marara

LIMENAS

1103 poruke u ovoj temi

Pozdrav drushtvo,rezervisali smo ove godine vilu Roula u Limenasu preko go-go travela,u nekom ranijem postu videh da je chlan moričić pisala o toj vili i negde postavljala fotke smeštaja,pa ako neko zna gde mogu da ih pronadjem bila bih vam zahvalna. :) Svakako ako je josh neko boravio u vili Roula moze da postavi utiske i fotke.Hvala josh jednom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. 

Planiram ovog leta da putujem sa momkom na Tasos, mesto LImenas, gledali smo vilu Eleni. Isli bi od 20.08. Da li neko ima iskustva sa ovom vilom, mestom? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugari,

morate malo da koristite pretragu na forumu. O Ruoli se pisalo dosta ranije, kao i o gradu Limenasu. Teško da će neko da treći, četvrti ili peti put piše iste stvari :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li je neko bio u vili Suzi na plazi Golden beach?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene interesuje da li je Limenas boji od Potosa sto se tice plaze u samom mestu.Idemo porodicno a voleli bida plaza u mestu bude dobra jer sa malim detetom mi se ne voza svako jutro do druge plaze? I koliko su te dve plaze u Limenau udalene od centra posto vidim da je vecina smestaja u centru?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam da li je bolji od Potosa,ali je plaža standard. Ništa posebno,ali je ok. Ima dovoljno mesta za sve i svakoga. Ljudi na toj plaži skoro da nema ako se uzme u obzir da je mesto puno uveče. Svi idu na druge plaže,tako da je ova praktično pusta. Ali zadovoljava standarde. Nije prljavo,peščana je,ima dovoljno mesta za sopstveno smeštanje, a cene za iznajmiljivanje su pristojne,jer je potrebno da se naruči bilo šta i po najnićoj ceni da mi se iznajmio komplet 2 ležaljke,suncobran i stočić. Ako ste sigurni da vam je vila ili hotel blizu centra,onda vam treba od 5 do 10 sigurno minuta peške,ako ste ka izlazu iz Limenasa onda i do 15 minuta. :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila bih zahvalna kada bi me neko uputio gde tachno u pretrazi i u kojoj temi da pronadjem informacije o vila Rouli,pretrazila sam celu temu i josh nekih podtema,videla da je Morchic pisala o toj vili ali nikako ne mogu da nadjem taj post niti fotke objekta,ni u foto turama,niti nalazim temu Smestaj u Limenasu kako je naglasila da se zove tema u kojoj je pisala o toj vili.Pa ukoliko znate bila bih vam zahvalna :)

Elem,na gradskoj plazi na thasosu vam je super locirati se u Aqua beach baru kod Seke,nashe srpkinje,predivan bar imate i tursku kafu i tobogan kucicu i josh neke zezalice za decu.Od plaza najblizih pored gradske meni je najbolja Nisteri,odmah iza Tarsanas beach-a,duuug plicak,kristalno more i hlad borova :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa devojkom smo bili 2011 godine u toj vili, pa da ponovo podelim ovu informaciju( pisao sam na nekoj temi o Tasou o ovoj vili..Vila je sasvim ok. u smislu da su sobe prostrane, i ciste sa relativno novim stvarima.Ono sto mi je zasmetalo kod te vile su vrlo male terase, cak i za dvoje ,to je neka moja zamerka .Inace vila je vrlo blizu luke kao i centru grada .Par ulica od vile , nalaze se rent -a -car agencije ( nekoliko njih) . Tada je ta vila bila u ponudi preko Argusa. Nadam se da ce ti neko  dati novije  informacije o vili.

 

IMG_3788 (1).JPG

Vila Roula kuca1_0.jpg

Vila Roula soba1.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nista o vili Panos za koju sam se raspitivao pre par strana?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Clan Darkorudar  je o vili pisao na prethodnim stranama.Ukucajte u pretrazivac ime vile pa cete dobiti vise informacija. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! Zanima me gde se nalazi tacno ta autobuska stanica u Limenasu,jos bolje koliko je udaljena od vile Amy i da li neko zna skoriju cenu karte? Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od Amy do stanice nema više od 5min nizbrdo, oko 500m.

Cena se ne sećam tačno... da li beše oko 2,5Eur povratna na relaciji Limenas - Golden Beach - Limenas - javiće se već neko ko tačno zna.

amy.JPG

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Edelweiss u Limenasu? Znamo gde se nalazi ali nas zanima kakav je smestaj,higijena,kada se menja posteljina,peskiri...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je l' ima neko da preporuci neki dobar sladoled u Limenasu?

Prosao sam kroz temu, nisam video nijednu preporuku.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka