atlanta

Hotel Sunny days El Palacio Resort Hurgada

760 poruka u ovoj temi

Plaza laguna jeste peskovita, ali i duboka tako da je samo centralni deo sa normalnim ulaskom, a sve ostalo sa merdevinama, tako i ona spoljna plaza sa merdevinama.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaki dan gledam dal ce neko napisati nesto o ovom hotelu, i meni su slike prelepe koje sam nasao :))). Aj molim te napisi tvoje utiske o hotelu kad se vratis ili ukoliko saznas nesto i pre nego sto odes ;). Posto ja planiram da idem sredinom jula pa se dvoumim izmedju par hotela....

Pozzzzz

Ko sto rekoh vec, najvise hvale moji saputnici imali su za Hotel Hostmark, pa za Reginu.Hostmark je na 15 km od grada, ali je prelep hotel, u njemu je sve pod konac i treba razmisliti o njemu, a Regina je u centru, ali su ljudi takodje zadpvoljni njime.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos jedan u nizu neativnih komentara:(((

Mi idemo 09.07. u El Palacio Resort, mozes li mi reci da li si cula komentare o ovom hotelu, nije valjda i tamo isto kao i u Palma de Mirete???

Bas sam se izbedacio posle tvojih komentara i nikako ne bih voleo da dozivim nesto slicno jer cu se spakovati i vratiti kuci posle 2 dana:((

Mi razmisljamo o izletima u Kairo i na Rajska ostrva, i svakako cemo izabrati lokalne agencije jer nemamo problem sa engleskim a na Argus smo vec dovoljno popizdeli jos i pre nego sto smo krenuli.

Ako neko ima neko skorije iskustvo sa El palacio resort preklinjem ga da napise nesto.

Hvala puno.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi idemo 08.07. u El Palacio, tako da cemo vas sacekati tamo, sa sve prljavim peskirima i stomacnim tegobama bez-zuba.jpg Ne, sada ozbiljno, ako je i tamo toliko losa situacija kao u Palmi onda nam ne preostaje nista drugo nego da promenimo hotel!!! Ili da se vratimo kuci zajedno ranjenik.jpg Koji bedak...prvo ona nafta a sada jos i cimanje oko hotela... Samo da se ovo letovanje ne pretvori u nocnu moru mellow.jpg

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovako se nisam istripovao ni kad sam isao u vojskusmajl.jpg

Nema veze, neka bude kako bude, ako se nama pretvori u nocnu moru, ja im obecavam da ce me zapamtiti za ceo zivot kao najgoreg gosta koga su ikad imalibez-zuba.jpg

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo opušteno. Hotel je dobar, nisam ja bio ali je moj brat došao pre par dana upravo iz ovog hotela.

Hrana je solidna, sobe prostrane i čiste. Higijena je na visokom nivou. More u laguni kažu da treba doživeti...

Sve u svemu vredi pare koje košta, ni manje - ni više

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E tooo sam cekala :biggrin: Konacno lep komentar :stidljivko:200 na sat hvala puno na ovome!!!

Hurgada2010 vidimo se na kafici tamo cool.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hejjjjjjjjj ljudi stigoh iz Hurgade pre 3 dana. Sto se tice hotela od mene ima sve pohvale, sobe prelepe, higijena odlicna. Sto se plaze tice ima dva dela jedna je u samom zalivu gde je odlicno za kupanje, posto dubina dostize i do 6 metara a drugi deo je iza hotela gde su korali i plitka je voda obavezno ponesite masku posto je extra za ronjenje. Svako vece ima neki program a i preko dana ima raznih aktivnosti ucenje trbusnog plesa, vaterpolo, odbojka...

Jedina zamerka ali mala jeste na hranu posto su uglavnom sva jela zacinjena i dosta je velika guzva za vreme klope pa se na bolja jela ceka i po 15 minuta. Novac sam menjao u samom hotelu, svaka soba ima sef. Uvece obavezno idite u setnju i na pice do Hurgada MARINA 10 funti smo placali, jednom sam bio i do sakale(10 funti placali) ali mi se nije svidela velika guzva i svi te uvlace u prodavnice, mnogo mi se vise svidela MEMSA(15 ili 20 funti smo placali taxi nisam siguran). Sto se izleta tice isli smo preko Argusa na rajsko ostrvo(obavezno ici 25 e) i na Safari(25 e, ok je bilo). Ronjenje sa bocom sam isao sa Egipcanima, videcete momke u plavim majica po plazi kako nude izlete vredi probati i obavezno se cenkajte s njima :smajl:)). Sto se argusa tice sve pohvale sa moje strane i na organizaciju i na same vodice.

Svima zelim lep provod koji idu u Egipat

Pozzzzzzzzzzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo jos par pitanjca :rolleyes: Da li u sklopu hotela, ili u njegovoj blizini, ima prodavnica gde mogu da se kupe maske za ronjenje, duseci i sl. ili da ih vucemo odavde?:unsure: I jos jedno, najglavnije pitanje (bar sto se mog muza tice) a to je-da li ima slatkisa/kolaca za ruckom,vecerom? On bez slatkisa ne moze da zivi :stidljivko:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U okviru hotela ima više prodavnica koje sadrže sve što vam može biti potrebno na jednom letovanju, i više od toga.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U sklopu hotela ima prodavnica sa dusecima i maskom ali gledajte da kupujete u prodavnici koja se nalazi bas u sklopu hotela a ne ispred. Prodavnica se nalazi pored kamile za slikanje smajl.jpg)) pa sa leve strane. Sto se tice slatkisa ima za svaki obrok torti, kolaca ali iskreno i nisu bas neki....

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Xaxaxaa... Znaci od kamile levo :D Snacicemo se valjda :) xaxaa...Veliki pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postovani,

cini mi se da sam bio pre 5-6 godina u ovom hotelu, i voleo bi da znam da li jos uvek u lobby baru prave koktele, dvadesetak alkoholnih i bezalkoholnih, cuba libre, mish mash, bloody mary . . .

Uz pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala svima koji su bili u hotelu i kad su se vratili napisali komentare :)

Imam nekoliko pitanja i ako bi neko bio u mogućnosti bila bih zahvalna na odgovoru.

Na fotografijama se vidi da su neki brodići ukotvljeni pored samog hotela. Da li se tim brodićima može ići na izlet na Rajsko ostrvo? Da li postoji neki savet šta poneti na izlet na Rajsko ostrvo?

U nekim hotelima se kada se ide na izlete može uzeti i lunch paket. Da li je neko imao iskustva sa tim u ovom hotelu i šta podrazumeva taj paket?

Videla sam da u hotelu postoje italijanski i riblji restoran i negde pročitala da gosti imaju popust 50%. Da li je neko koristio, kakva je procedura i kakve su cene?

U pravilima all sam pročitala da se gosti mole da "ne ulaze u majcama bez rukava, šorcevima i papučama u restoran tokom večere". Da li je neko imao neko neprijatno iskustvo u vezi toga i šta to konkretno podrazumeva?

Koji je kurs trenutno za evro i dolar i da li je bolje nositi dolare ili evre?

Unapred hvala na odgovorima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sinoc se vratili iz El Palacia! Veliki hotel,sa prelepom lagunom,stvarno je savrsena!!! Druga plaza,na otvorenom moru, takodje izvanredna, sa koralnim grebenima i ribicama :rolleyes: Za plazu dakle cista 10-ka!!!

Hrana je losa,svaki dan ista,napamet naucis gde sta stoji! Pirinac na svakom koraku :dry: , bljutavo povrce, prezacinjena piletina, govedine nije ni bilo. Par veceri je bio kao neki njihov giros i (nazovi) rostilj :wacko: Ma tuga i jad! Stvarno su uzas sto se hrane tice!

Kolaci bezukusni, svi na istu foru pravljeni, bas bzv!

Rusa ima bar 80% u hotelu i sve je njima podredjeno, osoblje narocito, neljubazni su maximalno, namrgodjeni, drcni prema ostalim gostima, ima samo par momaka koji su OK!

Sobe su prosecne, ali za hotel od 3*, a posto se ovaj vodi kao 4+* onda je to sramota! Mali, neudobni kreveti, mala kupatila sa slabim, gotovo nikakvim pritiskom vode, bez fena za kosu (iako u opisu hotela to pise)... Sobari prodju kroz sobu kao macka repom :biggrin: Jedino krevet sto nameste malo, u kupatilu zamene peskire i to je to! Bez obzira koliko im baksisa ostavite-ista situacija!

Sve u svemu-za novac koji smo dali za ovaj hotel nismo dobili zadovoljavajucu uslugu! Soba i hrana BLjAK, plaza SUPERISKA :biggrin: Jedino se zbog toga nisam pokajala!

Preporucila bih onima koji se jos uvek nisu odlucili za ovaj hotel da odaberu drugi jer za te pare ili neki evro vise dobice sigurno bolji hotel! A oni koji su ga vec uplatili-shvatice vec o cemu pricam :bez-zuba: Ali prezivecete, kao sto smo i mi :bez-zuba: Pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887851
    Ukupno poruka