coamaki

Vreme u septembu

20 poruka u ovoj temi

Kakvo je vreme bilo prosle godine od sredine septembra, s obzirom da sam video na sajtovima za vremensku prognozi dosta kise za taj period i temperature od 26-30 stepeni?

Nadam se da to nece biti tacno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem u Tunis 10.9. na sedam dana, kakva je prognoza za taj period znali neko??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo gledali...

na jednom sajtu (prognoza za dve vedelje unapred) pise dva dana kisa :/

sto ne mora da znaci da ce stvarno biti tada.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...pise dva dana kisa :/

Kiša ne mora da bude tako loša :) kao u našem slučaju.

Upravo smo se vratili iz Porta. Dan kad smo stigli temperatura je bila 43 C.

Posle toga dve večeri je padala kiša, što je spustilo temperaturu na prijatnih 30 i nešto.

Naravno ujuto (posle kišne večeri) temperatura je bila vrlo prijatna i prihvatljiva za kupanje u moru, tako da malo kiše ne treba da vas brine, čak naprotiv...

Izmenjeno (direktor)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://woozor.co.uk/free-10-days-weather-forecast/weather-forecast-of-crete-in-greece_67_3522_en.html

http://www.holiday-weather.com/hammamet/seven-day-forecast.html

http://www.accuweather.com/world-forecast2.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=AFR|TN|TS000|HAMMAMET&metric=1

Na ovim sajtovima mozete pogledati vremenske uslove koji nas cekaju u septembru u Tunisu.

Nema veze ako padne koja kap kise, ali mi temperature nisu jasne. Krecu se od 27-29 eventualno 30 stepeni.

Cek ima i dana sa 26.

Mislim sta reci!!!

Da li je tako bilo i onima koji su bili prosle godi i pre toga?

Kako cemo se kupati ako je tako sveze???

mislim ja zamisljam Tunis sa 30-35, a ovo sto sam video je brrrr za Tunis

Izmenjeno (coamaki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
rasplakani.jpg Ja idem u Yasmin 11. i ne mogu da verujem da su tako loše prognoze. Zaista ću se razočarati ukoliko bude kišovito i oko 27-28 kao što najavljuju!
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja krecem veceras. u kofer sam ubacila jos jedan duks, farmerke i set dzemperic - da se nadje... pa sta mi bog da... ne dam da mi kisa pokvari odmor:)))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Joj, jeste, vremenska prognoza ni malo ne obećava. užas!!!

Ja idem 18.9. u Yasmin Hammamet. I ovo me vreme ni malo ne raduje.

www.accuweather.com

Da li je neko bio prošle godine ili ranijih godina u septembru? Svi na forumima kažu da je septembar u Tunisu najlepši, ali ovo mi ni malo ne uliva poverenje. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo malo da vas utesim... Bila sam u Tunisu u januaru i nijedna prognoza pred putovanje nije obecavala-kisa, kisa i samo kisa... A nama je vreme bilo fantasticno! Zapravo, kazu da je nezapamcena kisa padala kada smo mi bili u pustinji. Posle je sve bilo super, jako toplo za taj period, oko dvadeset stepeni. Kisu uglavnom nismo osetili, imali smo srece, hehe...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala, bar si nas malo utešila.    :uplakani:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koja strahota

http://www.putovanja.info/sr/destinacije/8-Tunis/letovanje/125-Jasmin_Hamamet/vremenska_prognoza

Izmenjeno (dinaa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem u Tunis 10.9. na sedam dana, kakva je prognoza za taj period znali neko??

mi smo bili prosproslog sept,oko 27,ali uvece zahladi pa treba dux,ali more kao san

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Joj, jeste, vremenska prognoza ni malo ne obećava. užas!!!

Ja idem 18.9. u Yasmin Hammamet. I ovo me vreme ni malo ne raduje.

www.accuweather.com

Da li je neko bio prošle godine ili ranijih godina u septembru? Svi na forumima kažu da je septembar u Tunisu najlepši, ali ovo mi ni malo ne uliva poverenje.

Evo da kazem koju rec...

Mozda malo kasnim ali...

Ja sam bio prosle godine u septembru u periodu 16-25.

I ja sam ocekivao temperature od kojih gori nebo i zemlja ali sam se vec pri sletanju u Monastir "izduvao kao balon".

To definitivno nije ono sto sam ja ocekivao i kako sam ja zamisljao Tunis.

Vreme nas u toj meri nije posluzilo da se bukvalno nismo posteno okupali.

Sunca slabo, stalno iza oblaka i kisa u vise navrata za tih 10-tak dana.

Klimu koju smo imali u sobi nismo ni palili posto nije bilo potrebe.Uvece obavezno dugi rukavi i tanje cebence za pokrivanje.

More?

Talasi,talasi,talasi....

Kupali smo se najvise zbog cinjenice da smo na moru i da smo na more dosli da bi se kupali....

Poredjenja radi po takvom vremenu, u Bg-u, ne bi mi ni na pamet palo da odem na Adu...\

E sad moram da napomenem da ja inace volim toplija mora i da mi treba vreeemena da udjem u vodu ali....Tunis,Afrika a zima?!

Inace bili smo u Hamametu(Samira club).

Neznam mozda samo nismo imali srece i ako je tako nadam se da neces imati slican problem.

Ako te jos nesto interesuje mogu da pomognem...

Srecno!

Izmenjeno (ilke_n)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Auu, sine!  Znači, s pravom sam pesimista. :ljutko:  gledam prognoze na netu  i ne verujem. 

što je najgore, biće ok vreme taman dok mi ne stignemo. u pm!  :besan:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice septembra u Tunisu(mislim na drugu polovinu meseca)ne bi bas rekla da je idealno za letovanje.Sto se tice temperatura ok,ali zato kad pocne da duva vetar i da nanosi travu,a uz to jos pada ona sitna kisica imas osecaj kao da si u mocvari,a ne na moru.Ipak to ne znaci da ne moze da bude i ok vreme.Nasi prijatelji su isli prosle godine 20.9,i samo su se 2 puta kupali u moru,ali zato su bazen iskoristili maksimalno.Septembar jeste lep za obilaske,ali mislim da je sto se tice kupanja u moru velika lutrija.More jeste pretoplo,ali vreme je pod velikim znakom pitanja.Ipak svima koji idu u ovom periodu zelim lepo vreme,mirno more i prijatan odmor.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka