Nika

Gde u CG

63 poruke u ovoj temi

Volim stare primorske gradice, kuce od kamena, poplocane ulice, crkve, zidine i ostalo, te bi mi se zbog svega toga Kotor verovatno jako svideo, ali mislim da mu nedostaje lepa plaza. Pored toga, gledam da izbegnemo Boku, jer vise volim otvorena mora - da se vidi pucina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadjoh apartman u Petrovcu, za dve osobe, sa klimom, TV, terasom, za 45 Eura dnevno, pocevsi od 01.08. Meni je to nesto mnogo. Vi svi pominjete cifre 7 Eura po osobi, pa 10 Eura, a ovo ispade 22,5 Eura po osobi. Da li je to redovna cena za najam apartmana u sezoni ili da trazim dalje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni se cini da je to- to! Obicno su trazili oko 50E za te LUX(???) apartmane(klima,TV...)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Suki na odgovorima !!!

Poslala sam upit jos nekim vlasnicima vila u Petrovcu, pa cu uporediti cene. Mada, izgleda da je to ta cena, od 40 do 50 Eura za te lux apartmane, a ako su na obali onda i vise.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ah Perast..Toliko dugo nisam bila,a toliko dugo se Perast nosi u srcu..Bojim se da je Perast postao nedostupan vecini od nas.Rusi su pokupovali dosta kuca tamo,sve je vrhunski sredjeno ali su i cene uparavo takve-app za 2 osobe 60 eura dnevno.Ako neko zna neku jeftiniju varijantu Perasta bila bih mu jako zahvalna!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja glasam za Herceg Novi.Grad je prelep ,plaze su o.k.,izlasci i nocni provod fenomenalan.Ja sam prosto zaljubljena u taj grad.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cao, pomozite mi, inersuje me da li zna neko nesto o hotelu INDX ZLATNA OBALA na Sutomore?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Perast je skroz ok. Drugar mi zivi dole pa sam puno puta letovao u Perastu. Uzicanka, mogu da ti se raspitam upravo kod njega za smestaj s obzirom da, kao i gotovo svi mestani, i on izdaje sobe. Znam da je svakako jeftinije od 60e za dvoje dnevno. Perast je na odlicnoj lokaciji a ako ste kolima, nista vam nije daleko.Za cas ste u Kotoru ili u Herceg Novom sa druge strane. Jedino sto mi se ne svidja jesu plaze.I na jednom i na drugom kraju Perasta nalaze se plaze (ulaz se ne naplacuje) ali su izbetonirane i ulazite u vodu kao u bazen. Ali opet, ako ste kolima, to vam nece biti problem. Ima par finih restorancica, pa se malo provozate (brodicem naravno) do Gospe od Skrpjela pa do Sv.Marka...Ma milina...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Perast je melem za dušu. Kome treba odmor u miru i tišini.

Polovina kuća, vila i plačeva u Perastu je na prodaju, za jako male pare...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ZDRAVO SVIMA,ZANIMA ME KAKVO MESTO JE PETROVAC?!KAKVE SU CENE I DA LI DOLAZE ESTRADNE ZVEZDE?!IDEM ZA 10 DANA PA BIH ZELELA DA ZNAM NESTO VISE O GRADU....POZZ....OCEKUJEM ODGOVOR OD NEKOG KO JE BIO :rolleyes: ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja živim u grad pored Petrovca...

Petrovac je lijep, cijene su, što se mene tiče, sasvim normalne, ka' i po ostalim gradovima u Crnoj Gori.

Podrazumijeva se da će bit preko ljeta veće, zbog turista , kao i u svim ostalim državama koje se bave turizmom :) B)

Evo par slikica Petrovca. Pozdrav. ;)

budva-petrovac.jpgpetrovac.jpg

petrovac.jpg

Izmenjeno (nYmph_CG)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koje bi ste mesto preporucili nekom ko na more iskljcivo ide zbog kupanja- znaci prioritet bi bila lepa plaza i cisto voda?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koje bi ste mesto preporucili nekom ko na more iskljcivo ide zbog kupanja- znaci prioritet bi bila lepa plaza i cisto voda?

Velika plaza deluje lepo..mada nisam nikad tamo bila leti..Uglavnom, ako ti je prioritet cisto more izbegavaj Sutomore, Budvu i malu (gradsku) plazu u Ulcinju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Razmislio hercegnovskoj periferiji, tj. naseljima nesto dalje od centra koja zaista jesu lijepa, zivopisna, mirna i cista. Velike plaze u HN ne postoje, ali u naseljima poput Kumbora, Djenovica i Baosica imas sasvi simpaticne male, sljunkovite ili pjeskovite plaze gdje je voda prilicno cista.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zavisi sta podrazumevas pod lepom plazom, ja licno ne volim pescane plaze, vise volim sljunak, samim tim je i more cistije...

sto se tice cistoce vode preporucujem Lusticu, posebno plazu Miriste

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka