atlanta

Hotel Sunny days El Palacio Resort Hurgada

754 poruke u ovoj temi

@tanatana, hvala na iskrenom opisu vašeg letovanja. Žao mi je što su vam nesumnjivi problemi pokvarili inače moguć divan Egipat.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@tanatana  и  @elenasto  Жао ми је што нисте задовољни хотелом, па вам одмор у Египту није остао баш у лепој успомени.

Танатана, не знам са којом сте агенцијом ишли у Каиро али то што сте доживели тамо је страшно и жао ми је. Мени је Каиро остао у дивној успомени, али наш излет уопште није личио на ваш. А што се тиче осталог, поприлично смо сличне, било ми је симпатично да читам. И ја дајем бакшиш када сам задовољна услугом, а не да бих добила какву-такву услугу. :D  Само је веома чудно да ви и еленасто у истом хотелу добијете потпуно различит третман као гости. Да ли је до собара?

Еленасто, каквих 5 евра за пртљаг? Зар је могуће да вам је водич/возач Фароса тражио новац за кофере? Па то је ваљда урачунато у цену аранжмана. То мислим да сам још негде прочитала ове године, не сећам се где, али први пут се тако нешто дешава. Стварно непримерено од водича/возача.

Надам се да нећете одустати од поновне посете Египту упркос оваквом искуству. Само следећег пута изаберите бољи хотел и све ће бити другачије. :D

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne, ne, toa besh prvo soocuvanje so baranje na bakshis, od strana na shoferot(lokalcec-egjpjanec) koj ni go stavashe bagazot vo minibusot, bukvalno prosenje, molenje....  A nie nemavne nishto sitno (najsitno ni bea po 5$), nemavme smento  egp,  I mnogu mi beshe zal shto ne dadov nishto. Zatoa na kraj koga ne vrakjaa imav spremeno neshto sitno za bakshish za vozacot. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Схватила сам. Али превоз вас и пртљага од аеродрома до хотела сте платили агенцији, они возачу комбија. Стварно је непримерено да нешто тражи, па још толико да би убацио кофер у комби! Кажем вам да сам то први и једини пут чула ове године од неког на форуму, али се не сећам ко и где је написао. То је безобразлук. Не жалите што нисте дали. Бар да је био колико-толико пристојан па да дискретније тражи нешто ситно или 1 долар, али 5 долара за нешто за шта је већ добио новац!

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trazenje novca vozaca je bilo uobicajeno tamo od 2005.pa sledecih par godina,dok se ljudi nisu malo "izverzirali" ili popricali sa vodicem.Nista cudno,traze i u toaletu na aerodromu,njihov fazon jednostavno..no,da znaju ljudi koji prvi put idu na treba da daju.

Ono sto od vas zavisi kome cete,to je hotel.Nepisano je pravilo da se daje kad vam donesu kofere u sobu,msm to vazi za bilo gde,opet kako vi zelite.Takodje-sobari,konobari,barmeni..ne morate,a mozete.Kod sobara,ne mora da znaci da ce nesto i biti bolje,dok kod konobara-sankera znaci.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I nama su tražili dolar po koferu, ali kao ako nemaš nema veze, ali kofere ne ubacuje :) Dadoh mu 3$, mada mi posle bilo krivo što ih sam nisam popeo gore na krov

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja ove godine idem prvi put u Egipat pregledao sam bukvalno sve resortove i nekako je odluka pala na El Palacio... zanima me par informacija

Da li je neko ove godine bio u ovom hotelu i kakvo je stanje? Higijena hrana i to

Da li u hotelskom kompleksu postoje radnje tipa suvenirnice posto sam na par snimaka i slika uhvatio da ima pa me zanima dal ih ima jos uvek il su zatvorili?

hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imate iskustva naših putnika na TA, sveža. Cleeopatra bazar, radnja sa fiksnim cenama Vam je na pešačkoj udaljenosti od hotela.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima, uskoro idem u ovaj hotel pa me interesuju neke stvari. Prvo pitanje mozda banalno ali prosto nisam uspela nigde da nadjem, koja pića su kod njih domaća? Na sajtovima svih agencija pise da u AI ulaze domaća pića ali me interesuje konkretno sta je to, da li mozemo ocekivati neki izbor? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima, uskoro idem u ovaj hotel pa me interesuju neke stvari. Prvo pitanje mozda banalno ali prosto nisam uspela nigde da nadjem, koja pića su kod njih domaća? Na sajtovima svih agencija pise da u AI ulaze domaća pića ali me interesuje konkretno sta je to, da li mozemo ocekivati neki izbor? 

Viski, votka, uzo, džin, pivo...ne mogu da se setim da li još nečega ima. I naravno voda, kafa, sokovi.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vino

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno na odgovorima, nadamo se pozitivnom iskustvu :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26384
    Ukupno tema
    881610
    Ukupno poruka