atlanta

Hotel Sunny days El Palacio Resort Hurgada

754 poruke u ovoj temi

u sobi nema fena- ponesite svoj ako vam treba. Na recepciji su nam rekli da ga imaju supperior sobe a nemaju standard (koje nama daju).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam nekoliko pitanja i ako bi neko bio u mogućnosti bila bih zahvalna na odgovoru.

Na fotografijama se vidi da su neki brodići ukotvljeni pored samog hotela. Da li se tim brodićima može ići na izlet na Rajsko ostrvo? Da li postoji neki savet šta poneti na izlet na Rajsko ostrvo?

U nekim hotelima se kada se ide na izlete može uzeti i lunch paket. Da li je neko imao iskustva sa tim u ovom hotelu i šta podrazumeva taj paket?

Videla sam da u hotelu postoje italijanski i riblji restoran i negde pročitala da gosti imaju popust 50%. Da li je neko koristio, kakva je procedura i kakve su cene?

U pravilima all sam pročitala da se gosti mole da "ne ulaze u majcama bez rukava, šorcevima i papučama u restoran tokom večere". Da li je neko imao neko neprijatno iskustvo u vezi toga i šta to konkretno podrazumeva?

Koji je kurs trenutno za evro i dolar i da li je bolje nositi dolare ili evre?

Ovako:

1) Ima brodica, nisu bas u delu gde se kupamo, malo su dalje, ali je agencija koja radi izlete i ciji su to brodici u sklopu hotela. Na samoj plazi prolaze njihovi ljudi i nude izlete. Zaustavice vas vec i oni ok pricaju engleski tako da cete se sporazumeti sa njima. Na plazi jos nude i izlete na safari, kao i masaze, i one njihove kikice, tetovaze i sl...

2)Za izlet u Kairo i Luxor su nas cekali lunch paketi. Budili su nas u sobama, sat vremena pre zakazanog polaska na izlet. Sto se tice lunch paketa: 2jabuke, njihovo pecivo, sokic, pribor, mala kutijica dzemica i maslaca. Koliko se secam, to je to.. Ali smo u sklopu izleta imali rucak, tako da je ovo bilo sasvim dovoljno.

3)Videla sam da imaju te restorane, nisam ih koristila..

4)Sto se tice oblacenja, nema nikakvih problema.. sta zelite mozete obuci.. ali bas sve..

5)kurs u periodu od 13.07.-23.07. kurs je bio 7.1, ali se zadnjih dana mogao naci 7.3 e.funti za euro

Nadam se da sam malo pomogla :smajl:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Super da ste sleteli i mi smo tacno na vreme mozda cak i malo ranije. Posto si ti sve napisala onako kako prilici i dolikuje normalnog turiste,mi nemamo sta reci osim reci hvale i zadnji dan smo kupali do polaska na aerodrom i more je bilo fantasticno i iskoristili sve maksimalno bez ikakve doplate. moramo samo da dodamo da je u jednom periodu boravka u hotelu nas bilo vise nego rusa i poljaka cirka negde oko 50 srba. Utesi nam Zileta (Dejana) DELIJU i prenesi mu da ce dogodine imati vise srece. VELIKI POZDRAV IZ VRSCA, a mi se upravo pripremamo za svadbu. CAO

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru.

Nisam ovih dana zalazila na forum, jer drugarica ima neki problem sa godišnjim odmorom i moglo bi da se dogodi da neću usupeti za septembar, za ovako kratko vreme da nađem nekog drugog zainteresovanog da ide i da ima odmor smajl.jpg

U svakom slučaju informacije su uvek dobrodošle

Izmenjeno (ljerka)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jooj lelce bas ti hvala na komentarima! :bez-zuba: Bas sam se bila uplasila i rastuzila, a onda pak i pomislila da je nemoguce da das toliko novca za neki hotel koji je katastrofa,kako su ga neki opisali...:besan: Definitivno ima razlicitih ljudi a i misljenja...Nije stvar ni do novca nego sto je to dugo ocekivani odmor,na koji ides da se opustis i uzivas. Taman kada sam pomislila da niko nece ostaviti nikakav komentar do sutra,kad eto tebe! :smorilo:

Ja odoh da uzivam u lepotama Crvenog mora i bas me briga! Hvala jos jednom! Pozdrav!:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Interesuje me da li u ovom hotelu ima wireless?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Neko je pominjao i drugu plažu ovog hotela, koja je prema otvorenom moru. Gde se ona tačno nalazi i kolika je? Pokušavam da odgonetnem na slici, ali ne mogu da budem siguran.

post-1487-1282291946,21_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Neko je pominjao i drugu plažu ovog hotela, koja je prema otvorenom moru. Gde se ona tačno nalazi i kolika je? Pokušavam da odgonetnem na slici, ali ne mogu da budem siguran.

Na ovoj slici, iz ove perspektive, je SAMO PRAVO, ovo gore :) i pruza se celom duzinom uz hotel :stidljivko:

Kad udjes u hotel-pravo,ispred tebe je laguna, a levo od nje je ta plaza...

Nadam se da sam pomogla...

Izmenjeno (Maxoni)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naravno da si pomogla, uplatili smo danas ovaj hotel za 15. oktobar :) Presudilo je jer ima lep pogled ka otvorenom moru, dok vecini hotela koji se nalaze juznije ostrvo Giftun prilicno zaklanja pogled.

Trebalo bi da je ovo slika te plaze?

Hotel-Sunny-Days-El-Palacio-1165839.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Daaa, to je ta plaza srce.jpg Ali pripremite se na to da se voda, kada je oseka, povuce toliko da vam je do kolena, bukvalno, tako da tada od plivanja nema nista! Ali zato je za razgledanje zivog sveta pod vodom FANTAZIJA wub.gif

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel moze da se udje na ovu plazu a da niste iz tog hotela?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li mozda neko zna da li u ovom hotelu ima wireless i da li je besplatan?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja i moj decko idemo u ovaj hotel 12.09 nadam se da cemo se sresti tamo posto vidim da ne ide mnogo nasih ljudi, cucemo se po jeziku... :D Da li znate nesto vise sta nas ceka?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma ne znam ni ja šta da mislim... I ja idem sa devojkom u ovaj hotel samo 22.09.

neko kaže extra, neko kaže loše... opet ukusi su različiti.

A i neki prijatelji u bili prosle god i kažu da je sve na nivou. Ma uplatio sam, idem, pa šta bude... :bez-zuba::bez-zuba::bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li mozda neko zna da li u ovom hotelu ima wireless i da li je besplatan?

Postoji internet i nije besplatan, naprotiv, poprilicno je skup.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26319
    Ukupno tema
    877928
    Ukupno poruka