marara

LIMENAS

1103 poruke u ovoj temi

Pre 2 sata, fishbone je rekao/la:

 

Do sela Panagia put prolazi kroz predivnu borovu sumu koja ocarava svojim zelenilom i stoletnim stablima, a u selu - svega. Neznam kako izgleda tipicno Grcko selo, ali ja sam ga bas tako zamisljao. Nemojte promasiti "muzej Masline",

 

1. Samo mala dopuna --- PANAGIA je tradicionalno grčko selo 

PANAGIA je epitet od Presveta, a odnosi se na Bogorodicu. 

2. A ovo drugo je i fabrika i muzej maslinovog ulja ... ima je izgleda i u Limenasu, i samo je treba pronaći. 

Ovo im je nova tabla:

sot%2B4.JPG

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila je fabrika, ali su proizvodnju premestili, tako da je sada tamo ostao samo muzej i shop gde se mogu kupiti njihovi proizvodi i jos po nesto. 

Da PANAGIA znaci BOGORODICA a i crkva je posvecena Bogorodici, pa odatle valjda i naziv.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo je proizvodnja premestena, sve ostalo je po starom, ima stvarno zanimljivih stvari u ponudi za kupiti u shop-u.

Prosle godine je bila stogodisnjica od osnivanja mlina (olive oil mills), a na onoj slici sto je postavila Biljana 2302 kada se uveca vidi se da se nova fabrika nalazi na prvom kilometru puta Limenas-Panagia (new olive oil mill 1st km Limenas-Panagia).

Izmenjeno (fishbone)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim vas za preporuku nekog finog smestaja u Limenasu.

idemo nas dvoje, verenik i ja, po prvi put na Tasos. bitno nam je da je pristojno, i samo da nije neka buka

hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav! Uplatili smo smestaj u hotelu Lena u Limenasu, pa bih molila za informacije o smestaju. Iscitala sam sve sto je o njemu pisano, na ovom forumu i drugim forumima, ali mi je malo stur opis. Pisano je o tome da su sobe ciste i pristojne i to je jako vazno, ali me interesuje da li je bucno i da li se moze racunati na dorucak koji ulazi u cenu aranzmana? Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 9 sati, MakiMaka je rekao/la:

Pozdrav! Uplatili smo smestaj u hotelu Lena u Limenasu, pa bih molila za informacije o smestaju.

Cesto citam slicne postove pa mi nije jasno...Koja je svrha postaviti pitanje o smestaju koji ste vec uplatili? To se radi pre definitivnog izbora i uplate. Sta ce vam sada znaciti bilo kakva informacija, bilo pozitivna, bilo negativna? Sta ce se desiti ako neko napise da smestaj nista ne valja? Bicete u bedaku do zadnjeg dana. 

Jedino ako niste sigurni pa mozete i da odustanete ali tu se postavlja pitanje zasto bi odustali zbog nekih postova koje potpisuju anonimusi na nekom forumu?! 

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanimaju me iskustva za vilu Edelweiss u Limenasu da li je neko boravio u ovoj vili...apsolutno nas sve zanima :-) dobro poznajemo Limenas i Tasos i znamo sta da ocekujemo od letovanja ali nemamo iskustva sa ovom vilom i ovom agencijom :-) 

Izmenjeno (NenaMasa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao Drustvo,

Upravo sam skontao ovaj forum i ekstra je, puno korisnih informacija.

Planiram Tassos na leto, dva para kolima, kontam da je Limenas dobro mesto iz svih komentara koje sam video.

 

Interesuje me da li neko ima da preporuci neku lepu vilu, fazon dvoriste, hladovina, rostilj i te fore. Ukoliko je neko ima neku informaciju, ime vile, kontakt email bio bih veoma zahvalan.

 

Pozdrav, Nemanja

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ne mogu da ti preporučim konkretan smeštaj; ali mogu da preporučim Nikanu da kod nje pogledaš aranžmane. Ima ogroman izbor smeštaja na Tasosu, za razliku od domaćih turističkih agencija... možeš i da im pošalješ mail, navedi datum boravka, budžet, broj ljudi i želje, pa će oni da ti ponude šta se uklapa u to ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

suprug i ja planiramo 16,17 jula ,Limenas ili Potos(jos se dvoumimo),neki od aranzmana preko agencije,busom, pa me zanima kakva su iskustva sa last minute ponudama,da li vredi cekati ih,tj.koliko te cene budu snizene,i da li se tada moze probrati neki ok smestaj? Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ima neko iskustva sa smestajem Dolphin Apartmani u Limenasu? Treba da uplatimo rezervaciju pa bi nam svaka informacija dobro dosla. Hvala

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam na tasosu 2007 godine, imao sam veliki problem,vila joxana nesto tako bila mnogo daleko od plaze,tasos je veoma lepo mesto svidja mi se sto ima puno plaza

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka