atlanta

Hotel Sunny days El Palacio Resort Hurgada

761 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u ovom hotelu? Kakva je plaza i sam hotel

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ce mi neko odgovoriti na ovu temu ili bas niko nije bio sa ovog foruma u ovom hotelu. unsure.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto niko sa ovog foruma izgleda nije isao u Sanny days Hurgadi,evo ja da napisem moja iskustva za mozda neke koje ce to interesovati.

Isla sam sa porodicom (dete 2,5god) na 10 dana preko Way out agencije. Varijanta last minut. Vodici su malo ispaljitelji ali mi sa detetom nismo isli na izlete pa nismo doziveli na taj nacin ispalu nego nam se dete razbolelo pa smo sami jurili lekara iako su nam oni pri dolasku obecali kako odmah dolaze kada se neko razboli.

To je sto se tice vodica u Hurgadi (neki Zak (arapin a njih naravno ne mozes prevariti samo oni tebe), Mirela i Tanja)

A sada o hotelu.

Hotel ima 4*+ ali po meni zasluzuje 5. Veliki kompleks,plaza u obliku potkovice kao i ceo hotel,veoma uredan i cist,osoblje u svakom momentu vam izlazi u susret. Naravno animacije i zanimacije od jutra do sutra. Hrana kao i svugde u dobrim Egipatskim hotelima s` time sto je ovde svake veceri temacko vece vezano za kuhinju.

Hotel je navodno preporucljiv za roditelje sa decom ali ja bih dodala da ne treba ni ostali da ga preskoce.

Sto se tice daljine od Sakale je nekoliko minuta voznje a cena 10funti taksijem kojih ima ispred hotela i vrebaju :biggrin: ,do Mesaje ili kako oni kazu memse je malo vise dalje i kosta 15funti takodje taksijem.

Mi smo se sve u svemu lepo proveli sto zelim i ostalima

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim Vas za pomoc jel bio neko u hotelu SUNNY DAYS EL PALACIO RESORT, zanima me kakav je hotel, higijena, hrana i slicne stvari i najvaznije kakva je plaza????

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto izgleda niko od korisnika foruma do sada nije boravio zamolicu

clanove koji putuju ove godine da nakon boravka ostave neki komentar.

Izgleda da Argus do sada nije imao zakup ovih hotela. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene interesuje hotel, vec sam uplatila za kraj maja, tako da prihvatam samo pozitivne komentarebiggrin.jpg ! Slike na google earth-u su super, jedva cekam!!! Ali da bar znam sta me ceka, da se pripremim, da ne bude iznenadjenje!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaki dan gledam dal ce neko napisati nesto o ovom hotelu, i meni su slike prelepe koje sam nasao :))). Aj molim te napisi tvoje utiske o hotelu kad se vratis ili ukoliko saznas nesto i pre nego sto odes ;). Posto ja planiram da idem sredinom jula pa se dvoumim izmedju par hotela....

Pozzzzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja sam uplatila taj hotel. Cini mi se da je super.Posto idem u septembu molim Vas da mi posaljete utiske

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam uplatio ovaj hotel od 25 juna preko argusa

i u iscekivanju da neko nesto ovde napise o ovom hotelu pogledajte sta kazu na TripAdvisor-u :

link:

http://www.tripadvis..._and_Sinai.html

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratih se iz ovog hotela, sta reci, ogroman hotel, pun rusa, poljaka... nisu gosti nesto bucni ili neprijatni, ali ne da cepaju alkohol po ceo dan. Hotel u obliku slova U, plaza unutar U ogromna i prijatna, u jednom delu i do 7m dubine, sredisnji deo sa pescanim ulazom i tu je teren za odbojku, i animatorski program. Spoljasnja plaza, sa leve strane je moj favorit! Nije vestacka kao unutrasnji deo, plica je , ali prepuna zivota.

Svasta moze da se vidi tu, ljubitelj sam podvodnog sveta, pa mi je to najbitnije. Osim korala, sundjera i krastavaca, raznolikih ribica videh i razu, bele morune, ribu lava, ali sve to neobicnije kad se kupaci umore i nema ih puno, znaci od 17-19h, posle i nema kupanja.

Sobe i hotel ciste i uredne, lepe, ne nesto luksuzne ali prijatne. Peskiri se menjaju po sistemu kartica, ujutru das karticu i dobijes peskir, uvece obrnuto.

Ima igraonica za decu i koliko sam primetila umeju da ih zabave.

Hrana onako, ima lepe klope, ali je uglavnom neslana, povrce zivuljvo, ali moze lepo da se jede, jedino slatkisi ne postoje, to je sve neki kao saldak hleb sa razlicitim prelivima, ili neki pudinzi, a ako ima dobrih kolaca to nestane odmah. Najbolje su palacinke! da Sakale 10 funti taxijem i nocu i danju, a do marine 5.

Arapi ko Arapi hoce da prevare, dosadni ali sa veoma dobrim zivcima i raspolozeni uvek za salu!

Ako sam nestto izostavila pitajte.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me da li ste mogli da koristite plažu i bazene u susednom hotelu Palma de Mirette, odn. da li su oni dolazili kod vas?

Koje su cene izleta? Šta uključuje all inclusive, odn. šta se doplaćuje? Izvinite možda je ovo previše pitanja, ali mi je veoma bitno jer putujemo 25.07. u Palma de Mirette.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bila u Palmi, ali su u njoj tereni za tenis i skvos cini mi se, koje su mogli koristiti gosti el palacia, tako da smatram da se mogu koristiti i ostali sadrzaji. all inclusive podrazumeva pored dorucka, rucka i vecere sve sokove, kafu i domaca alkoholna pica i pivo od 10 do 24h i klopu na plazi od 10-11h do 17:30h, fitnes centar, stoni tenis, bocanje i cini mi se bilijar(mada ga nisam ni videla), a naplacivali su sladoled, kokice i sveze cedjeno voce i strana alkoholna pica uvek, tenis, skvos, spa centar, masazu.

Hrana verujem da je ista, od izleta bila samo u Kairu i cena ista kao za Luxor 65eur, egipatsko vece 15eur, ostalo nisam pamtila.

U Kairo se usle neke devojke iz palme nisam se bas raspitivala, ali su delovale zadovoljno i nisu se zalile ni na sta.

Svi u hotelu imaju narukvice kao obelezje za all, jedino po tome mogu da vide iz kog ste hotela, ali ne verujem da bi iko pravio problem sto ste na drugoj plazi, jedino mozda za uslugu all inc, tj ne biste mogli da je koristite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam na dosadašnjim informacijama i

izvinite što Vas malo davimo, ali bi voleli da dobijemo još par informacija.

Intreresuje nas gde je najbliža menjačnica, apoteka i prodavnica?

Takođe nas interesuje kakve su sobe u hotelu(čistoća), da li piće iz mini bara ulazi u all inclusive?

Da li može da se pravi dogovor sa zaposlenima oko izbora sobe?

Kakva je hrana, tj. koja jela su najzastupljenija?

Zatim nas interesuje kakve su cene pica u prodavnicama?

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bila skoro na ovoj temi, pa se nadam da ne kasnim sa odgovorom.

Menjacnica se nalazi u lobiju hotela, iza nje ima radnijica i jos jedna na ulazu u hotel, a apoteka ima u Palmi. Mini bar ti napune i naplate na tvoj zahtev, ali mozes u njemu drzati sta hoces, mi smo stavljali vodu i klopu, tj grickalice koje smo doneli iz Srbije. Sobe i hotel su stvarno cisti i sa tim nije bilo problema, lepo je kad ostavite i baksis, koji nije obavezan ali par le stvarno nama ne znaci. Mislim da za pare mozes da biras sobu, ali i da nema potrebe jer je hotel takav da sve sobe gledaju na more.

Cene pica u prodavnicama ne znam, obzirom na all inc. Sto se tice klope niko nije bio gladan i stalno mozes da jedes, ali nisam odusevljena sa klopom, testenina i peciva su odlicna, a dezert postoji kao sladak hleb sa razlicitim prelivima, a ako ima dobrih kolaca sve pojedu poljaci i rusi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na detaljnim opisima, zaista od velike koristi.

Samo me interesuje jos jedna stvar sto se tice plaze. Da li je plaza koja je u obliku lagune peskovita i da li je ulazak u vodu preko merdevina ili normala?

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat< direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka