atlanta

Hotel Sunny days El Palacio Resort Hurgada

761 poruka u ovoj temi

Daaa vino :D

Soda voda, ice tea...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćaos, videla sam da je još nekoliko ljudi bilo u ovom hotelu 2019. godine, pa ako biste mogli da podelite svoje utiske? Da li je stvarno toliko kritično kao što neki pišu? Da se razumemo, ono što ja tražim jeste samo da bude uredno, nikakav luksuz, niti tražim da oni obleću oko mene, ne treba niko da mi donosi vodu u sobu (vidim da su se mnogi žalili na to), sve to mogu sama, kao što i kod kuće radim. Takodje mi ne treba preterano veliki izbor hrane, normalno je da će se jela ponavljati, pa tako je svuda. Bitno mi je da posudje bude čisto. Ali vidim da su neki pisali da su ostali gladni, pa mi nije jasno da li je moguće da se pored all inclusive usluge ostane gladan. Dakle, zanima me da li je hotel okej za jedan prosečan mladi par, kom je bitno samo da voda bude čista, a videla sam na slikama da jeste, da ima da se pojede nešto normalno, nikakve luksuzne stvari, da ima da se popije neko pivo i prosto da se uživa. Prošle godine smo išli na Majorku, a sada tražimo malo mirniji odmor i izbor je pao na Hurgadu, a ovaj hotel je minimum 100€ jeftiniji od drugih, ako ne i više. Vidim da imaju prelep akva park, što je takodje za nas prednost. Jedino što bismo voleli jeste da budemo u tim sobama koje su skoro renovirane i koje imaju taj čuveni pogled na more, pa bih zamolila nekoga ko je bio da nam da savet oko toga gde se te sobe nalaze. Kod nas u agencijama traže 50€ po osobi više za sobu sa pogledom na more, ali vidim da su ljudi ovde pisali da se to za manje novca može rešiti u samom hotelu, pa pretpostavljam da onda ovde možemo uzeti običnu sobu, a tamo doplatiti za bolju i lepšu, tj.noviju. Zašto davati 100€ za nas dvoje više, ako je ta druga opcija proverena. Hvala unapred svima

na odgovorima, a ja ću se usput nadovezivati, jer nikada nismo bili u Egiptu, pa verujem da će se pitanja sama javljati vremenom. ? Veliki pozdrav svima 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I još jedno pitanje... Da li neko ko je bio skoro može da mi kaže u kom delu se nalaze nove, renovirane sobe, i da li one imaju taj prelepi pogled na more o kome se ovde pisalo? Čisto da znam kada budem otišla na recepciju da zamenim sobu šta da mu kažem i otprilike koji deo hotela da tražim. A još bolje bi bilo kada bi neko znao koji su to brojevi soba otprilike. ? Hvala unapred svima na odgovorima.

I još jedno pitanje... Da li neko ko je bio skoro može da mi kaže u kom delu se nalaze nove, renovirane sobe, i da li one imaju taj prelepi pogled na more o kome se ovde pisalo? Čisto da znam kada budem otišla na recepciju da zamenim sobu šta da mu kažem i otprilike koji deo hotela da tražim. A još bolje bi bilo kada bi neko znao koji su to brojevi soba otprilike. ? Hvala unapred svima na odgovorima.

 

Hvala puno na odgovorima, nadamo se pozitivnom iskustvu :rolleyes:

 

Zdravo, 
 

Da li možete napisati Vaše utiske s obzirom na to da ste najskorije boravili u ovom hotelu?

 

Hvala unapred. ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao, ja sam bila prosle godine u El Palaciu, i sta reci, ako zelis cisto-definitivno zaobidji ovaj hotel. Sobe su prljave i u ocajnom stanju, hrana neukusna, ogromna guzva, higijena u restoranima je takodje na nezavidnom nivou. Posteljinu nam nijednom nisu zamenili, peskire -kako kad. Desavalo se i da kad donesu ciste peskire da deluju prljavo, kao da nisu lepo oprani. Vodu u sobama su isto dopunjavali kako kad, toalet papir-ako je ostalo tri listica na kolutu, nece ti doneti novi, jer racunaju ima, nismo potrosile pa onda moras da ih lovis i trazis, skoro svaki dan je bilo tako..  I sve to, da napomenem uz svakodnevno ostavljanje baksisa.

Hrana- posudje u restoranima nije bilo najcistije, hrana-kako kad, neces ostati gladna, ali je daleko od ukusne.

Akva park - ne postoji, imas jedan tobogan sa malim bazencicem i on je po ceo dan prepun dece.

E sad, sto se tice soba, mi smo doplatile na licu mesta, dale smo 30evra, i dobile smo "bolju" sobu. Generalno sve imaju pogled na more ili pogled na lagunu, a sto se tice dela koji je renoviran, mislim da je on rezervisan za premium all inclusive.

Plaza je jedino sto je super u celoj prici, . Plazni mobilijar je prastar, ali ima predivnu lagunu sa jedne strane, sa druge strane je plaza gde je plicak, ima koralni greben i super je za ronjenje. Nasa soba je imala pogled na lagunu, prvi sprat.

Sve u svemu, ovo mi je bilo prvo letovanje u Egiptu i sigurno cu mu se opet vratiti, ako bude uslova s obzirom na novonastalu situaciju, vec ove godine, ali definitivno ne u ovaj hotel.

Prava je steta sto je hotel toliko zapusten, generalno je jako lepo osmisljen i uz neka ozbiljnija ulaganja mogao bi da bude top, naravno i cena bi tada bila drugacija.

Lokacija mu je odlicna, udaljen je nekih 10ak min taxijem od Sakale.

 

Ako te zanima jos nesto, tu sam :-) 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar dan svima, evo i ja da napišem svoja iskustva sa Sunny Days. Hotel prelepo kvalitetno uradjen, ali davne '89 godine prošlog veka, trebalo bu mu jedno leeeepo doterivanje. Čistoća nije na zavidnom nivou, ali s obzirom da muškarci održavaju hotel nije za očekivati da bude bolje jer mislim da oni te stvari ne vide (npr da treba da obrišu stakla i ogledala), operu pod, prave labudove od peškira :) i to bi bilo to. Plaža lepa, osoblje ljubazno i fino, sve prilagodjeno odmoru. ""Akva park" ne zaslužuje  taj naziv, ali deci od 3-10 je ok i oni su beskrajno uživali. Hrana nije baš neka ali može da se probere da ne ostanete gladni. To je što se tiče hotela. Ono na šta bih ja želela da upozorim se tiče prodavaca u prodavnicama u kompleksu hotela. Ja, prvi put u Egiptu, naivna i vaspitana  na na način da ne probam sve što želim da kupim sam prilično loše prošla. Pri tom mislim da začine i tu vrstu isprobavanja. Uglavnom, na tri mesta sam kupila "šafran" od čega je dva puta bilo neko izdeljano drvo, treći put čili(ubedio me da je to šafran u prahu, a ja nisam imala potrebu da probam i dobila to što sam dobila). Elem, savet je da u širokom luku obidjete Ahmeda i njegovu prodavnicu začina u kompleksu Sunny daysa, ko zna šta mi je još prodao u šta se ne razumem kada mi je uvalio ovo što znam kako izgleda.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da napisem i ja nekoliko svojih utisaka o ovom hotelu. Prvi utisak ostavlja lobi hotela, recepcija i fontana i sve to je na prvi pogled lepo i u skladu sa 4 zvezdice..sve ostalo je ipak za malo manje zvezdica...Soba je prostrana sa lepom velikom terasom sa pogledom na lagunu, kupatilo takodje veliko i lepo. Soba je sa dva kreveta, dve fotelje i stocicem, velikom komodom, televizorom, velikim ogledalom na zidu, ormarom i sefom. Na terasi su dve stolice i mali sto ...Higijena u hotelu nije na zavidnom nivou, peskire i posteljinu menjaju, podove brisu i to je sve...npr. ogledala i prozori nisu obrisani odavno...u restoranu ista prica, guzva i sve moras cekati u redovima, ponekad je problem naci slobodan sto, escajg sluze upakovan u celofan, ne postoji klasican svedski sto nego hranu sluze iza pleksiglasa (korona menja pravila)...osoblje nosi zastitne maske (samo oni nose maske) i svi su jako ljubazni i usluzni bez obzira da li ih castis ili ne...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da samo mogu da se organizujem pa da uplivam u lagunu i malo ronim oko grebena...Sve je tu meni lepo..Vidim ja to odmah cim pogledam slike...inace, nisam ljubitelj hotelske ishrane, posebno u tim dalekim zemljama...A cekanje za hranu ne mogu da smislim...Ali zrtvovacu se sledece godine, najverovatnije i bacicu se na muke u Hurgadu...Naravno, ako braca Grci ne otvore granice...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@sandraivladavredi se malo zrtvovati oko hrane i cekanja

Ovaj hotel nije za one koji vole duge pescane plaze. Na pocetku lagune postoji mala pescana plaza sa postepenim ulazom ali su tu najvise porodice sa decom a sama laguna je dubine od 7 metara pa je odlicna za plivanje. Sa druge strane hotela je koralni greben i dubina vode ne prelazi 70 cm. Mozete setati po prelepom sedefastom pesku i posmatrati zivotinjski svet Crvenog mora, naravno morate biti obazrivi. Ja sam imala osecaj kao da sam u nekom akvarijumu..

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

More i koralni greben na zapadnoj strani hotelaIMG_20201004_163950.thumb.jpg.4be5da67f4IMG_20201004_163955.thumb.jpg.404ab5e0f5IMG_20201004_171313.thumb.jpg.1aec5447fd

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!!!

Nadam se da jos neko cita ovu temu, pa bi bilo super ako je neko bio u ovom hotelu u 2021.ili 2022. da da neke nove utiske za nas koji bismo isli ove godine! Nadam se da ima.lepih utisaka...

Da li moze da se seta i u drugom delu ovog kompleksa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka