vratite u rano poslepodne.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srecko i Elektro imam jednu molbicu, da li biste mogli da slikate i okacite red voznje autobusa za jul? Ne mogu da nadjem na netu :/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svetloplava, sorry ali mi smo u frci, zadnji dan jurili poklončiće a sad srčemo kafu i bežimo na trajekt, tako da ja neću uspeti uslikati red vožnje. 

Srećko, pozdravi mi Ipsarion i reci mu da upoznavanje ostavljam za sledeću posetu. Krivi su grčki meteorolozi koji su izgleda lošiji čak i od naših... Uživaj u prelrpom Tasosu. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde pratite prognozu vremena za Grcku, na kom sajtu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka